Normalna zemlja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја живим у Србији и сматрам исту нормалном земљом. Иако су људи на власти имају неке чудне резоне, и успели су да обрлате већину. Но, то није без кривице оних који су остали у опозицији, и ја сам о томе дао свој суд.
Они који живе у Србији, а не сматрају је нормалном, могу да иду, нико им не брани :)
 
Зашто је обрисана моја порука у коме сам описао понашање нормалне земље према националним издајницима?
И да знате, баш ми је драго, то ми не могу одузети ни Регистра, ни Банши, ни онај пролетер што га је ташта натерала да гласа за Митровдански устав :)
Pa i moja zadnja je obrisana,pre pola sata,.........usitnile nesto demokrate zadnje vreme na forumu,a valja se boriti svim demokratskim sretstvima
 
Зашто је обрисана моја порука у коме сам описао понашање нормалне земље према националним издајницима?
И да знате, баш ми је драго, то ми не могу одузети ни Регистра, ни Банши, ни онај пролетер што га је ташта натерала да гласа за Митровдански устав :)
Pa i moja zadnja je obrisana,pre pola sata,.........usitnile nesto demokrate zadnje vreme na forumu,a valja se boriti svim demokratskim sretstvima.........a ja samo dala predlog da se otvori jedna tema u kojoj smemo svi da psujemo,i da niko ne bude kaznjen
 
Па знаш, још су они далеко од двомисли коју користе они са мог аватара. Потребан је жешћи колективни солипсизам да би убедили сами себе да је са Западом и даље све у реду :)
Уосталом, оно са мог аватара је ионако анти-утопија, ерго фикција ;)
 
Ја живим у Србији и сматрам исту нормалном земљом. Иако су људи на власти имају неке чудне резоне, и успели су да обрлате већину. Но, то није без кривице оних који су остали у опозицији, и ја сам о томе дао свој суд.
Они који живе у Србији, а не сматрају је нормалном, могу да иду, нико им не брани :)


Pa i nije nesto bas normalna, kao sto rekoh nije ni bila.
A sto se tice odlaska, vrlo rado, ne bi se ni okrenula, ni pomislila na povratak i Srbija me ne bi interesovala. A Srbija nikad nece biti normalna, bas zato sto ovakvu Srbiju i Srbiju kakva je bila proteklih decenija su ljudi smatrali normalnom i sve sto se ikad desavalo bilo je normalno.
 
Па што не одеш гуско?
Не траже те баш тамо преко, а?
Што кад си ти млада, способна, флексивилна, паметна, жељна рада... а Запад нуди многе могућности таквима.

Зар не видиш да у твојој перцепцији нешто не штима ;)
 
Nisam sve procitala, ali mogu da konstatujem da je na ovom pdf podosta onih koji srbiju smatraju normalnom zemljom, a ne zive u istoj.

ti su najljigaviji
Ako ti Srbiju smatras ne normalnom,onda mozes samo vlasti da zahvalis,koju si sam biro.Samo vlast je ta koja od drzave moze da napravi nesto dobro ili lose.I sta ti jos uvek nije jasno,i sta se vise zamlacujes?
 
Па што не одеш гуско?
Не траже те баш тамо преко, а?
Што кад си ти млада, способна, флексивилна, паметна, жељна рада... а Запад нуди многе могућности таквима.

Зар не видиш да у твојој перцепцији нешто не штима ;)

Sa mojom percepcijom je sve u redu. A posto nemas dovoljan fond reci u recniku nazivas me guskom :mrgreen:
Samo jos par stvari da zavrsim ovde, neke obaveze i zadravo, zbogom i do vidjenja.
Primer kulture i normalnosti.
 
Pa i nije nesto bas normalna, kao sto rekoh nije ni bila.
A sto se tice odlaska, vrlo rado, ne bi se ni okrenula, ni pomislila na povratak i Srbija me ne bi interesovala. A Srbija nikad nece biti normalna, bas zato sto ovakvu Srbiju i Srbiju kakva je bila proteklih decenija su ljudi smatrali normalnom i sve sto se ikad desavalo bilo je normalno.

:bye: :bye: :bye: :bye: у ритму
 
..ne postoji neshto shto bi mogli nazvati normalnom zemljom..na zapadu nam prodaju devijantnost kao normalnu i drushtveno prihvatljivu..gde god da se pomerish iz svog habitata necesh biti normalan..naravno mozhesh da kameleonishesh, ali onda zhivish u lazhi..sve proizilazi iz chinjenice da nijedan sistem(drzhava) nije pravljen po meri ljudskog bica, vec da bi se ljudi kontrolisali..sve jedno da li je omcha religijska ili ateistichka..sve se svodi na uskracivanje sloboda i logiku stada..
 
Ako ti Srbiju smatras ne normalnom,onda mozes samo vlasti da zahvalis,koju si sam biro.Samo vlast je ta koja od drzave moze da napravi nesto dobro ili lose.I sta ti jos uvek nije jasno,i sta se vise zamlacujes?

A bilo normalno do 2000 te godine a? :hahaha:
Kakvi ste vi gastarbajteri licemeri ccc...
Radikal do koske a uziva u evropskoj uniji a braću i sestre bi gurnuo u provaliju samo da bi se pokazivao u selu sa bembarom starom 15 godina :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top