Uz koju pesmu se osecate kao da letite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
Temu nisam htela da postavim na pdf muzika jer je suvise "specijalizovan" pdf....ovako, zelim da bude to na zenskom kutku
Koja pesma vas natera da zastanete i poletite?
Mene uvek i uvek i uvek ove tri, bez obzira u kakvom sam raspolozenju:

JEALOUS GAY - JHON Lennon
YESTERDAY - isti izvodjc
LADY IN RED - Chris de Burg

Koje su vase omiljene tri pesmice? za zensku dusu?
 
neka vesela muzika :lol:
kada je mene jednom psihijatar zamolio da zamislim neku atmosferu koja me opusta i kada sam mu opisala covek je obrnuo ocima i slego ramenima

ahahaha

prva pesma koja mi pada na pamet je Pat Benatar, love is a battlefield
uz tu pesmu se uvek tako prijatno izvicem i smejem
nemam pojma sta ljudi koji me vide u saobracaju, za volanom, misle o meni,... kada vide zenu koja skakuce u sedistu za volanom
 
neka vesela muzika :lol:
kada je mene jednom psihijatar zamolio da zamislim neku atmosferu koja me opusta i kada sam mu opisala covek je obrnuo ocima i slego ramenima

ahahaha

prva pesma koja mi pada na pamet je Pat Benatar, love is a battlefield
uz tu pesmu se uvek tako prijatno izvicem i smejem
nemam pojma sta ljudi koji me vide u saobracaju, za volanom, misle o meni,... kada vide zenu koja skakuce u sedistu za volanom

:super:

Duran Duran - Come Undone
Michael Jackson - Dirty Diana
Roxette - Fading Like a Flower

samo sto ih ima puno vise od tri, a i to koje su tri na vrhu zavisi od trenutnog raspolozenja :)
 
neka vesela muzika :lol:
kada je mene jednom psihijatar zamolio da zamislim neku atmosferu koja me opusta i kada sam mu opisala covek je obrnuo ocima i slego ramenima

ahahaha

prva pesma koja mi pada na pamet je Pat Benatar, love is a battlefield
uz tu pesmu se uvek tako prijatno izvicem i smejem
nemam pojma sta ljudi koji me vide u saobracaju, za volanom, misle o meni,... kada vide zenu koja skakuce u sedistu za volanom

O da "love is a battlefield"...seca vena na ovu stvar...muzika moje mladosti,ha,ha,ha...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top