Natalne karte - analiza

Ljubav...Venera u Blizancima sklona je flertu, daje komunikativnost i otvorenost, a ponekad i dve uporedne veze.Tvoja Venera nalazi se u 8.polju, sto daje eroticnost, jake strasti, i ljubomoru.Od aspekata ima konjukciju sa Suncem -sreca, lepota, zabava...
5.polje, tj.polje ljubavi pocinje znakom Vodolije, pod uticajem je Urana- ljubav slobodna,prema prijateljima, a ponekad i sa razvedenim osobama.
7.polje je polje braka, pocinje Ovnom, i sadrzi Mesec i Merkur u konjukciji, zajedno u opoziciji sa Marsom i Saturnom u 1.polju-ovo moze biti brak sa starijom osobom, takodje moze tu biti problemcica...
Tranzitni Uran ti je usao u polje srednje skole, a to je i polje ljubavi- peto, a on hoce neke promene, zato- izdrzi jos malo, sto se tice skole!
Kombinacija sa Devicom nije ni losa niti najsrecnija.
 
Rak i Jarac su 2 suprotnosti, ali suprotnosti se privlace, zar ne? Bolje ako je zena Rak, a muskarac Jarac.Ova dva znaka lepo se dopunjuju, ako prihvate razlicitosti svojih priroda.Raku se Jarac nekad moze uciniti isuvise hladan i rezervisan.Moze da bude dobra veza!
 
Da, naravno. Lepo sto neko zeli da izadje u susret nama radoznalima i neupucenima.
Rodjena sam 21.08.1971. Novi Sad, 08,55 (ujutro)
Interesuje me karijera, obrazovanje, zdravstveni aspekt, i ljubavni sa osvrtom na brak.
Slaganje sa Jarcom.
 
Za Djavolinu:Podznak 7 stepeni Device, Saturn u konj. sa Ascendentom je
ogranicavajuci, sto si starija bice bolje.Novac preko partnera i nasledstva.
Poljem posla prolaze 2 spore planete- Uran i Neptun, i donose ovih godina probleme.
To ce jos potrajati.Najbolje je da na radnom mestu koristis racunar, ili da radis nesto
u vezi sa racunarima, mob. telefonima, Internetom i tome slicno.Inace bi se mogla baviti
bankarstvom, osiguranjem,pogrebnim uslugama, sve vezano za 8. kucu.
 
Tara:
Da, naravno. Lepo sto neko zeli da izadje u susret nama radoznalima i neupucenima.
Rodjena sam 21.08.1971. Novi Sad, 08,55 (ujutro)
Interesuje me karijera, obrazovanje, zdravstveni aspekt, i ljubavni sa osvrtom na brak.
Slaganje sa Jarcom.

Evo Tara ja cu za cas da ti kazem ovako, dok ne sednes za knjigu, a potom i dok ne zasuces lepo rukave i ne budes se trudila od obrazovanja i posla nema AMA BAS NISTA, naravno uvek postoji kombinacija DOBRO SAM SE UDALA, sto se tice zdravlja, sve ce biti ok, ako se hranis kako treba, ako zivis van zagadjenih zona, van domaasaja radioaktivnih materijala.

Ljubav, ah ta ljubav, slusaj ne dozvoli da ti se AMA BAS IKO MESA U LJUBAV, a pogotovo ne zvezde, jer one znaju da budu ljubomorne i zato prati put svoga srca ! I nedaj, bori se za ono sto volis, ako taj zna koliko vredi sva tvoja ljubav, drugo ti vise i ne treba...

Jarac ? Zar to drze po Novom Sadu ?

Samo mu ne prilazi blizu ako vidis da je besan, uzgred, zar bas moras da imas posla sa zivotinjama ?
 
Za Taru: Lav-Vaga,ako se ono o obrazovanju odnosilo na studije,
Saturn je zadnjih godinu-dve prolazio kroz polje studija, usporavajuci i
otezavajuci ih.To ce potrajati jos godinicu.Tebe inace ocekuje lep period
u julu, avgustu, septembru kada Jupiter prelazi preko natalnih planeta
na kraju Lava i na poc. Device, tada on dodiruje i Veneru i ovo je povoljan
period koji se javlja jednom u 12 god. za ljubav, ali i uopste.Upravo sada
on je u polju karijere, ali ovaj tranzit je vec trebalo iskoristiti.
tranziti za brak jos neko vreme nece biti povoljni.Brak sklopljen pod uticajem
Neptuna na vladaoca polja braka mogao bi biti razocarenje.S druge strane polje
ljubavi tranzitira Uran, moze doneti poriv za slobodom, ali i nezeljenu trudnocu.
Sa strane tranzita zdravlje je o.k., natalne predispozicije su uopste sira tematika...
Lav i Jarac se generalno ne slazu, ali to ne znaci nista, trebalo bi raditi uporedne horoskope,
a to je vec malo komplikovano za ovaj forum.
 

Back
Top