skole u unutrasnjosti leskovac i okolina
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: skole u unutrasnjosti leskovac i okolina

Početnik
    Učlanjen
    16.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano skole u unutrasnjosti leskovac i okolina

Pitam se postoje li vec privatizovane skole ''mozda nisam obavestena''. Osnovci su prepusteni sami sebi, a pod ucenjem se podrazumeva da sedis jedno tri sata sa detetom i pokusavas da mu objasnis sta su radili na casu bilo kom. Ako podjem od predpostavke da mi dete nije glupo, ne kazem to samo ja,razgovarala sam sa mnogim roditeljima i oni imaju isti problem, pa se mi tako u razgovoru pitamo sta je sustina.E sad ili smo se zeznuli u racunici pa kasno ukapiramo da su nam deca ogranicena ili je problem u predavacu. Mislim da je ipak ono drugo.Ucitelji su ukapirali da mogu da rade sta hoce pa sve prepustaju slucaju (u fazonu otvorite tu i tu stranu i radite ) ko razume shvatice. Jednostavno ih mrzi da se malo potrude, a i sto da ne kad im se moze.Pa se ja pitam postji li neka kontrola svega toga ili da upisujem pedagogiju pod stare dane da mogu adekvatno da poducavam dete.
    Mama u zoni sumraka

Obećava
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: skole u unutrasnjosti leskovac i okolina

Citat Original postavio mythology Pogledaj poruku
    Pitam se postoje li vec privatizovane skole ''mozda nisam obavestena''. Osnovci su prepusteni sami sebi, a pod ucenjem se podrazumeva da sedis jedno tri sata sa detetom i pokusavas da mu objasnis sta su radili na casu bilo kom. Ako podjem od predpostavke da mi dete nije glupo, ne kazem to samo ja,razgovarala sam sa mnogim roditeljima i oni imaju isti problem, pa se mi tako u razgovoru pitamo sta je sustina.E sad ili smo se zeznuli u racunici pa kasno ukapiramo da su nam deca ogranicena ili je problem u predavacu. Mislim da je ipak ono drugo.Ucitelji su ukapirali da mogu da rade sta hoce pa sve prepustaju slucaju (u fazonu otvorite tu i tu stranu i radite ) ko razume shvatice. Jednostavno ih mrzi da se malo potrude, a i sto da ne kad im se moze.Pa se ja pitam postji li neka kontrola svega toga ili da upisujem pedagogiju pod stare dane da mogu adekvatno da poducavam dete.
    Mama u zoni sumraka
    Sigurno da postoji odredeni broj veoma losih ucitelja, ali ni takvi nisu u stanju da pokvare dobro dete.Skola je mali deo detetovog zivota ,okruzenja,pa i obrazovanja.
    Roditelj treba da se pobrine da dete bude zdravo, veselo, zdravo hranjeno, a narocito da se pobrine da dete nikada ne cuje traceve o skoli, ucitelju,ili bilo koje ruzne i kontraproduktivne razgovore uopste.Dete treba u skolu doci odmorno,sa pozitivnim stavom prema skoli i ucitelju i samom sebi.
    Ima toga jos dosta sto treba, ali nemam vremena sve da iznosim,a sve to skupa sa ovim napred navedenim je VAS DEO POSLA
    Poslednji put ažurirao/la okodku : 12.12.2008. u 17:14

Slične teme

1. Zašto nema forumaša iz unutrašnjosti?
    Autor sloboda u forumu Politika
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 31.08.2008., 16:34
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.06.2008., 02:55
  3. Devojke iz unutrasnjosti
    Autor Luciferko u forumu Žene
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 19.12.2005., 11:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor