Nastavak progona :(

al bundy

Legenda
Poruka
63.992
ПОРОДИЦА СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА ОПЕТ НА УДАРУ
Наставак прогона
Хаџи Драган Антић: Мислио сам да ће декларација о помирењу смирити ствари, да неће бити откопавања ратних секира, али показало се сасвим супротно
То у Ужичкој није вила него руина, пре штала. Није тачно да је Милошевић тај објекат и плац платио 2000 марака

Драган Хаџи Антић, некадашњи генерални директор Политике и близак пријатеља пара Милошевић-Марковић тврди да је тужба коју је држава Србија поднела против Мире Марковић, Марка и Марије Милошевић наставак оркестриране ДОС-овске хајке против ове породице.
http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/3911/nastavak-progona

Smrc bas tuzno zar ne ?:sad2:
Nego nesto mi nije jasno kada je napravljena vlada DS-SPS svi su ovde pricali o aboliciji zene i nakota krepanog Slobe ,cak je mastovitost isla dotle da su oni vec vidjeni natrag u Srbiji na nekim bitnim i uticajnim funkcijama
kad ono ne lezi vrate najblizi intimus poremecene profesorke, Hadzi Krmak Antic se zali kako od prestanka progona nad Familijom nema nista , nego je on cak i gori nego ikada :think:
Evo stizu i nove prijave i to protiv svih zajedno na gomili , Ivice Oceubico gde ce ti dusa - u pakao zna se :sad2:
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
a da smo ih lepo zbrinuli ko komsije Rumuni svoj bracni par , sada bar ne bi imali problema sa progonom
Da, Rumuni su tu postavili neke standarde. Preki sud i metak u vugla.

A kod nas se mesecima cinculiralo oko skota, 'oces se predas, neces se predas, na kraju je onaj blesavi narkos morao da opali Mariju da bi svinja konacno izasla iz brloga.

Da je mene neko pitao SMrad Haga video ne bi, visio bi za jajca o prvoj banderi.
 
Stvarno jadna porodica Slobodana Miloševića :otkacio:
Dva dana pred bombardovanje Srbije oni nisu imali preča posla, već su skupljali neophodne potpise svih levatora iz različitih vlada i da sazivali gradsku skupštinu- kako bi im se odobrilo da nelegalno, za džabaka, dođu do druge vile na Dedinju. :evil:
 
sm ih napravio, drzao ih ko malo vode na dlanu, ubise ga njegovi najmiliji opozicionari, sad jos i da ga raskuce, posmrtno, ako, bar da se vidi da se ne menjaju, iako su usli kofercetu u vladu

inace tema je cista navlaka
 
Stvarno jadna porodica Slobodana Miloševića :otkacio:
Dva dana pred bombardovanje Srbije oni nisu imali preča posla, već su skupljali neophodne potpise svih levatora iz različitih vlada i da sazivali gradsku skupštinu- kako bi im se odobrilo da nelegalno, za džabaka, dođu do druge vile na Dedinju. :evil:

pa da za razliku od skormnih Tome Sanadera i Ace Bajadere koji su jedva dobili pisljivih 150 kvadrata i to na skrnavom NBG , a ovaj odmah celu kucu :otkacio:
 
jel bio ko na dedinju, jel se ovde zna kakvi su tamo i ciji placevi

kad sam onomad igrao tenis, americki amb sa svog amer placa, a preko ograde, jel bese iglberger, teo sa nama da igra, mi ga ladno sutnuli, sta se posle desilo svi znate
(istinit dogadjaj sa pocetka devedesetih, malo literalno doteran za forumsku upotrebu)
 
То у Ужичкој није вила него руина, пре штала. Није тачно да је Милошевић тај објекат и плац платио 2000 марака
Da ruina...:roll: Pa samo plac košta kao moja i još 7 zgrada u okolini sa sve inventarom u njima. :lol: A i ako je propalo, to je zbog neodržavanja. Nek' navrati trio M da malo prekreči to...
Uglavnom, babo nije ni mogao da otkupi to pod takvim uslovima jer je već bio u posedu vile u Tolstojevoj... Al' bilo mu malo. Ne znam uopšte šta mu je to trebalo,... Nagomilavao k'o hrčak, za crne dane?
 
ПОРОДИЦА СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА ОПЕТ НА УДАРУ
Наставак прогона
Хаџи Драган Антић: Мислио сам да ће декларација о помирењу смирити ствари, да неће бити откопавања ратних секира, али показало се сасвим супротно
То у Ужичкој није вила него руина, пре штала. Није тачно да је Милошевић тај објекат и плац платио 2000 марака

Slušaj.. štala. Pa zašto ne kaže koliko je platio tu "štalu"kad već raspolaže podacima.:roll:
 

Back
Top