Legacy Of Kain
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Legacy Of Kain

Početnik Speak The Name (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Cool Legacy Of Kain

Svi delovi.

Neko igrao? Prica je genijalna ( bez obzira sto je ukradena ), glumacka postava takodje. Fenomenalni galsovni glumci. Ako niste igrali, SKIDAJ SA NETA ODMAH!!!!!!!!!!!!
    http://s1.bitefight.rs/c.php?uid=21663

Domaćin Maximy (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Legacy Of Kain

JOJ meni se igra,ali ***** mu lebac,znaci Skinuo sam LOK - Soul Reaver (prvi deo) znaci Nemogu da ga podesim i to ti je,Znaci ili glasovi kasne u pozadini ili nasmetim glasove (nekako) i kada pocnem da igram nemogu da koristim SAVE,mislim mogu,ali kasnije cim izadjem iz igre cita mi kao da nikad nisam koristio SAVE.. tako da sam odustao,BTW skinuo sam i neke patcheve ali nije radilo,Poceo sam da igram LOK - Soul Reaver 2,i svidja mi se ... DOK sam LOK - Defiance preso (poceo sam od zadnjeg da igram xD ) . Inace Preporucio bih Svakome Neka proba !!! BTW kako to mislis Prica Ukradena?
    Poslednji put ažurirao/la Maximy : 21.10.2008. u 17:01

Učlanjen
    01.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pa nije 100%. Naravno da su smislili svoje likove i sl i stavili da budu vampiri. Ali prica je iz knjige Roger-a Zelazny-a "Stvorenja Svetlosti i Tame". Nisam ni ja znao dok nisam slucajno dok sam citao igrao i Soul Reaver.

Inace moje misljenje je da je Blood Omen 1 najbolji. Ima najkompletniju pricu ( i originalan je, nije pokraden ). Blood Omen 2 je ... pa tu i tamo ... ima zanimljivih trenutaka ... ako nista slusate Simona Templemana, koji ima genijalan glas ... apsolutno genijalan ( Kain ). Soul Reaver je mnogo mracan i tu je sva lepota istog, ali ... Raziel je totalno gay i smara ... Kain je faca . Soul Reaver 2 ima najpametniju kameru od svih delova, apsolutno najlepsu grafiku i najvise lici na film, medjutim nije nista posebno zanimljiva prica ... nekako ima dosta propusta, i bas zbog te ispolirane grafike nekada podseca na Maria ( da onaj Mario sa Comodore-a i Terminator konzola ). Defiance je bar zaokruzio sve i dosta toga konacno ima smisla, ali je graficki mogao izgledati mnogo bolje i kamera je jebeno retardirana. Ali opet plus je sto igrate i sa Kain-om i Raziel-om. Moguce je cak i da ima najbolju muziku od svih delova.

Elem, pogledaj brate na Demonoidu. Ja sam sa njega skinuo svih 5 delova u jednom torrentu. Imas u tim paketima najnovije patcheve i sve update-ove. I mozes da igras sve delove, sem Blood Omen keca. Zato sto radi na kompu koji ne sme biti jaci od pentiuma III koji radi na 800 mhz ... I da windows 98 prerogativ ... Bolja solucija je da pozajmis od nekoga Playstation ( 1 ili 2 ili 3 ... nema neke razlike ) i da skines Blood Omen 1 za Playstation ( tj ako hoces da igras, a ja ti savetujem da ga odigras ).

Domaćin Fency_Killer (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    92

moraću da instaliram Defiance ovih dana...igra je dobra, ali obično posle nekog vremena igranja, skakanja, skupljanja svega i svačega dođem do granice kada više ne znam šta da radim.
    ...jer sto Edgar Alan Po rece: "Sise,samo to i nista vise."

Učlanjen
    01.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Fency_Killer Pogledaj poruku
    moraću da instaliram Defiance ovih dana...igra je dobra, ali obično posle nekog vremena igranja, skakanja, skupljanja svega i svačega dođem do granice kada više ne znam šta da radim.
    Da to i mene nervira. Taj Mario vajb ... skakucem okolo i pomeram gluposti ... ali najgori je soul reaver 2 ... save na svakih sat vremena.

Zainteresovan član radabaser (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

tzeo serijal je jako dobro smishljen, mada mi je najbolji LoK SoulReaver
    mislim da je to prvi deo
    posle toga su izlazili sve lakshi i lakshi delovi, defiance sam pojeo na brzaka i postao mi je monoton ;/
    desh lepshe nego kad se sqtzash satima na nekom delu mozgajutji kako da predjesh zagonetq
    "Sir, we are surrounded!"
    "Excellent, now we can attack in any direction."

Učlanjen
    01.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Blood Omen 1 je prvi deo serijala. Ali najobimniji je Soul Reaver 1.

Prica se da ce izaci 6. deo. Legacy Of Kain: Endgame je radni naslov. Ali kontam ja da se to Eidos samo zajebava sa fanovima.

Zainteresovan član antipater (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Speak The Name Pogledaj poruku
    Pa nije 100%. Naravno da su smislili svoje likove i sl i stavili da budu vampiri. Ali prica je iz knjige Roger-a Zelazny-a "Stvorenja Svetlosti i Tame". Nisam ni ja znao dok nisam slucajno dok sam citao igrao i Soul Reaver
    uu ovo cu morati da procitam..
    inace igrao sam samo zadnja dva dela, soul reaver 2 i defiance.. moracu da nabavim i ostale.. odlicna igrica, sad bih je igrao opet
    I was born a peasant, but should've been born a king..

Slične teme

1. Cesra i Kain
    Autor WinteRborN u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.12.2008., 17:14
  2. Legacy of Kain
    Autor Soul_Drinker u forumu Video igre
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 31.08.2008., 10:16
  3. Legacy of Kain - Defiance
    Autor Raziel u forumu Video igre
    Odgovora: 1