Postovani molim za odgovor

gogligogol

Zainteresovan član
Poruka
316
Malo me sramota ali moram da pitam. Imam 32 godine i malo cudan problem. Masturbiram oduvek svaki drugi ili cesto svaki dan. Posto mi dosadilo da to radim poceo sam da pravim pauze po 4 ili 5 dana i tada mi se desava da u snu svrsim, najkasnije treci dan pauze.
Molim vas da mi kazete da li je to normalno ili da se javim urologu?
Unapred hvala.
 
Malo me sramota ali moram da pitam. Imam 32 godine i malo cudan problem. Masturbiram oduvek svaki drugi ili cesto svaki dan. Posto mi dosadilo da to radim poceo sam da pravim pauze po 4 ili 5 dana i tada mi se desava da u snu svrsim, najkasnije treci dan pauze.
Molim vas da mi kazete da li je to normalno ili da se javim urologu?
Unapred hvala.

Mlad ste i potentan muskarac, ukoliko nemate redovnog seksualnog partnera nje neuobicajeno da masturbirate svaki dan ili svakih nekoliko dana, a nije nenormalno cak i da imate redovnog partnera i redovan seks; nenormalno je samo ukoliko masturbiranje postane samo sebi svrha, odnosno narcisoidni gest: urolog nije pravi specijalista za VAs ali psihijatar jeste ukoliko milsite da VAm je pomoc potrebna. Pozdrav
 
Vise me zbunilo sto ste napisali narcisoidni gest, tim ste verovatno mislili da to radim gledajuci sebe? Ne radim tako nesto to mi je glupo i odvratno. Imam mnogo filmova tog sadrzaja i cesto skinem nove, tako da nisam nastran, ako ste pod tim mislili da idem u posetu psihijatru. Vrlo ste ljubazni. Pozdrav
 

Back
Top