Ауто школе у Панчеву

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.363
Осим од "југа" од каквих се још аута састоји њихов ауто-парк ?

Виђао сам да возе "пунта", "пежо 206" ....

Има ли сугестија о квалитету ауто школа у Панчеву од стране присутних форумаша ...:?:
 
Срећко - лик који је за мене НЕВИЂЕНИ смарач као човек, али зна знање... био је професионални возач у војсци и мислим да је човек са најјачом референцом у граду. Има ваљда Југиће и Корсу.

Академик - ја сам тамо полагао. Аца и Бојан су сасвим ок ликови, веома стрпљиви и за разлику од Срећка научиће те неким практично-корисним стварчицама. Злата је казна и ако некога посебно не волиш пошаљи га код ње, а онај млади не знам ни како се зове ни какав је. Имају Југиће.

Тенета - углавном су људи задовољни, ја знам тамо неке инструкторе и чине ми се ок... немам искуства с њима, али колико сам сконтао малко може да буде проблем цена. Имају Југиће, Пунтиће и можда још нешто што нисам приметио :)

Фаворит - доста напуцана школа у смислу да имају солидан, можда и најбољи возни парк, у складу са тим су им и цене и колико знам држе све по ПСу... значи нема вожње док не положиш тестове и сл. Нико ми се није нешто посебнои жалио на њих.

Семафор - тамо су некада радили Ацо и Бојан који су сада у Академику, а за оне који су остали тамо сам чуо опречна мишљења... неко је просечно задовољан, а неки нису задовољни уопште... јако мало позитивних оцена...


Лично препоручујем Академик. Јесте да сам ја тамо полагао и баш зато и предлажем јер знам да су стварно феноменални, забавни, квалитетни и као што рекох нису ограничени да те уче само да положиш као већина у ПА... ;)
 
хвала :ok:





Фаворит - доста напуцана школа у смислу да имају солидан, можда и најбољи возни парк, у складу са тим су им и цене и колико знам држе све по ПСу


Који тип они имају ?


Инсистирам на врсти аута, због своје висине (имам 1.98), па бих да избегнем југа по сваку цену, јер мислим да је премали

Ни остали нису много већи, ал ипак
 
Па тешко онда да ћеш избећи проблем... Фаворит има 206ице и Сакса... МИСЛИМ да су узели и 207ицу... имаш у Паје Маргановића преко пута диспанзера некакву ауто-школу за коју знам сигурно да имају 207ицу, али не знам ни како се зову ни какве су цене ни инструктори... и има ауто-школа Торнадо (бар мислим да се тако зове) која је из Ковина и која има Астру Класик, али ни за њих не знам какви су...
 
Sad se setih necega kad sam video ovu temu.
Ja sam polagao u Beogradu, tamo mi je inace sva "administracija". od posla, pa na dalje...i na lekarskom pregledu u vojvode Vuka, vide da mi je mesto prebavilasta(zvanicno) u Pancevu i sledi pitanje: "A sto vi ne polazete u Pancevu, tamo se i ovako SIGURNO dobija dozvola"?
hm.. :eek:

pa htedoh da pitam, jel tacno da se ovde dozvole dobijaju na "lepe oci"? :rtfm:
 
Нашао сам овај списак, да ли се угасила нека од ових школа, је ли се нека нова појавила ?
---------------------------------------------------------------------------------------

Akademik
Lava Tolstoja 2

Aruna
Maksima Gorkog 2


As
Zarka Zrenjanina 43


Crvena Zvezda
Karadjordjeva 21


Naziv Crveni Signal
Adresa Georgi Dimitreva 19


Elada Rosten Company
Jna 26a


Largo
ZarkaZrenjanina61,


Monte Kristo
Zarka Zrenjanina 43


Pezos Plus
Vojvode Petra Bojovica 1



Putnik
Trg Mucenika Bb


Semafor
Lava Tolstoja 26



Zmaj
Djure Djakovica 18
 
Ја знам само да се Академик сада преселио исто у Лава Толстоја 30ак метара ниже ;)


Moлио бих приближан оријентир за улице Л.Толстоја, Максима Горког, да не губим сувишно време

Јако слабо стојим са идентификацијом улица :lol:
 
Лава Толстоја је улица о зелене пијаце ка Тесли што иде... у њој је ОШ Ђура Јакшић, а Максима Горког је она улица где је ЕТШ Никола Тесла ;)

:hvala:

кад помислим , колико често прођем неком улицом, а никад нисам обратио пажњу како се зове или јесам, али сам заборавио...
 
Dovla, je панчевачки пандан Стиву Меквину у филму Bullit :lol:

1968_mustang_gt_bullit.png
 
Трг Мученика је тамо близу гимназије, јел ?
Иди на planplus.rs па се едукуј :P

Јесте код Гимназије ;)

garant si instruktor! :D
Ма јок... ту сам ишао у основну и средњу :P У те школе сам ишао :lol:
Dovla, je панчевачки пандан Стиву Меквину у филму Bullit :lol:

1968_mustang_gt_bullit.png
А нене... ја сам панчевачки Фантом... о мени ће се снимати филм за коју годину :lol: А сад у ПА има и доста кружних токова тако да имам где да се вртим :D
 

Back
Top