akcioni heroji

H

hey boys

Gost
Evo sta se desilo...pre neki dan, na Trgu Republike, znaci usred bela dana, neki, uslovno receno klinac, oteo je zeni torbicu i zbrisao.
Kako vi savremeni muskarci objasnjavate, da niti jedan, ali zaista niko od muskaraca koji su se tamo zatekli nije potrcao za njim, ili ucinio bilo sta da pomogne zeni kojoj se to desilo????????????
 
hey boys:
Evo sta se desilo...pre neki dan, na Trgu Republike, znaci usred bela dana, neki, uslovno receno klinac, oteo je zeni torbicu i zbrisao.
Kako vi savremeni muskarci objasnjavate, da niti jedan, ali zaista niko od muskaraca koji su se tamo zatekli nije potrcao za njim, ili ucinio bilo sta da pomogne zeni kojoj se to desilo????????????
Pa lepo... to su ti (draga moja ćero) Srbi
 
Mogu ti reci da smo mi jos i super. OK je sto se ovde ljudi plase, pa taj klinac je 99% imao pistolj za pojasem. Niko nije lud da gine zbog necije tasne.
Uradjen je jedan naucni eksperiment, mislim u UK, bilo je i na TV-u, od cega sve zavisi nase ponasanje. U sustini mi smo samo jedna vrsta zivotinja cije je ponasanje lako predvideti i objasniti. Pozdrav.
 
-ma jeste, bas mali ima pistolj...
-zna se bre ko je naoruzan, a ko nije....
-Keve mi losha situaciju za zhenu,taj mali je zaista izgleda neki dripac i to neotesan.Na ulicama beograda glume akcione heroje,zbilja su pokvareni.
-jer ko che zheni utechi u pomoch ako ne mi mladi studentski pokret "Otpor".
-pa taj klinac je 99% imao pistolj za pojasem.
-ljudi nece rizikovati nista svoje da bi pomogli drugome...
Ma da nije ta zhena bila licho Madona Chikone,pa joj je prosjak oteo torbu original Versache Donatela zvezda.
Jer neko misli da se radi o zheni ili mozda klinka neka"vrtela torbicu""lajala""kezila zube",pa izpade pricha kao da je banda Warriors otela torbu iz Dafiment banke.
Pravi skandal to shto rade ti nauruzhani do zuba i kako policija pushta ka se krechu pod opasachima i redenicima.
Pozdravlja vas grupa Summer Jam u hitu "Broken Wings".
Tejk dis brouken vind end lrn tu flaj,tu d ***** materina odavle....
Chujemo se Maajka pa choveche jesi li zdrav shto sam tripujesh znam 25 ljudi hiper aktivnih na forumu,ja chu da te upoznam svi vole bahrima.CU
 

Back
Top