Kako da pustim film?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kako da pustim film?

Ističe se
    Učlanjen
    22.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Podrazumevano Kako da pustim film?

Skinem film pomocu mtorenta ali ne mogu nikako da ga pustim. Pokusao sam sve, instalirao nove kodeke, instalirao na desetine plejera i nista. A inace sve filmove sa diskova pustam bez problema. Da li trebam kad skinem film jos nesto da uradim da bi funkcionisalo ili ne skidam dobre fajlove, sta je problem? Inace skinuo sam par fajlova sa ekstenzijom .avi i divx ali nista. U cemu je problem?

just men nije na forumu
    Osmeh, jedina kriva linija koja može mnogestvarida ispravi...
    Ističe se just men (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Kako da pustim film?

Citat Original postavio Trazim_curu_zabrak Pogledaj poruku
    Skinem film pomocu mtorenta ali ne mogu nikako da ga pustim. Pokusao sam sve, instalirao nove kodeke, instalirao na desetine plejera i nista. A inace sve filmove sa diskova pustam bez problema. Da li trebam kad skinem film jos nesto da uradim da bi funkcionisalo ili ne skidam dobre fajlove, sta je problem? Inace skinuo sam par fajlova sa ekstenzijom .avi i divx ali nista. U cemu je problem?
    Verovatno si skinuo samo deo fajla.obično se filmovi nalaze u više rar datoteka.KADA IH SKINES SVE ONDA IH UNRARUJES TJ RASPAKUJES U JEDAN FAJL.

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@Trazim_curu_zabrak

Ako i dalje misliš na Resident Evil Extinction, juče ti je odgovoreno na to pitanje. Pošto skidaš filmove preko torrenata, postoji velika verovatnoća da su falični. A to potvrđuju i sledeće tvoje reči:
    ... Sad kad pokusam da pokrenem film iz naslova ovog teksta MV2pleyer mi izbaci sledecu poruku : "Cannot play back the file: the format is not supported"... GSpot je izbacio informaciju da je i file i mime tip nepoznat...
    Kad GSpot nije mogao da prepozna taj fajl to ti je siguran dokaz da to što piše da je u pitanju neki film, izgleda nije tačno. I bolje briši takve fajlove odmah, jer možeš navući takve viruse, da ćeš imati muku da ih se otarasiš. Ako uopšte i uspeš.
    ...
    Inače, besmisleno je više diskutovati na ovu temu, jer očigledno je da misliš na isto, samo što si ga malo prepakovao.
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 25.10.2008. u 11:36

Ističe se
    Učlanjen
    22.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Ne, ne, sad sam skinuo drugi fajl sa ekstenzijom .avi. Nije rar folder vec fajl. Ok znaci u pitanju je neka zjbancja a ne video fajl iako je fajl 695 megabajta. A gde da skinem prave video fajlove? Sa kog sajta vi skidate prave video fajlove????

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imaš Rapidshare (jedan od najvećih hosting sajtova), ali samo preko nekog search-engina ga možeš pretraživati i ne traži konkretne linkove jer to spada u pirateriju.

Slične teme

1. Da li da se branim ili da pustim da me gaze???
    Autor no imagination u forumu Žene
    Odgovora: 113
    Poslednja poruka: 28.09.2007., 19:54
  2. kako da pustim u rad???
    Autor perdza u forumu Hardver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.09.2007., 12:26
  3. Narezem film a nemogu da pustim
    Autor skora u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.01.2005., 12:06
  4. KAKO DA PUSTIM OVO........