Poklonjena druga

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
E sta mislite: Nalazite se u vezi (4 mjeseca) s tim da ste se poznavali sa tom osobom jedno 2 godine i da ste trebali tada izaci s njom ali ste je ostavili radi druge... Te zivot kako ide spoji vam puteve ponovo i izadjete 4 mjeseca se zabavljte i vi kazete da je vrijeme da se kresnete jer ne mozete vise da izdrzite tu napaljenost prema njoj.. Djevojka stupa u gard i kaze :" Dino...nadji sebi drugu i kresni je,ali nemoj ja da saznam jer ne mogu da ti dam, nisam spremna na to ali ne zelim da te izgubim...!" Ovo kao vid odobrene prevare predstavlja odluku za vas,ona odlucuje o tome da je prevarite jer zeli da vas zadrzi..E meni to nikada nece biti jasno, naravno ja sam je ostavio jer sto ce mi zena koja mi dopusta da je prevarim! Bezveze !
Pitanje: Kako bi ste vi postupili i da li smatrate da je ovo gadno i glupo pruzati nekoj osobi mogucnost prevare sa oprostom jer je zelite zadrzati!?!
 
E sad, ne znam bilo je uvjerljivo i tako realno ali bila je to cudna djevojka ona je cak isplanirala buducnost nekoliko godina unaprijed samo sto se zabavljamo bilo je nama lijepo ali iskreno bojamo sam se tekve osobe odma sve isplanirano cak je htjela da upise i moj faks samo da budemo cijeo vrijeme zajedno! Manijak kontrole,jednostavno nisam imao mira ni vremena za sebe!
 
kako zasto?
decka je testirala da vidi kako ce se poneti cak i tada kad mu je to "dozvoljeno"...sto sam siguran da nije mislila
ne znam ko normalan bi dozvolio da ga partner vara
a to je nagovestila onim, ne zelim te izgubiti
Vidi.
"Normalniji" je onaj ko dozvoljava da ga partner vara, nego onaj ko partnera testira i slično.
Testiranja u vezi su vid manipulacije. Kao takva bi trebalo da budu zabranjena u ratu polova.
 
Ja bih lepo rekao da netju da ***** drugu nego nju a ako njoj bahs trenutno nije do toga da mi bar kaze iskreno u chemu je stvar....ako je nereshivo za oboje bolje da idemo dalje.
Moz mislit..nije spremna...kolko godina ima?15?
I ja mislim da te devojka testirala....debilizam.
A i nisi bash proshao test,trebao si po njoj da odbijesh sex zarad vernosti.
Nikad mi nece biti jasne te tjurke koje koriste sex kao metod ucenjivanja/potvrdjivanja osecanja/kontrole...a oprosipa se o nekoj emancipovanosti zena...blaaa
 
Ja bih lepo rekao da netju da ***** drugu nego nju a ako njoj bahs trenutno nije do toga da mi bar kaze iskreno u chemu je stvar....ako je nereshivo za oboje bolje da idemo dalje.
Moz mislit..nije spremna...kolko godina ima?15?
I ja mislim da te devojka testirala....debilizam.
A i nisi bash proshao test,trebao si po njoj da odbijesh sex zarad vernosti.
Nikad mi nece biti jasne te tjurke koje koriste sex kao metod ucenjivanja/potvrdjivanja osecanja/kontrole...a oprosipa se o nekoj emancipovanosti zena...blaaa

Nije 15 neg 19....Ma odbio sam ja nju, nisam ja trenutno prekinuo s njom vec odigrao jos jedno 15 dana pa onda sutno preko tel....Nema razloga vec je pucala na pricu da nije nikada "drzala cunu u ruci", a imala vezu prije mene od 1 god. Sranjce!
 
znaci niiiko ovde nije uzeo u obzir mogucnost da je stvarno mislila to sto je rekla :)

znaju se 2 godine izlaze mesec dana i ona kao fol josh nije spremna?
kaze imala je tipove pre,nije bash tako mala znachi verovatno nije nevina
ako je stvarno to mislila onda je syebana u vugla i tek tad teba da bezi od takve...zamisli ti recimo da ti tip s kojim se zabavljash isto vreme a znate se pre toga 2 godine kad insistirash na sexu kaze"ne mogu da te ***** nadij nekog kuronju sa strane ali ja ne mogu da te izgubim""
Je l to onda samo nepopravlivi romantik:heart:....ili frik?
 
znaju se 2 godine izlaze mesec dana i ona kao fol josh nije spremna?
kaze imala je tipove pre,nije bash tako mala znachi verovatno nije nevina
ako je stvarno to mislila onda je syebana u vugla i tek tad teba da bezi od takve...zamisli ti recimo da ti tip s kojim se zabavljash isto vreme a znate se pre toga 2 godine kad insistirash na sexu kaze"ne mogu da te ***** nadij nekog kuronju sa strane ali ja ne mogu da te izgubim""
Je l to onda samo nepopravlivi romantik:heart:....ili frik?

eto kao sto vi svi verujete da su zene histericne posesivne ludace, tako i ja ne verujem u ljudsku monogamnost...a mnogo je ljudskije razgovarati o tome.....prijateljskije i covecnije
ne znam o cemu se radi, ali verovatno ima neke svoje razloge
 
Ma testiranje je inace bezveze, ali eto to je tako....mada 4 mjeseca su trebala biti dovoljna...Nije stvar u tome vise nego sta bi vi uradili u takvoj situaciji, ja sam pomislio da ima neka druga ozbiljnija namjera te sam sklisnuo prije toga!:D
 

Back
Top