Pomozite mi oko kupovine laptopa....

heartman

Obećava
Poruka
73
Dvoumim se izmedju ova dva modela:

Uporedni prikaz HP6730s i Toshiba Satellite A300-1EC

Ne znam na shta treba da obracam paznju. Drugar mi reche da treba da obratim paznju i na kvalitet ekrana tj. slike, kao i audio komponente tj. zvuchnike. On ima jednu Toshibu od proshle godine, sa integrisanom karticom, i on je zadovoljan, ali i on sam kazhe da je bolje da kartica ima svoju memoriju. Drugo, vidim da Toshiba ima dosta sitnica koje HP-ov laptop nema, ali me interesuje koliko su to vazhne stavke?

Koliko je Firewire upotrebljiv i potreban?

A shta mislite o ovom laptopu:

FSC AMILO PA 3553

P.S. Shta znachi ono Memory slot? Toshiba ima 2, HP ni jedan. Vidim da oba imaju memory card readere, pa pretpostavljam da to nije to.
 
Hm, sve zavisi za šta ti treba... odnosno, šta ćeš sve da radiš... pa prema potrebama i uzmeš...
Od ponudjenog... toshiba je ok. Siemens je nashminkan, sav je plastičan... hp ima problem sa pločom... Sve sam to danas gledao... Danas sam kupio lenovo... imao sam(imam josh uvek) dell-a i nisam bio zadovoljan... ni k od kvaliteta... dva meseca sam ga koristio i smučio mi se... a nije losha mashina...
Upravo se zezam sa ovim novim... i mogu ti reći... ako možeš... lenovo je pravi izbor...
 
Kakav problem ima HP sa plochom?

Inache mi laptop prevashodno treba zbog fakulteta (student sam na elektronskom fakultetu, za programiranje, i poneku odradu 3d grafike), za filmove, i da za igranje (ali igara do 2005/2006, plus neke stare koje moj ubogi Duron na 1.2Ghz i 256MB jedva pushta. Od novijih me jedino Mount&Blade zanima).
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje. Naime, odluchio sam se za model laptopa, ali je ovde u Nisu skuplji 5000 dinara. Prodavnica PC Praktik u Beogradu koja ima taj laptop, mi predlazhe da pare uplatim na njihov tekuci rachun (dali su mi predrachun emailom), a oni ce, kad novac legne, da mi posalju laptop Post Expressom.

Interesuje me da li radim ovakvu kupovinu ili ne?
 

Back
Top