Onaj/ona o kojima ste sanjali

Ledzer

Domaćin
Poruka
3.615
Da li ste uspeli(imali srecu ili nesrecu) da sretnete osobu kakvu ste zeleli da sretnete citavog zivota?Da li ste uopste mastali o nekoj posebnoj,tj. konkretnoj osobi(ne mislim nekoj vec nekakvoj)
I sta ste osetili kada ste je sreli,i da li ste imali snage da uopste pokusate da joj pridjete?
Mozda je ova tema bila sto puta na sto nacina,ali tesko da bih je nasla...
 
I ja sam se sledila...i jos sam u transu...Od cuda sam i otvorila temu...kao Alisa da je srela zeca...:)
Sad mi se cini kao da nista nije realno,lakse mi je nego da mislim da je on realan,jer kako bi mogao da bude.

Dobro je biti covekoljubac:) znam posto ja nisam...
 
Da li ste uspeli(imali srecu ili nesrecu) da sretnete osobu kakvu ste zeleli da sretnete citavog zivota?Da li ste uopste mastali o nekoj posebnoj,tj. konkretnoj osobi(ne mislim nekoj vec nekakvoj)
I sta ste osetili kada ste je sreli,i da li ste imali snage da uopste pokusate da joj pridjete?
Mozda je ova tema bila sto puta na sto nacina,ali tesko da bih je nasla...

mozda bi reci pesme "I knew I loved U before I met U" (Savage Garden), mogle bolje da objasne to za sta ti pitas...sada ne mogu da objasnjavam, jer zurim...:)

bez obzira na sve-bolje je imati takvu osobu u zivotu bar na kratko, nego nemati je uopste...zato ako si je ti pronasla, samo napred!:super::super::super:
 
Poslednja izmena:
Nasla...ili je ono naslo mene.Ali savrsenstvo nikada ne dodje da nam se da...uvek samo da ga vidimo...cini mi se...Neverovatno...Sad kad znam da postoji,sve je totalno drugacije.A nije da fraziram...bas je strasno...a i pozli mi kad ga vidim.
 
Da li ste uspeli(imali srecu ili nesrecu) da sretnete osobu kakvu ste zeleli da sretnete citavog zivota?Da li ste uopste mastali o nekoj posebnoj,tj. konkretnoj osobi(ne mislim nekoj vec nekakvoj)
I sta ste osetili kada ste je sreli,i da li ste imali snage da uopste pokusate da joj pridjete?
Mozda je ova tema bila sto puta na sto nacina,ali tesko da bih je nasla...

djole lepo kaze....sve prave su ljubavi tuzne....i mislim da je u pravu....:sad2:
 
A i ja mislim...
Ali pusti sad ljubav...Kako to da se prezivi a da covek normalan ostane?:)
Kao da je iz moje glave izasao,da sam ga stvorila vise bih omanula...

preziveti je lako....ali ne razliti se po betonu kada je vidis uopste nije....da ne pominjem onaj osecaj u donjem stomaku...preskakanje rada srca i obavezno mi tada treba vise pokusaja da sklopim smislenu recenicu....to je uprkos svemu,po meni uvek divan osecaj :super::super::super:
 

Back
Top