"Supervlada""spasava" svet????

Наравно да је намерно. Потребна је једна влада, једна монета, једна религија како би антихрист тиме лакше управљао када "ступи" на светску сцену.
А и интересантно је и да предлог долази од стране једног Јеврејина као што је омалени Никола Саркози...
 
Sprdanje nece pomoci da se ne vide cinjenice.
A one su da neko IMA nameru da napravi takvu vladu i da to NIJE samo necija glupa ideja.
Da bi se to napravilo, neophodno je dobiti podrsku, a ljudi ce sve podrzati samo da ne budu gladni i ne ostanu bez imovine.
O da...ranije bih se na ovakve price o zaveri samo nasmejao, ali ocigledno je da neke interesne grupe zele da takva vlada postoji kao sto je ocigledno da cena nafte NIJE 160 dolara za barel i kao sto je ocigledno da to nije bilo usled svemocnog trzista i njegovog zakona ponude i traznje.
Niti se ponuda povecala, niti se traznja smanjila, a cena se vratila u realne okvire.
Ako nije porasla pod necijim direktnim uticajem i u neciju direktnu korist, onda zasto je?
Tako je i sa finasijskom krizom i svetskom vladom.
Nista se, bar ne krupno, u svetu ne desava a da iza toga nema necijeg, obicno materijalnog interesa.
I zato nemamo pravo da budemo naivni i mislimo da su krah finasijskog sistema izazvali samo mesetari sa berze jer su bili pohlepni.
I ne smemo biti naivni pa verovati da se ovakve ideje plasiraju zato sto ih je neko genijalan smislio da bi sprecio buduce krize
 
Poslednja izmena:
Ha, Rale...gadjas u pogresnu metu.
Ne pripadam onima koji veruju da je sve plod opake judeomasonskovatikanske zavere i da ima za cilj da zrushi Srbiju, bastion pravde u svetu i jedinu zlim globalizmom neokaljanu naciju...naciju drevnih soraba

Samo razmisljam svojom glavom i gledam cinjenice koje mozes da porices, ali one su takve kakve su, a mi smo inace kreatorima takvih ideja bitni koliko i njihov prdez od pre par sati
 
Ha, Rale...gadjas u pogresnu metu.
Ne pripadam onima koji veruju da je sve plod opake judeomasonskovatikanske zavere i da ima za cilj da zrushi Srbiju, bastion pravde u svetu i jedinu zlim globalizmom neokaljanu naciju...naciju drevnih soraba

Samo razmisljam svojom glavom i gledam cinjenice koje mozes da porices, ali one su takve kakve su, a mi smo inace kreatorima takvih ideja bitni koliko i njihov prdez od pre par sati
Moraces se ti jos puno napricati i napisati da bi neke ljude ubedio da ce do prave spoznaje stvari doci samo ako ukljuce svoje klikere i logiku :ok:
 
Петре, где ли су твоје спознаје - светска влада и економски либерализам, иде ли то?
Ајде, надам се да не "смарам", пошто си ти "ИН" па те је лако "сморити" :)
 
Петре, где ли су твоје спознаје - светска влада и економски либерализам, иде ли то?
Ајде, надам се да не "смарам", пошто си ти "ИН" па те је лако "сморити" :)

sto ne ide? ako gledas ideje globalnih federalista o svetskoj vladi, po analogiji sa drzavom, gde takodje postoji vlada, moze postojati i laissez faire. i u drustvu, i u globalnom drustvu.

ti me, duse, nikad ne smaras. takvi me inspirisu:)

nego, ja sam sad kao neki fan ultra mega liberalizma?:)
 

Back
Top