...Nesto novo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

moler

Zainteresovan član
Poruka
195
Evo par novih radova radjenih u toku ove godine. Nadam se da vam se dopadaju. pozz


48618919wf5.jpg



60209613ov2.jpg



99177405lr1.jpg



91068740et6.jpg



ergqx9.gif
 
Slike su fenomenalne :klap:.

Kada sam procitala nick, prvo sam pomislila da si stvarno moler i da ces nam prikazati stanove koje si ofarbao :rumenko::D. Onda sam pogledala slike i pomislila da su fotke. Toliko su jasne i precizne.

Da li si pravio izlozbe do sada i da li prodajes svoja dela ?
 
Hvala puno na komentarima. Pokusavam da od ovakvih radova napravim jedan prepoznatljiv opus, nesto originalno i celovito. Slika "dvoriste" jeste lepa ali iskreno- to je vec hiljadu puta vidjeno. Ona krava je nesto novo, drugacije, iako nije neodoljivo 'slatka' slika. Dopada mi se ta oporost u par motiva na kojima trenutno radim. Pripremam se za prvu samostalnu izlozbu dogodine. Imam dosta treme, sumnje, ali nadam se da ce sve to na kraju delovati kao celina. I naravno obavesticu vas kad bude izlozba ;)
Sto se pedantnosti tice, mene to smiruje. Zvuci pomalo autisticno, ali prosto ugasis se i stvaras svet u kome zelis da budes, emigriras u svoja platna :) Slike prodajem. Nemam ime i cene nisu neke, ali u ovakvim okolnostima sama cinjenica da zivim od slikarstva je uspeh...
 
Molere, brate, gde će ti duša! Nabi mi komplekse!

Čoveče, ti bre slikaš pa razvaljuješ! Alal ti ruka! Ja sam oduševljen i zadivljen, zadivljen, zadivljen. Brate svaka ti čast i čest!

Baš ti zavidim - ali ''ono'' pozitivno. Znaš kako kaže Pavić: ''Zavist je kao i so. Dobro je kada je ima malo - da ne bi bilo bljutavo''.

Molere, brate, želim ti da ti kupci dosađuju kao komarci pored reke!
Svako dobro! Pozdrav!!!

P.S.: Majstore, primaš li me za šegrta? (Preporuke: Kuvam dobru kafu i još bolji pasulj.)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top