Takmičenje za Barona Minhauzena br.1 u Srbiji

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Dinkić

Đelić i Dinkić se takmiče za titulu srpskog barona Minhauzena po pitanju stranih investicija u ovoj godini. Za sada vodi Dinkić sa 4,2 milijarde dolara i perspektivom od šest do osam milijardi u narednim godinama.

To može da mu se oprosti ali ovo ne: obilazeći opštinu Loznica sa svojim prijateljem Kameron Manterom izvali, da je Kragujevac “od grada gubitaša i preduzeća koji posluju kao da su još u socijalističkom režimu, ugovorom s “Fijatom” otvorio sebi put u uspešnu budućnost”.

Prvo, Dinkić još nije pustio u rad nijednu novu fabriku pa nije kompetentan da govori na ovu temu. Drugo, ugovor s “Fijatom” je samo obnovljen a prvi su sklopili pre 55 godina Tito i najpoznatiji srpski privrednik Prvoslav Raković, kome Dinkić nije ni do kolena.

“Zastava” je 1989. proizvodila 200.000 automobila godišnje! I ova nova će ali s tim Dinkić nema veze. On samo prodaje firme - ne gradi ih!
 
A sto si ti isao za te deonice da se upišeš a ovamo pljujesh? Licemer? :mrgreen:

po 100-ti put ovako glup komentar.........kakve veze ima sto se prijavio......to su njegovi zaradili i ako se ne slaze sa prodajom ne mora da ih pokloni dinkicu........evo i ja pljujem na sav glas i uzeo sam ih i pljuvacu ih ako mi daju dinar manje od 82 000 sto su obecali.......a ti kao hrvat jel imas prava na akcije:dontunderstand:
 
A sto si ti isao za te deonice da se upišeš a ovamo pljujesh? Licemer? :mrgreen:

Neobičan rezon...:D Valjda čovek ima pravo da kritikuje političare za koje misli da ne rade dobro, pogotovo kad je reč o vlastitom džepu, zbog čega bi mu se uskraćivalo neko pravo koje ima kao građanin, pravo na besplatne akcije javnih preduzeća, pravo na slobodu govora...Nismo u gulagu...:)
 
Neobičan rezon...:D Valjda čovek ima pravo da kritikuje političare za koje misli da ne rade dobro, pogotovo kad je reč o vlastitom džepu, zbog čega bi mu se uskraćivalo neko pravo koje ima kao građanin, pravo na besplatne akcije javnih preduzeća, pravo na slobodu govora...Nismo u gulagu...:)

Nismo, ali licemeri jesmo :S Valjda čovek ima pravo da ima obraz kao đon. Obzirom na političku opciju koju zastupa, to mu dođe to. :ok:
 
Nismo, ali licemeri jesmo :S Valjda čovek ima pravo da ima obraz kao đon. Obzirom na političku opciju koju zastupa, to mu dođe to. :ok:

Crni Dalibore ako budu birali mistera na ovom pdf-u, po uzoru na LjiS, ti se nikad nećeš moći kandidovati, zeza te tolerancija prema neistomišljenicima. Kako da održiš onaj govor, ono kad se misice maltene rasplaču pred publikom i žirijem, da ćeš se zalagati za mir među ljudima i ravnopravan tretman svih?:D
:bye:
 
Crni Dalibore ako budu birali mistera na ovom pdf-u, po uzoru na LjiS, ti se nikad nećeš moći kandidovati, zeza te tolerancija prema neistomišljenicima. Kako da održiš onaj govor, ono kad se misice maltene rasplaču pred publikom i žirijem, da ćeš se zalagati za mir među ljudima i ravnopravan tretman svih?:D
:bye:

Kakva brate crna tolerancija. Nisam ja netolerantan prema neistomišljenicima. Ja sam extremno netolerantan prema ne-mišljenicima, iliti, ovim dosadnim tupanima bez mozga. A onda se oni pokušaju predstaviti kao nesitomišljenici, jer ništa ne razumeju, a mora da pričaju i laprdaju da im ne srastu usta. I tako u krug...
 
Dinkić

Đelić i Dinkić se takmiče za titulu srpskog barona Minhauzena po pitanju stranih investicija u ovoj godini. Za sada vodi Dinkić sa 4,2 milijarde dolara i perspektivom od šest do osam milijardi u narednim godinama.

To može da mu se oprosti ali ovo ne: obilazeći opštinu Loznica sa svojim prijateljem Kameron Manterom izvali, da je Kragujevac “od grada gubitaša i preduzeća koji posluju kao da su još u socijalističkom režimu, ugovorom s “Fijatom” otvorio sebi put u uspešnu budućnost”.

Prvo, Dinkić još nije pustio u rad nijednu novu fabriku pa nije kompetentan da govori na ovu temu. Drugo, ugovor s “Fijatom” je samo obnovljen a prvi su sklopili pre 55 godina Tito i najpoznatiji srpski privrednik Prvoslav Raković, kome Dinkić nije ni do kolena.

“Zastava” je 1989. proizvodila 200.000 automobila godišnje! I ova nova će ali s tim Dinkić nema veze. On samo prodaje firme - ne gradi ih!
Dje moze ovaj izbor bez R. JELASICA,pa on ko mantru svaki dan u javnost iznosi kako smo mi van svetskih kriza, pa stabilniimocni, kako treba da budemo bezbrizni. Pa Kostres, pajtic. ***, Suvakovic ispade mozak za sve njih.
 
ђелић је далеко већи лажов од динкића.захваљујући његовим лажима и "купљеним авионским картама " добили су најмање 15% гласова на изборима.мислим да се мртва трка води између њега и тадића.мрзи ме сад да постаљам оне клипове са ју- тјуба о обећањима тадића.
 
A sto si ti isao za te deonice da se upišeš a ovamo pljujesh? Licemer? :mrgreen:

Zato sto su te fabrike napravili moj deda,karlitov deda,olimpijakosov deda i svi preci ostalih forumasa za vreme socijalizma.

TVOJ DEDA SIGURNO NIJE,ON JE ZAVRSIO UZA ZID KADA SU GA STRELJALI KOMUNISTI POSLE PLJACKE JER JE BIO KAPITALISTA! :mrgreen:

E sad sto se tice Dinkica,Djelica i ostalih ja bi da sam na njihovom mestu vec kupio avionsku kartu za nedodjiju posto je radnicka klasa pobesnela posle ekonomske krize.

Komunisti su dosta modifikovali svoje sankcije za kriminal,pa ako se ustanovi da si izvrsio teze delo recimo u Kini - vlasti ti pucaju u potiljak a tvojoj porodici posalju cauru da plate troskove olova i baruta. :ok: I sve iz razloga jer tvoji mama i tata nisu vodili racuna o tvom vaspitanju,pa eto sad mora drzava na neki nacin to da nadoknadi vadeci fleke. :mrgreen:
 

Back
Top