CD SA VEZBAMA

:lol: jao jaooo vidi ga kako se pravda... :hahaha: nemoj ti tu meni "ja samo kazem..." :lol::lol:
znamo te-znamo se :lol::lol::lol: :mrgreen:[/QUOT

to što ti voliš da vedžbaš:mrgreen: sam to je druga stvar
ja više volim u paru, pa je malo pridržiš..:P
pa kad ne može malo poguraš, daš motiv...:mrgreen:
milina božija..
a ne sam, smoriš se za sekund i kerene zabušavanje sa brojanjem ponavljanja, 1,3,6,9,10 gotovo...:rotf:
ovako ona te gleda a ti da se ne obrukaš pumpaš kao lud, hoćeš da umreš od muke i težine i umora, ali se nedaš. Kad dođeš kući ne možeš da se istuširaš koliko su umoran.. nisi u stanju stojiš na nogama koliko ti je loše...:mrgreen:
ee to je odobro odrađen trening....:mrgreen::super:
 
:lol: jao jaooo vidi ga kako se pravda... :hahaha: nemoj ti tu meni "ja samo kazem..." :lol::lol:
znamo te-znamo se :lol::lol::lol: :mrgreen:[/QUOT

to što ti voliš da vedžbaš:mrgreen: sam to je druga stvar
ja više volim u paru, pa je malo pridržiš..:P
pa kad ne može malo poguraš, daš motiv...:mrgreen:
milina božija..
a ne sam, smoriš se za sekund i kerene zabušavanje sa brojanjem ponavljanja, 1,3,6,9,10 gotovo...:rotf:
ovako ona te gleda a ti da se ne obrukaš pumpaš kao lud, hoćeš da umreš od muke i težine i umora, ali se nedaš. Kad dođeš kući ne možeš da se istuširaš koliko su umoran.. nisi u stanju stojiš na nogama koliko ti je loše...:mrgreen:
ee to je odobro odrađen trening....:mrgreen::super:


pa ko kaze da ja ne volim i ne vezbam u paru? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
ako je musko drustvo... :mrgreen: milina....
Jos ako je ta vezbacica Pamela iliti obdarena odredjenim atributima :mrgreen: uzivancija... pa jos kad krene da skakuce,pa da se saginje... :mrgreen: a tvoje okice :eek:

:hahaha:
sta ja pricam,omg... :hahaha:
 

Back
Top