ПАЛМА: ЕУЛЕКС ТРЕБА ПРИХВАТИТИ

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
ЈАГОДИНА – Лидер Јединствене Србије, градоначелник Јагодине и републички посланик Драган Марковић Палма изјавио је да Србија не треба да губи време око Еулекса, који треба прихватити, јер су снаге Еулекса већ распоређене на Косову и преузеле „оно што су им ингеренције”.
„За мене нема никакве разлике да ли се међународне снаге зову Еулекс или Унмик, јер у Резолуцији Савета безбедности Уједињених нација 1244 пише 'присуство међународних снага' и 95 одсто држава су исте државе и у Еулексу и Унмику”, рекао је Марковић.
 
to sa euleksom je teška pizdarija
koji moj ga onda odbaciše i popljuvaše kad je stigao:dash:
sad kad se razmestio, taj isti Eulex boli patka za mišljenje Srbije, jer će dole svakako da stoluju pa sad mi kao da ne ispadnemo levo smetalo dajemo neke uslove pa će biti prihvatljiv i nama :roll:

mislim da je ovo sve smešno i da lepo prihvatimo sve, podnesemo tu tužbu, taj sud presudi kako presudi, ako bude pozitivno po nas, unesemo izreku presude u prambulu Ustava i čekamo 500 godina.

a i meni crk'o bojler u kupatilu....majku mu prohromsku:otkacio:
 
ja samo znam da srbi sa severa zivi nece dati da se taj eulex uvede kod njih jer ce to znaciti siptarska carina u jerinju i na tabalijama i placanje pdv-a i carine siptarima . drugo vremenom ce taj eulex zameniti siptarska vojska i policija i to je to.

sve u svemu znam da srbi sa severnog kosmeta ce pre umreti nego to prihvatiti jer to i onako znaci njihovu tihu smrt i proterivanje.

Zato ako palma zeli da srba na kosovu vise nema i ako zeli oruzane sukobe i smrt srba - neka slobodno prihvati eulex - ***** jedno smrdljivo i celavo kojem samo nogice vire iz tadiceve supendare...

da ima obrza ,bilo bi ga sramota zbog ovoga sto govori isto kao i tadica retardica....


ako srbija prihvati eulex to jasno i glasno znaci da srbija prihvata nezavisno kosovo i to je kraj price.

ako ova vlada to prihvati , nakon smene ovog antisrpskog i nenarodnog rezima , treba vratiti smrtnu kaznu i sve ih streljati , naravno uz prethodno posteno i otvoreno sudjenje ..... jer ovo sto rade palma i tadic retardic spada u najteze krivicno delo veleizdaje i rusenja ustavnog poretka zemlje, a u vecini zemalja u svetu pomenuto krivicno delo se kaznjava smrcu.
 
za palmu retarda nma razlike izmedju eulexa i unmika jer je pomenuti retard kao i njegov gazda boris tadic retardic jedan debil i izdajnik.

inace da ova dva retarda nisu izdajnici znali bi da je jedan od ciljeva eulexa primena i sprovodjenje ahtisarijevog plana a glavna tacka ahtisarijevog plana je sprovodjenje nezavisnosti kosova.

takodje pomenuti eulex je u potpunosti nelegalna misija jer za svoje delovanje nije dobio mandat Saveta Bezbednosti Ujedinjenih Nacija.

Pomenuta misija je legalna odprilike ko kad bi Srbija poslala svoju misiju SRBOEX u Skotsku radi sprovodjenja seseljevog plana o nezavisnosti skotske severne irske i velsa . I zamislite da neki Englez kaze da to treba prihvatiti?

PA likvidirali bi ga dok si reko keks ili bi ga strpali u neku ludaru.

A u Srbiji razni retardici Borisi Tadici i Palmice mogu da otvoreno predlazu izdaju zemlje i rusenje ustavnog poretka drzave bez da iko na to reaguje.
 

Back
Top