Hoće li ove zime Srbi umirati od gladi ili od hladnoće?

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Šta JOŠ treba da se desi pa da ovde narod shvati da smo već decenijama u bezizlazu. Sad poskupeo gas, najava poskupljenja struje. Kolika vam je plata? Moja je tolika da mogu da biram da li ću zajedno sa decom ove zime umretu od gladi ili od hladnoće. Za hranu i struju neće da bidne! A inače imam visoku školsku spremu, plus specijalizacija.
Ko sad stoji iza ove ujdurme? Ko još nije krunisan u zemlji gde je, na žalost, bespravno ukinuta monarhija? Mišković? Hajde više... svi se izređajte, posisajte nam srž iz kostiju, pa da nam bar deca žive... Ništa više nije sigurno, ni banke, ni škole, ni bolnice, ni sudstvo... suda korumpcija, svuda javašluk, svuda neodgovornost! Vreme je za novu seobu, moji čarnojevići...
 
Šta JOŠ treba da se desi pa da ovde narod shvati da smo već decenijama u bezizlazu. Sad poskupeo gas, najava poskupljenja struje. Kolika vam je plata? Moja je tolika da mogu da biram da li ću zajedno sa decom ove zime umretu od gladi ili od hladnoće. Za hranu i struju neće da bidne! A inače imam visoku školsku spremu, plus specijalizacija.
Ko sad stoji iza ove ujdurme? Ko još nije krunisan u zemlji gde je, na žalost, bespravno ukinuta monarhija? Mišković? Hajde više... svi se izređajte, posisajte nam srž iz kostiju, pa da nam bar deca žive... Ništa više nije sigurno, ni banke, ni škole, ni bolnice, ni sudstvo... suda korumpcija, svuda javašluk, svuda neodgovornost! Vreme je za novu seobu, moji čarnojevići...

I ja se nadam da ce se pojaviti Neo-Charnojevic...pa da sve zainteresovane povede na severo-istok...shto pre...
 
Stani bre jesi li ti onomad govorio da treba pobiti te sto blokiraju centar grada :mrgreen::thumbdown:

Ma nemas ti pojma :mrgreen:
Procitaj opet sta sam napisao. Naravno da treba pobiti gamad koja strajkuje protiv drzave u korist nekog tamo kloshara radovana bosanćerosa...

Potezi drzave koji direktno ugrozavaju standard gradjana - e to neće da moze bez protesta. :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Док има идиЈота да трче да раде за неку цркавицу тако ће и бити, а и треба да поцркају није ми жао, кад раде џабе... Увек се нађе неко паметан да каже боље ишта него ништа... Значи сами су криви...

U svakom slucaju bi crkli, mora d asu jos i mazohisti kada biraju duzi put :neutral:
 
tada cemo da zderemo prasetinu , kobasice , slanine ,kulene ,sunke i ostalu tesku hranu , i da ljustimo zestinu po slavama , svinjokoljima i praznicima tako da nema zime za pravog Srbija :ok:

to ces mozda ti da zderes za nas prave Srbe 28 novembra pocinje bozicni post

drugo prasetina nije zdrava za organizam, treba je unositi u skroz ogranicenim kolicinama, praseci proizvodi unistavaju krvotok i srce kod coveka, i u pravo iz tog razloga srbi umiru najvise od bolesti srca i krvnih sudova - jer se hrane nepravilno.
 
pa ako je nepravilno i stetno po organizam ne znam sto ljude stimulises da se truju :)

treba da ih stimulises da poste, da jedu ribu , povrce, smanje kolicine masnoca koje unose u organizam, da prvu i zadnju nedelju posta isposte na vodi ako mogu, i na taj nacin ne samo da ce uciniti nesto dobro za spas svoje duse, vec i za spas sopstvenog organizma i uloziti u sopstveni duzi zivot.
 
Познајем особе које док су јели умерено масну храну.. сланину ово оно били здрави и румени, али откад су прешли на макробиотички режим исхране цео систем се пореметио, те болест ова, она..

Ја свако јутро попијем 8 чашица ракије и немам никад прехладе.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top