PES 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li neko zna kako da mi controler 1 bude dzojstik a ne tastatura.U podesavanju nemogu nikako da iskljucim tastaturu,tako da moram da igram preko tastature a ne pomocu dzojstika.Unapred zahvalan za bilo koju pomoc.
 
Covece, niko nista da kaze o igricu vec samo pitanja: Da li...da li... :)

Elem, podesavanje za dzojstik moras uraditi pre starta igrice.
Pogledaj lokaciju gde si je instalirao, moras imati ovo:
oazuw5.jpg

u settings podesavas sta i kako zelis.

O.F. fajl sa ispravljenim imenima ima da se skine. Pogledaj na gore pomenutom forumu.

Ne iste nista posebno. Na sasvim pristojnoj masini igrica ide sasvim OK.
1,4 Ghz
1GB RAM-a
6GB free space HD-a
nVidia 6600 pa na gore, 128 MB Pixel Shader 2.0
 
Postoji li patch za devetku? I da li je kompletan, dakle dresovi, nazivi, stadioni, opcije...
I ima li neko sve to, uželeh se dobrog fudbala na kompu..

PS
Ima li devetka nekih manjkavosti u odnosu na prethodne i da li svi mogu na Vistu bez problema?
 
kolko ja znam, nema još kompletnog patcha, al ima onih patcheva i OFova koji ispravljaju stvari u vezi imena, transfera, i sl. sve možete naći na PES serbia forumu.

jomini:
Ima li devetka nekih manjkavosti u odnosu na prethodne i da li svi mogu na Vistu bez problema?
devetka je u svakom smislu bolja od osmice, i to osetno. mogli su uraditi još neke stvari, ne mogu da verujem da su imali, pa izbacili (još u osmici) stvari kao što je "prednost", tj da ti sudija pusti akciju posle faula ako treba, ili da da karton kasnije. no svejedno, ovo je najbolji PES do sada.
ja igram na visti, 32bitnoj, ne bi trebalo da bude problema.
 
Poslednja izmena:
kolko ja znam, nema još kompletnog patcha, al ima onih patcheva i OFova koji ispravljaju stvari u vezi imena, transfera, i sl. sve možete naći na PES serbia forumu.


devetka je u svakom smislu bolja od osmice, i to osetno. mogli su uraditi još neke stvari, ne mogu da verujem da su imali, pa izbacili (još u osmici) stvari kao što je "prednost", tj da ti sudija pusti akciju posle faula ako treba, ili da da karton kasnije. no svejedno, ovo je najbolji PES do sada.
ja igram na visti, 32bitnoj, ne bi trebalo da bude problema.
Takođe imam 32-bitnu Vistu. Nadam se da će biti sve ok, treba da dobijem pes za koji dan. A tu prednost, pa to je bilo još na petici, znam sigurno jer sam je imao na starom računaru i igrao. Čudi me da su to izbacili na 2008 ili 2009 ako si na to mislio.
 
Elem, podesavanje za dzojstik moras uraditi pre starta igrice.
Da, pre igre se podešava. Nego, ja igram na tastaturi i neće da mi prihvati SPACE kao jedan od tastera. U čemu je stvar?
I još par pitanja:
-Da li moram svaki put da selektujem kojim igračima ću upravljati?
-Da li uopšte ima golmana u toj priči?
-Ima li negde one grupe gde se nalaze stare zvezde poput Maradone, Pelea, Piksija... Pa timovi Classic Brazil npr...
-Gde se vide sakupljeni poeni koji su potrebni za otključavanje nekih opcija (poput ove maločas navedene)?
 
Poslednja izmena:
Nego, ja igram na tastaturi i neće da mi prihvati SPACE kao jedan od tastera. U čemu je stvar?
I još par pitanja:
-Da li moram svaki put da selektujem kojim igračima ću upravljati?
-Da li uopšte ima golmana u toj priči?

-Ima li negde one grupe gde se nalaze stare zvezde poput Maradone, Pelea, Piksija... Pa timovi Classic Brazil npr...
-Gde se vide sakupljeni poeni koji su potrebni za otključavanje nekih opcija (poput ove maločas navedene)?

Boldovano sam našao i sredio u podešavanjima. Ima li neko odgovor na ostala tri pitanja?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top