mladezi, mladezi

Mladeze koji su izlozeni stalnoj iritaciji,menjaju boju,velicinu,oblik...treba ukloniti.
Time se smanjuje rizik da takav mladez maligno alterise ali se ne smanjuje rizik ,ako se suncate u sred podneva i idete kao manijak non stop u solarijum, da neki drugi mladez mozda mali i neprimetan dozivi svoju malignu promenu.
 
mislila sam uglavnom na one ispupcene koji su mi na vratu i zbog njih ne mogu da nosim nikakvu ogrlicu i sl. i jedan ispod oka koji mi smeta kad skidam maskaru ...ima li rizika da se nesto dogodi upravo zbog uklanjanja mladeza hirurskim putem?
 
aleta:
mislila sam uglavnom na one ispupcene koji su mi na vratu i zbog njih ne mogu da nosim nikakvu ogrlicu i sl. i jedan ispod oka koji mi smeta kad skidam maskaru ...ima li rizika da se nesto dogodi upravo zbog uklanjanja mladeza hirurskim putem?

Na osnovu veoma loseg iskustva koje imam iza sebe sa jednim od clanova moje porodice, preporucila bih Vam da nadjete vezu na klinici gde ce Vam skidati mlazes, onkologiji ili gde vec, ali ne vezu da Vam skinu mladez kako treba vec da vam urade pravi histopatoloski naziv...detaljan i siguran.
Pozdrav i sve najbolje
!
 

Back
Top