Šta je to Nenad Čanak loše rekao? Po meni, ništa

Наравно да је сепаратиста...а то кко изгледа је потпуно небитно...битно је колико му се даје медијског простора...што не изађе из владе кад је тако ужасна и кад му то не одговара све што влада ради? А? А?
Мислим, одавно сам престала да слушам шта ко од политичара прича.
Дела друже боље говоре од милион речи!
 
Pogledajte ove videose
Mislim da je ovde Čanak rekao istinu, za neke tužnu.
Ako imate kontraargumente na čankov govor, napišite. Dežurni pljuvači, nemojte govoriti da je on separatista, debela svinja i ostale gluposti.


E ovako kao 1-potpis ti je vrh:mrgreen:
2-canak jeste separatista i to veliki :mrgreen:
3-covek je u pravu za ovo u vezi kosova,trebali su da uhapse tacija,vojska itd ali jue tadic izdajnik i ovo je dokaz,i kostunica sa njim ali se dobro vidi da voja sa svojom manjinom u vladi nije mogao vise da izdrzi pro americki i antisrpki stav ds-a i g-17-...........

a ovo za vojvodinu je bezveze,pa kad je tako ispravan covek zaboravi da pomene 5 oktobar i drzavni udar i na kome jee takodje na isti nacin srusena legalno izabrana vlast a dosla na vlast grupa huligana koja je srusila pola beograda i skupstinu onako usput cisto da sve gori.........

znaci slazem se da je trebalo uhapsiti tacija i poslati vojsku na kosovo i za to treba suditi celom ds-u tj. celov vladi i njihovim pokoljenjima i da NIKADA tadic & co,ne budu rehabilitovani.

a vojvodini zbog bezobrazluka canka treba uzeti i tu autonomiju.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Pogledajte ove videose
Mislim da je ovde Čanak rekao istinu, za neke tužnu.
Ako imate kontraargumente na čankov govor, napišite. Dežurni pljuvači, nemojte govoriti da je on separatista, debela svinja i ostale gluposti.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
on je rekao istinu,bolje rečeno pola istine....istina je da će on sa ovim uceniti vladu da dignu ruke od gradonačelnika zrenjanina...to je cela istina....uostalom,ja sam na njegovoj strani,jer je 90 odsto kriminala u bgd,a ne po malim mestima...po malim mestima je malo para i tu kriminal nema šta da traži...mislim na onaj pravi kriminal gde je velika lova...ne na onaj najprizemniji...da se razumemo...
 
bash me interesuje da li bi gospodin Canak kr Nenad.primenio to sve shto je predvidjeno Ustavom i Zakonom na Kosovo da je bio na vlasti u mometu proglasenja nezavisnosti...jako me interesuje da li bi on uhapsio Tacija
mislim da odgovor na ovo pitanje svi znamo
njegov govor dozivljavam kao njegovo bezobrazno i nadmeno i izdr..kano ponasanje koje ga i inace karaktersise kao politicara
ne sporim da to shto je rekao na zalost sve je tacno
ali sporim ko je to rekao...on? pa njemu ne verujem ni rec
 
bash me interesuje da li bi gospodin Canak kr Nenad.primenio to sve shto je predvidjeno Ustavom i Zakonom na Kosovo da je bio na vlasti u mometu proglasenja nezavisnosti...jako me interesuje da li bi on uhapsio Tacija
mislim da odgovor na ovo pitanje svi znamo
njegov govor dozivljavam kao njegovo bezobrazno i nadmeno i izdr..kano ponasanje koje ga i inace karaktersise kao politicara
ne sporim da to shto je rekao na zalost sve je tacno
ali sporim ko je to rekao...on? pa njemu ne verujem ni rec

U`apsiti Tacija a ove ostaviti na slobodi?! To bi stvarno bio greh!!
 

Back
Top