SNOVI

sanjala sam vec drugi put ovog meseca da sam u madridu. ovog puta sa nekim novim deckom koji me odveo na party kod sovjih roditelja, i pred njegovom kevom se u startu izblamirah jer nisam mogla da se setim kako se decko zapravo zove.

e da, ni kod mene nije bilo snega :lol:
 
Jos jedan klasican primer snoboljena pod dijagnozom forumitis internetis

sanjati Madrid, znaci Ludilo - ocekuje te put u ovaj novi deo sajta koji se niotkud pojavio - http://ludilo.krstarica.com/
a mozda te ceka i nova beba.
rec Mad se prevodi i kao Besan, sto znaci Bez sna, dakle malo sanjas, treba vise da spavas.

nedostatak snega ukazuje na nedostatak snage, odnosno sanergije...
Santerapijski lek ejakulitis pofacitis uspesno resava stvari.
:zimag:



sledeci pacijent.. nek se javi......
i koliko li ovih tema o snovima ima na ovom forumu... mogao bi se i novi pdf otvoriti.
inace nedostaju doktorski smajliji na forumu, a ima mesta za vudu smajli, gangster i slicne jako bitne.
 
Uvek me je interesovalo nepoznato, neistrazeno,...volela sam da sanjam otkako znam za sebe (u toj meri da mi je san bez snova delovao propusten) i cesto sam sanjala (...lucidne snove, iskusila astr.proj.) s ciljem da upoznam sebe bolje....
Intenzivno sanjanje je trajalo do kasnih dvadesetih ...sad retko sanjam...tu i tamo, kad dozvolim sebi, kad intenzivnije razmisljam..i dopada mi se...
 
Čovek nikada ne sme prestati sanjati. San je hrana duši, kao što je jelo hrana telu. Vrlo često u životu vidimo svoje snove izjalovljene i svoje želje osujećene, ali treba da nastavimo da sanjamo, jer, u protivnom, naša duša umire.


Paulo Koeljo
 
sta sve sanjam, nebi bilo dovoljno stranica na Krsti da sve ispisem :dash:

ne plase me, al me nerviraju jer mi nedaju spavati

dobra strana je sto znaju da me upozore na naredni dan, obisno znam sta me ceka :)
 
Sta sanjate? Da li sanjate? Da li svoje snove uzimate za ozbiljno? Da li su za vas vasi snovi odraz vaseg nesvesnog? Da li ste imali neobicno iskustvo sa svojim snovima? Da li im se radujete ili se iz njih budite u strahu? To me bas zanima! :D
Sanjam ,uvek ih pamtim nakon buđenja ,neke kraće ,neke duže.Ima i onih kojih se sećam godinama.Predivni snovi i osećaj.Neki mi se snovi ponavljaju .Interesantno ,uvek su vezani za vodu.Izmešanost tuge i konačnosti.Ali i mira.
 

Back
Top