Sta nedostaje vasem gradu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.390
Slusala sam jednu emisiju na ovu temu..prvo sam htela da ogranicim temu samo na Bg ali sam odustala i pitanje je:

Sta po vama nedostaje vasem gradu u kome zivite..

Sto se tice Beogradjana mislim da bi procentualno najvise njih reklo ..podzemna... ali verujem da ima i drugacijih misljenja i zelja..
 
uh, uh
ovo je tesko
bolje da si me pitala sta ne nedostaje..
Nedostaje sve..vise zgrada (ne mogu stan da nadjem gde da kupim)
vise trznih centara, neki megamarket (da ne kupujem po ovim coskarama..mada tu ni ne kupujem)
vrtic, jaslice (onaj sto su navodno "otvorili" ne radi)
fali jos bar jedan doktor ginekologije
fali neki posten zubar a ne da Saca vadi i sta treba i sta ne treba (ne hvala ja tamo ne idem)
..cek, cek
sada ce da dodje Lexa, neka i ona nesto doda :))
 
morala sam da se vratim..
nedostaje kanalizacija (pola ih ima pola nema)
nedostaje voda koja je ispravna za pice (ovih dana se ozbiljno mislim da u dnevnu sobu stavim aparat za vodu)
nedostaje jos jedna kablovska (da ovi domaci dobiju konkurenciju pa napokon poboljsaju kvalitet programa)
fali deciji park za igranje u centru(a ne da dete moram da vodim 3 km da bi se spustilo niz tobogan)
seticu se ja jos...
 
morala sam da se vratim..
nedostaje kanalizacija (pola ih ima pola nema)
nedostaje voda koja je ispravna za pice (ovih dana se ozbiljno mislim da u dnevnu sobu stavim aparat za vodu)
nedostaje jos jedna kablovska (da ovi domaci dobiju konkurenciju pa napokon poboljsaju kvalitet programa)
fali deciji park za igranje u centru(a ne da dete moram da vodim 3 km da bi se spustilo niz tobogan)
seticu se ja jos...

onda se preseli u neki manji grad...
 
Idemo dalje...sta fali..sta ..sta..:D
frogfunnyxh0.gif
 
Slusala sam jednu emisiju na ovu temu..prvo sam htela da ogranicim temu samo na Bg ali sam odustala i pitanje je:

Sta po vama nedostaje vasem gradu u kome zivite..

Sto se tice Beogradjana mislim da bi procentualno najvise njih reklo ..podzemna... ali verujem da ima i drugacijih misljenja i zelja..
Београду фали власт која ће престати да брине само о Врачару и општини Стари Град...тад можда нешто и крене на боље...нису у стању ни улице да асфалтирају како треба...по пет пута се исте улице раде...фали реда, рада и дисциплине...јуче се у дворишту самог Института за мајку и дете излила канализација, а мајстора ни од корова, ма ш'а има везе што ће бактерије да се унесу у зграду где леже и она тешко болесна деца којој треба минимум да би нестала с лица земље...неодговорност влада абнормална..видим пишете о инфраструктури, о тржним центрима, зградама, вртићима...како то да се промени или надогради, надомести у граду- како хоћете, док се не измени свест људи?
 
jedna jako bitna stvar kada su parkovi za decu u pitanju...
bože,misle li oni na našu decu?Sve sprave za igranje kao sto su ljuljaške,penjalice,klackalice i ostale djakonije postavljene su na betonu!!!!!ccccccc
trebalo bi da se postave na travnatim povrsinama a klupe da budu na betonu...
kod nas je sve naopako,naglavačke...čast izuzecima tj.pojedinim parkovima koji su o.kej:)
frogfunnyxh0.gif

zabac je slaaaadak i nadam se da se ne ljutiš sto sam ga malo uzurpirala:):):)
vratiću ti ga,majke mi:hahaha:
 
Београду највише фали решавање нагомиланих саобраћајних проблема, а то је могуће изградњом још барем два моста преко Саве и једног новог преко Дунава, затим коначни завршетак обилазнице око Београда, јер стварно је страшно, што кроз сам центар града, пролазе тешки камиони. Метро, свакако. Затим измештање железничке и аутобуске станице из центра.... Ово је најургентније и најкрупније, остало су ситнице у односу на ова питања.
 
jedna jako bitna stvar kada su parkovi za decu u pitanju...
bože,misle li oni na našu decu?Sve sprave za igranje kao sto su ljuljaške,penjalice,klackalice i ostale djakonije postavljene su na betonu!!!!!ccccccc
trebalo bi da se postave na travnatim povrsinama a klupe da budu na betonu...
kod nas je sve naopako,naglavačke...čast izuzecima tj.pojedinim parkovima koji su o.kej:)
frogfunnyxh0.gif

zabac je slaaaadak i nadam se da se ne ljutiš sto sam ga malo uzurpirala:):):)
vratiću ti ga,majke mi:hahaha:

Poklanjam ti gaaa... ima ih jos ali to malo sutra...:lol:


Београду највише фали решавање нагомиланих саобраћајних проблема, а то је могуће изградњом још барем два моста преко Саве и једног новог преко Дунава, затим коначни завршетак обилазнице око Београда, јер стварно је страшно, што кроз сам центар града, пролазе тешки камиони. Метро, свакако. Затим измештање железничке и аутобуске станице из центра.... Ово је најургентније и најкрупније, остало су ситнице у односу на ова питања.

:klap::klap::klap: ubi me guzva u saobracaju i stalno se svadjam i psujem i sa saobracajnom policijiom se svadjam stalno ..pre neki dan..i nisu me kaznili ..:lol:
 
:klap::klap::klap: ubi me guzva u saobracaju i stalno se svadjam i psujem i sa saobracajnom policijiom se svadjam stalno ..pre neki dan..i nisu me kaznili ..:lol:

Зар још и да те казне?! Довољно су кажњени сви они који дневно у превозу изгубе по 2-3 сата живота... :confused:

Понекад прођем Зелењаком и кад видим онај јадни сморени народ, који је принуђен сваки дан туда да пролази,
моментално ми се слоши... Она бука, онај хаос и сударање пешака, па на сву ту гунгулу, још и импровизоване
картонске тезге, које додатно закрчују пролаз... Страшно! :confused:
 

Back
Top