Dead Space 1

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Slucajno sam naleteo, izasla igra ali jos nema..khm khm..pekmeza xD

Igra je smestena u svemiru, grafika je slicna gear of war-rsu (barem sam toliko uocio). Kako sam i sam neki obozavatelj naucne fantastike "u granicama", moram da vam preporucim ;)

b8c-1.jpg

qdu-2.jpg

rdg-3.jpg



Intro:

Dead Space

Genre: Action
Release date: Oct 20, 2008
Published by: EA GAMES
Developed by: EA Redwood Shores
Min system requirements: P4 2.8GHz, 1GB RAM, GeForce 6800/Radeon X1600, 7GB HD space, internet connection
Recommended system: Dual-core CPU, 2GB RAM, GeForce 9800GT/Radeon 4850
Features: DRM: Online activation; can be activated on five pcs; non-revocable
Multiplayer Modes:
 
Eto nabavio i isprobao igru. Sto se tice grafike 9/10, gameplay 8/10, atmosfera 10/10. Ono sto me iritira jest kamera, kontam ja da su oni hteli da izmisle nesto novo, kamera se nalazi iza igraca ali malo udesno, fino je to uradjeno ali kad hocu da strejfujem napred desno, onda to radi poprilicno sporo, teze se okrece oko svoje ose a i sensitivi sa izvadjenim oruzjem je dosta manje pa je teze da se nanisani.

Sve u svemu na mojoj konfi igra radi perfektno, nisam merio fps jer je islo sasvim glatko. Tako da nema nista od onog "system requirements 4850 ili 9800", igra ce da radi i na nizim verzijama od 8800 (tipa 8600) na 1280x1024 sa svim ukljucenim detaljima.
 
Ne, bitno je da si ti rekao da se bojis renderovanih 3D modela...

Nego, postoji i crtani film Dead Space: Downfall koji je prolog igri i pokazuje sta se desilo na Ishimuri pre nego sto je protagonista igre dosao na scenu...igra pocinje tamo gde se film zavrsava...svima koji su igrali Dead Space preporucujem da pogledaju ovo...do jaja je, nalozio sam se na igru kad sam odgledao... ..e sad, oni koji su slabijeg srca neka se klone ovoga...ima dosta brutalnih scena...

Pored toga, za 2010-u je zakazan i igrani film Dead Space...a nastavak igre je u razvoju....

Eto, mislim da ce od ovoga ispasti fina fransiza...

Evo i launch trailera...jedan od najboljih trailera koji sam video..

 
Poslednja izmena:
Znachi markoca predobar "crtani". Iako je koriscena malo starija tehnologija snimanja, ima dosta motion blur efekta, jednom sam se cak i cimnuo posto ga gledam na jacem ozvucenju u mraku. Vrh. Jos nisam igrao dalje od onog sa youtube-a, zao mi je da predjem :D
 
a cekaj sad kontam...ova devojka na intru sa plavim snegom je ona sto je bila zarobljena kad joj je prisla ova crvenokosa (iz crtanog) i pitala je dal ima decka...a ovaj lik sa kojim igramo u igri je njen decko, znaci idem da nadjem nju.. *** svaka im chast kako su povezali sve :) :)
 
To sam i ja kontao.
Mrtvo me interesuje sta se desilo sa Kyneom (onaj lik sto je ubio kapetana broda)...ili su ga Slasheri sasekli u crtacu, ne mogu se sad setiti...
Sto se tice dizajna, svaka cast. Nova tehnologija izrade crtanih filmova mi se ne svidja, sve u 3D. Lepo je to, al ovakve crtane filmove sa izradom starije skole i sa ozbiljnom tematikom najvise volim gledati...

Ovo ima da igram samo tako kad se budznem...

Jedino mi je krivo sto se niko na forumu nije zainteresovao za ovo. Ovakve igre su prava osvezenja.
 
Poslednja izmena:
OMG igra otkida...bas sam nesto malo igrao...kao sto rece markoca samo u gluvo doba oko 2-3 sata to vredi igrat :D... a sto se tice crtanog...MUST HAVE!!!!!!!!!!!!!!!

definitivno po meni najbolja igra 2008 i 2009 godine...
 
Poslednja izmena:
To sam i ja kontao.
Mrtvo me interesuje sta se desilo sa Kyneom (onaj lik sto je ubio kapetana broda)...ili su ga Slasheri sasekli u crtacu, ne mogu se sad setiti...
Sto se tice dizajna, svaka cast. Nova tehnologija izrade crtanih filmova mi se ne svidja, sve u 3D. Lepo je to, al ovakve crtane filmove sa izradom starije skole i sa ozbiljnom tematikom najvise volim gledati...

Ovo ima da igram samo tako kad se budznem...

Jedino mi je krivo sto se niko na forumu nije zainteresovao za ovo. Ovakve igre su prava osvezenja.
Ko kaze ja je igram vec par dana samo mudro cutim:ok:
I kada ce da ti stigne ta 4850 kartica vise , ja ostarih ti je jos nisi dobio:bye:
 
Odgledo crtani sacu da przim igru...na kraju crtanog dolazi taj USG Kellion i tu pocinje igra :D

nisu pokazali u crtanom kako su oni Necromorphovi dosli na most ishimure samo onako na kraju Corporal Chen govori:Usg Ishimura respond...Ishimura prepare to be boarded i u pozadini necromorphovi nisam skontao kako su dosli na most...
 
Poslednja izmena:
kakvo prijatno iznenađenje "Dead Space" posle razočarenja u vidu "Stalkera u Africi koji boluje od malarije i mnogo voli da se vozi kolima" aka. FC 2. Prešao sam tri nivoa i konačno da u jednoj igri imam "feeling" koji nisam osetio još od "Bioshock"-a. Mada je rano za finalnu ocenu, za sada od mene čista desetka, ponajviše zbog atmosfere. Bravo za EA-jednom i oni da ubodu!
 
igra je .... pa ukratko receno (bicu fin) razocarenje!
zaboga
trailer je najbolji deo igre
imam strasnije stvari u ormaru .....
po tom pitanju su omanuli
pria je dobra, grafika je dobra
ali ovo treba da bude prezivljavanje , a ne setnja kroz park na najtezem nivou
bezveze
 
Bufla kao onaj kriticar iz engleskog idola ....
Neego i ja se nalozio po prici na Dead Space ,pa ko veli da li da uzimam ja to kada predjem Spidermana,volim da se strecam i da se kidam sa karakondzulama...I de da nabavim crtani>
 

Back
Top