pc( pun igara)

kafandzija

Zainteresovan član
Poruka
308
imam komp od 1.8 ghz ,512 ram,nvidia 6200....imam u kompu 21 igru,a nameravam da dodam jos krsa igara..koje igre su dobre i lako podesive za igranje preko interneta (osim countera i warcraft 3,jer ih imam)?i koje su igre dobre za zezanciju (svejedno dali pucacke,akcija..)(igre ne moraju biti preko neta) ???pomozite,ako hocete i vi probajte...
 
imam komp od 1.8 ghz ,512 ram,nvidia 6200....imam u kompu 21 igru,a nameravam da dodam jos krsa igara..koje igre su dobre i lako podesive za igranje preko interneta (osim countera i warcraft 3,jer ih imam)?i koje su igre dobre za zezanciju (svejedno dali pucacke,akcija..)(igre ne moraju biti preko neta) ???pomozite,ako hocete i vi probajte...

Daću ti jedan savet.
Prodaj mašinu i uzmi neku drugu "igračku".
Mislim,stvarno si lud kad imaš 21 igru na kompu.:dash:
U čemu je poenta?:dontunderstand:
 
imam komp od 1.8 ghz ,512 ram,nvidia 6200....imam u kompu 21 igru,a nameravam da dodam jos krsa igara..koje igre su dobre i lako podesive za igranje preko interneta (osim countera i warcraft 3,jer ih imam)?i koje su igre dobre za zezanciju (svejedno dali pucacke,akcija..)(igre ne moraju biti preko neta) ???pomozite,ako hocete i vi probajte...
Ako imash brzhi internet od dial-up-a imash MNOGO MMO igara shto se skidaju i igraju za dzhabe. Za offline igre ne znam bash , nisi rekao kakve igre najvishe volish , mada bih ti rekao da nabavish Serious Sam ili Painkiller. Nishta bolje od ubijanja horda protivnika;)
 
chemu 21 igra na kompu???
hotjesh retji da igrash svaki dan po malo od svake igre?
to je van svake pameti po meni ;/
instalirash dve-tri vetje igre koje vrtish trenutno i to je to. to shto ti radish je chisto tratjenje prostora na hardu
 

Back
Top