Lucis Trust

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne, to ne dolazi u obzir. Ja postim sve postove, vise mesecne, dvonedeljne i dnevne. Postim sredu i petak. Zbog toga sam jako zgodna, ali ne koristim ni mleko, ni jaja, a ni meso, iako sam vegeterijanka. Ne mozes da postis, kako ti se svidja, nego po pravilu.
a kakve to ima veze sa temom?
i da li postis iz verskih razloga ili zbog sujete? misim, da budes super napucana?
 
„Divno“ štivo...on beše u toj knjizi ljude naziva majmunima, prokletnicima?

Ili to beše u „tamničarima duša“? :hahaha:

«Želiš da se oprostiš od svoje strasti? Čini to,ali bez mržnje prema njoj. Inače ćeš steći drugu strast. Hrišćanska duša koja se oslobodila greha obično je potom razrušena mržnjom prema grehu. Pogledajte lica velikih Hrišćana! To su lica velikih mrzilaca.»

Fridrih Niče
 
ne, ti uzmi pročitaj, ako hoćeš - potraži. ne znam link.

Изрека ЗНАМ ДА НЕ ЗНАМ је јако добра, али изрека

ЗНАМ ДА НЕ ЗНАШ баш и није тако добра... зато гуглај,

Закон о верским заједницама у шаке па лепо погледај ШТА СЕ СМЕ а ШТА СЕ НЕ СМЕ...
 
А мало о толернтим хиндусима!

Od kraja avgusta ubijeno oko 60 Hrišćana od strane radikalnih Hinduista, dalje spaljene crkve, manastiri i jedan dom za decu, oko 10.000 Hrišćana u izbegličkim kampovima... Povod za progrome je ubistvo jednog vođe Hinduista za koje radikalni Hinduisti optužuju Hrišćane.

1220575538787.jpg


http://derstandard.at/?id=1224255878407
 
Diskusija na ovoj temi mogla je da ide u jednom prihvatljivom pravcu ... ali, nažalost, nije.
Pretvorila se u poligon krajnje netolerantnih stavova, uvreda i spama, koji se na ovom forumu više neće tolerisati.
Zato će biti zaključana.

Izvinjavam se postavljaču teme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top