konacna istina...

sta milsite?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
nekada davno, u jednoj dalekoj zemlji, u gustoj sumi, ziveo je jedan prorok po imenu tarabic. i njemu je sve bilo jasno, jos tada.
da ce muskarci prestati da postoje i da ce umesto njih hodati neki slicni organizmi, i da ce oni placati za svoju nesposobnost da budu muskarci, a da ce zene prihvatati to jer bi im jedina alternativa bila da grle panjeve.
tako da danas imamo dve kategorije zena- one koje se grle za pare i one koje grle panjeve mastajuci o muskarcu:P.
 
Some boys kiss me, some boys hug me
I think theyre o.k.
If they dont give me proper credit
I just walk away

They can beg and they can plead
But they cant see the light, thats right
cause the boy with the cold hard cash
Is always mister right
, cause we are


Living in a material world
And I am a material girl
You know that we are living in a material world
And I am a material girl

Some boys romance, some boys slow dance
Thats all right with me
If they cant raise my interest then i
Have to let them be

Some boys try and some boys lie but
I dont let them play
Only boys who save their pennies
Make my rainy day, cause they are

Living in a material world [material]
Living in a material world


Boys may come and boys may go
And thats all right you see
Experience has made me rich
And now theyre after me, cause everybodys


A material, a material, a material, a material world

Living in a material world [material]
Living in a material world

 
nekada davno, u jednoj dalekoj zemlji, u gustoj sumi, ziveo je jedan prorok po imenu tarabic. i njemu je sve bilo jasno, jos tada.
da ce muskarci prestati da postoje i da ce umesto njih hodati neki slicni organizmi, i da ce oni placati za svoju nesposobnost da budu muskarci, a da ce zene prihvatati to jer bi im jedina alternativa bila da grle panjeve.
tako da danas imamo dve kategorije zena- one koje se grle za pare i one koje grle panjeve mastajuci o muskarcu:P.

Ne rise da su Tarabici predvideli da ce u buducnosti postojati "najstariji zanat" ? !
 
e bas nije... muskarci se pale na moc... i na brza kola... i na tako neke stvari... njih kesh, kao kesh, uopste ne zanima... evo, sad vas rikan da vam otvori dusu... ja, kad bi' imao mnogo para, sve bi' ih potrosio na kafanu i na muziku i jelo i pitje... ne bi' zalio niko da jede... ko god je gladan... sta ce ti velika firma u zivotu? samo brigu na vrat da natovaris...
jel znate kad je jedan lik osvojio 10 miliona na lutriji? i, pita ga novinar: "Sta cete da uradite sa ovim parama?" a on kaze: "Vraticu neke dugove"... "A ostalo?"... "Ostali neka sacekaju malo"... ha haha...
 
jedni i drugi vole zadovoljstva i radosti koje može da pruži novac,
a ako je nekome gušt, potroši ih u kafani, na dobar auto,
ili na putovanja, odeću, školovanje...to sad zavisi od afiniteta, a
neko voli i da gomila papiriće, njih baš ne razumem:neutral:
 
zato sto su pametniji... jaci... bolji... visociji... bolje igraju fudbal... bolje igraju kosarku... skacu vise... skacu dalje... trce brze... lepse hodaju... brze plivaju... vise mogu da pojedu... bolje prave pljeskavice... nekako, kad se uzme sve u obzir... ni meni nije jasno zasto je tako... al', sad... ne bi' da se bunim previse i idem protiv muskog roda... sto bi rek'o komsa Slavko: "Od ono da smo, nasi smo!"... e, a najbolje mi je bilo kad je neka koleginica forumasica pre neki dan napisala, citiram: "Ovde JOS UVEK vladaju muskarci"... o, devla, devla... al', na to bi neke iskusnije zene rekle: "jeste, muskarac je glava porodice, al' je zena vrat'... svasta vam zna rikan... bio sam kum u subotu... krstio... kume, kume... izgore ti kesa... lepo bilo...
 

Back
Top