STA SMO SVE NAUCILI IZ LATINOAMERICKIH SERIJA???

Nauchili smo da glavni lik serije mozhe da bude najvecji zlochinac i serijski ubica (Judina zhena)...
Nauchili smo pomalo njihov jezik...
Nauchili smo da glavna junakinja mora da pati sve do kraja serije, dok se, jelte, ne uda za svog princa na belom konju...
Nauchili smo da je svaki kraj shpanske serije - srecjan kraj...
Nauchili smo da su tashte i svekrve najvecje zlo ovog sveta...
Nauchili smo da su Latinoamerikanci vrlo pobozhni ljudi...
 
Nauchili smo da glavni lik serije mozhe da bude najvecji zlochinac i serijski ubica (Judina zhena)...
Nauchili smo pomalo njihov jezik...
Nauchili smo da glavna junakinja mora da pati sve do kraja serije, dok se, jelte, ne uda za svog princa na belom konju...
Nauchili smo da je svaki kraj shpanske serije - srecjan kraj...
Nauchili smo da su tashte i svekrve najvecje zlo ovog sveta...
Nauchili smo da su Latinoamerikanci vrlo pobozhni ljudi...

:super: I, jedina dobra stvar je, naravno, to sto sada mozemo da razumemo spanski jezik :}
 
Ja sam naučila da glavni ženski lik može da bude u potpunosti nepismen i po mogućnosti veoma glup, pa da za samo par mjeseci postane direktor najuglednije firme.
Naučila sam da ukoliko se dijete rodi u toku serije veoma je moguće da će biti ukradeno.
Naučila sam da se suzama sve može postići.
Oni koji su zli imaju samo tri mogućnosti: 1 - umiru, 2 - polude, 3 - završe u zatvoru. Postoji mogućnost i kombinovanja istih.
Kada neko umre, on ne mora biti neminovno mrtav.
Glavni muški lik može biti zao prema glavnom ženskom liku, ali pošto se vole sva se zlodjela zaboravljaju.
Na temperaturi plus 50 poželjno je da muškarci nose odjelo. Tako će dokazati da su uspješni.
Kidnapovana djeca ne moraju imati rodne listove, oni odrastaju i idu u školu normalno.
Ako se čovjek zove Karlos, on će dati djetetu ime Karlito, ali nije mi jasno kako će se Karlitovo dijete zvati. Serije su nažalost prekratke. Ja predlažem Karlitito i tako u nedogled.
Ako te neka žena zaista mrzi, moguće je da se ispostavi da ti je ona majka.
Muškarci su na cijeni, uvijek se dvije žene bore za jednog muškarca.
 
Ako neko od glavnih likova zvekne glavom u nesto, obavezno dobije amneziju.
Ako neko je neko u kolicima, zapravo moze da hoda.
Glavni likovi nikad nikog ne zele da povrijede, a na kraju svi izginu zbog njih.
Svestenici su uvijek u sjajnim odnosima sa glavnim likovima.
Ako radite kao sluzavka u bogatoj kuci, velike su sanse da se sin vlasnika iste zaljubi u vas.
Ako se zovete Teresa, kcerka ce vam se zvati Teresita, jet je vas muz tako zahtijevao.
 
Svaka, ali bas svaka latino americka, tj meksicka, serija se zavrsava vencanjem, i to uglavnom onih osoba koje ste videli u prvoj epizodi i koji su predstavljeni kao glavni likovi, te tako nema potrebe gledati celu seriju, odgledate samo prvu i poslednju epizodu.:mrgreen:
Ako ste sirotica, koja jedva krpi kraj sa krajem i imate pobozne roditelje, najverovatnije cete zavrsiti sa bogatim biznismenom koji ce tokom onih zilion epizoda morati da se bori protiv ljubomornih i zavidnih rospija u vidu majke/seste/bivse devojke da bi dospeo do vas i predocio vam svoju bezgranicnu ljubav (koja se naravno zavrsava vencanjem).
 

Back
Top