pomoc oko enterijera
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: pomoc oko enterijera

Nov član
    Učlanjen
    21.10.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc oko enterijera

cini mi se da slicnih tema ima,ali probao bih i ja da zamolim za neki dobar i praktican savet.... otprilike imam viziju kako bi sve trebalo da izgleda ali mi je neko pobrkao loncice pa se sada premisljamoko nekih stavki.....pokusavam da u ovom velikom malom gradu pronadjem bar nekog ko radi jos uvek brodski pod,a i takodje nekog ko bi taj isti brodski pod mogao da uradi i postavi ili ofarba ili izbajcuje ili sta god ..da on izgleda onako bas star , kao da je prenet iz neke stare gradjevine....pri tom bi to trebalo da izgleda kao da je taj isti pod restauriran i da je izbledeo.....mozda ce to nekome izgledati cudno ali postoje takve ,nazovimo ih sare, vec gotove ali u obliku laminata ,ali bih ja ipak nesto drugo sem plastike....

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pomoc oko enterijera

Mnogi parketari rade i brodski pod, da li si probao da nadjes na netu firmu i pozoves broj telefona?
    Mislim da ih ima dosta, a to sto ti konkretno hoces - nov brodski pod da izgleda kao star, to bas nisam sigurna da ces uspeti da psotignes, jer nisam sigurna da su nase firme dostigle taj nivo
    Ako nista ne nadjes, stavi opet post da probam da nadjem nekog pa da te uputim

Ističe se giska_sa (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    You better stay away from Copperhead Road
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: pomoc oko enterijera

U NS ima firma ALPOD i bavi se prodajom i ugradnjom parketa i slično. Otiđi tamo i veruj mi da ćeš naći ono što tražiš.
    Mišljenja sam da pederbal nije trebalo da se održi.

Slične teme

1. uredjene enterijera
    Autor hoze u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2005., 00:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •