Заспали одборник ДС-а прети одборнику СРС

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Слике заспалог Јанка Радаковића, одборника Демократске странке у Скупштини града, пробудиле су лавину коментара на интернету.

Снимак је очито испровоцирао и самог Радаковића, који је Милану Згоњанину, аутору снимка, одборнику СРС, упутио коментар погрдне садржине:
„Ало, радикали, можете само да клекнете и у ред... А ако ја тебе пробудим, летећеш право до Шешеља”, поручио је Јанко Милану електронском поштом.

Да ли сања Ђиласа?
- Довикивали су му: „Пробуди се, зове те Ђилас”, „Кога сањаш?” и „Да ли сањаш провизије?” Међутим, Радаковић није реаговао, па су га снимили мобилним телефоном а снимак поставили на интернет. Нека сада Београђани виде како њихове интересе заступа одборник ДС-а, каже саговорник „Правде”.


Уместо казне, битанга примитивна добио похвалу од дс. Кад се погледа који су у дс, види се да је то легло усташтва и титоизма.
 
Poslednja izmena:
kad vlast spava
1. ili su toliko samouvereni da im nije vazno sta ostala boranija radi,
2. ili i sami znaju da sledeceg mandata nece biti, pa nije ni vazno

izaberite sami

(ja da sam na vlasti ja bih spavao kao indijanac otvorenih ociju, da me neko (mojiiliopozicija) ne zhbe)

Da sam ja vlast mnogi u Srbiji ne bi spavali :D
 
Најватреније међу њима су Милена Ђуран и Наташа Михаиловић, које тврде да Радаковић није спавао:
- Милане, колико те је заиста интересовало то што се причало на седници Скупштине града? Нимало! Јер, и да те је мало интересовало, не би уопште дошао на идеју да снимаш било кога, а камоли некога ко није спавао, него само спустио главу да се одмори од радикалског блебетања, како је и сам Зоран Алимпић рекао - наводи Милена Ђуран на „Фејсбуку".
Наташа Михаиловић потврђује да је Радаковић само „спустио главу":
- Сад може да се набраја због чега и слично, али мислим да држава неће пропасти због Јанка.


:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Koje su ovo kravetine ybt :super::super::super:
 
Mail je poslat sa adrese otvorene na yahoo.
Da pošaljem ja pravdi jedan mail sa naloga kushi@yahoo.com pa da im objasnim neke stvari?
BIćeš slavan


dodje i taj dan i to da dozivimo. da demokratskorezimskoj javnosti smeta internet i negova upotreba i primena.
a za kinu, nema veze, daj internet da busimo drzavni sistem i aparat. e, tu su veeeeliki demokrate.

sta kome smeta yahoo, pa nije to tema!
tema je odgovorno ponasanje odbornika vladajuce, tanke i protivprirodne, vecine, koja je samo za poskupljenja, zato sto ne zna za bolje i ne zna da radi i zaradi, za grad i gradjane naravno.

free net za sve opcije
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top