beogradske devojchice

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
-primetio sam da je broj devojchica koje dizu nos na ulici, pa udaraju u bandere, u znatnom porastu....
zato pozivam sve savremene mushkarce iz grada da se odluche na tihi bojkot....tako shto ce, kada neka od njih bude prolazila pored njih, okrenuti glavu u drugom pravcu....
i pritom naravno paziti na bandere :wink:
 
goodday:
Armagedon:
U pravu je goodday (ma koliko mi bilo tesko da priznam)!Toliko su prepotentne,egocentricne...PARAJU NEBO NOSICIMA!
shto ti je teshko da priznash takve stvari.....evo ja uopshte nemam poteshkoca da tebi priznam da si sada potpuno u pravu :wink:
Luckast si tiiii,takav sam i jaaaaa!!!

PS.Ne pomisljaj da nastavis text pesme :lol: :lol: :lol:
PPS.Boga mi i vickast :lol:
 
Ja odavno vrsim tihi bojkot ali nisu u pitanju prepotentne cice nego prepotentni muskarci.
Ja stvarno okrecem glavu na drugu stranu kad mi je u blizini neki nabildovan tip koji hoda kao da su mu 3 dana neprekidno razvaljivali bu-lju. Ajd jasno mi je da ne moze normalno da hoda zbog prevelike koncentracije misicne mase, ali svejedno ruzno izgleda. Ili ako je u pitanju neki tip koji se duva svojim materijalnim detaljima poput mobilnog, kola i sl.
 
No Nick:
Armagedon:
No Nick:
E pa zato sam i podrzala ovu temu od samog starta.
Sad ce valjda neko i na mene da baci koji pogled :roll:
Mozda kojot? :lol: Salim se!Ako se ne nadje neka normalna osoba koja ce se prilepiti za tebe kao kojot za anakin (mushica na dzem :wink: ),samo mi javi i...svasta cu da uradim!
Kao npr? Nisam sigurna da sam te dobro razumela
...TREBA DA RAZUMES :wink: Kazace ti se saamo :wink: KISS!
 
No Nick:
Ja odavno vrsim tihi bojkot ali nisu u pitanju prepotentne cice nego prepotentni muskarci.
Ja stvarno okrecem glavu na drugu stranu kad mi je u blizini neki nabildovan tip koji hoda kao da su mu 3 dana neprekidno razvaljivali bu-lju. Ajd jasno mi je da ne moze normalno da hoda zbog prevelike koncentracije misicne mase, ali svejedno ruzno izgleda. Ili ako je u pitanju neki tip koji se duva svojim materijalnim detaljima poput mobilnog, kola i sl.
pa to......to su kao ekvivalenti :lol: :lol:
shta mislish...da li je konacno doshlo vreme da se u reklamama i filmovima i bilbordima pojave prosechne face....mislim da su ovako svi preterano anksiozni......haaaa?
 
goodday:
-primetio sam da je broj devojchica koje dizu nos na ulici, pa udaraju u bandere, u znatnom porastu....
zato pozivam sve savremene mushkarce iz grada da se odluche na tihi bojkot....tako shto ce, kada neka od njih bude prolazila pored njih, okrenuti glavu u drugom pravcu....
i pritom naravno paziti na bandere :wink:

Ja sam protiv !
Nikakav bojkot ne mogu i neću da podržim. Volim da vidim lepe devojke na ulici, i ne pada mi na pamet da okrećem glavu !
Uzgred, te, koje vole da hodaju podignutog nosa na ulici, i malkice prepotentne najviše volim. Kako su samo one krotke i fine i dobre, čim kad shvate gde im je mesto.
 
goodday:
-primetio sam da je broj devojchica koje dizu nos na ulici, pa udaraju u bandere, u znatnom porastu....
zato pozivam sve savremene mushkarce iz grada da se odluche na tihi bojkot....tako shto ce, kada neka od njih bude prolazila pored njih, okrenuti glavu u drugom pravcu....
i pritom naravno paziti na bandere :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Milojko Vasic:
goodday:
-primetio sam da je broj devojchica koje dizu nos na ulici, pa udaraju u bandere, u znatnom porastu....
zato pozivam sve savremene mushkarce iz grada da se odluche na tihi bojkot....tako shto ce, kada neka od njih bude prolazila pored njih, okrenuti glavu u drugom pravcu....
i pritom naravno paziti na bandere :wink:

Ja sam protiv !
Nikakav bojkot ne mogu i neću da podržim. Volim da vidim lepe devojke na ulici, i ne pada mi na pamet da okrećem glavu !
Uzgred, te, koje vole da hodaju podignutog nosa na ulici, i malkice prepotentne najviše volim. Kako su samo one krotke i fine i dobre, čim kad shvate gde im je mesto.
da, da......shvate gde im je mesto chim prodju pored tebe :roll: ....iza tvojih ledja....ako volish da te jashu.... :lol:
 

Back
Top