Kako opsovati otmeno?

N!NA:
Kada je neko nekulturan i za..bava kako da ga ponizim,jer sam ja ipak devojka!Pristojna sam i kako smaknuti kretene sa grbace?N!KOL :shock:

Ispred društva gore navedene osobe...

Tvoja devojka/žena ima pitchku, ali ne za tebe, već za komšiluk... (ako je muško)

Vaša devojka/žena ima pitchku, ali ne za tebe, već za komšiluk... (ako je muško) + kultura


Tvoj dečko/muž ima ****, ali ne za tebe, već za komšiluk... (ako je žensko)

Vaš dečko/muž ima ****, ali ne za tebe, već za komšiluk... (ako je žensko) + kultura
 
samo se zahvali, reci "hvala na prijatnom razgovoru"....i nestani......samo tako.....ne ulazi u duele sa nepristojnim osobama....najbolji nacin da ih ponizish jeste upravo taj da ih ignorishesh i furash svoj bon-ton fazon.....pa da
 
N!NA:
Kada je neko nekulturan i za..bava kako da ga ponizim,jer sam ja ipak devojka!Pristojna sam i kako smaknuti kretene sa grbace?N!KOL :shock:

Pa zaboravili ste na to da je taj neko nekulturan i da za..bava tako da je vrlo verovatno i da je radikal... 8)

Mada, u tom slucaju mozda je i sasvim prikladan odgovor... :lol:
 
Ma mi to samo u kontekstu uvrede i pedale na finjaka.
ps:molim gospodu vadikave sa mi siđu sa privatnih poruka,ja ih brišem i ne odgovaram tako da nema svrhe da traćite svoje vreme na mene, bolje je da isto upotrebite za pranje zuba i muvanje riba, manje će vas zanimati politika...
 
apotekarka:
Ma mi to samo u kontekstu uvrede i pedale na finjaka.
ps:molim gospodu vadikave sa mi siđu sa privatnih poruka,ja ih brišem i ne odgovaram tako da nema svrhe da traćite svoje vreme na mene, bolje je da isto upotrebite za pranje zuba i muvanje riba, manje će vas zanimati politika...
Zakoljimo sve radikale!!!
 

Back
Top