Da li vam je iz godine u godinu sve bolje ?

Da li ste ove godine osetili licni ekonomski napredak?

  • Da, situacija je bolja iz godine u godinu.

  • Ne, situacija je gora u odnosu na proslu godinu.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Iskreno da ti kazem, meni je gore nego prosle godine.Imam neke dugove koji postaju sve veci i veci...***,ziveti se mora,pa se nadam boljem:sad2:
Uglavnom ne osudjujem druge za to.Ko mi je kriv kad sam dizala kredite i poverovala da ce ovo postati normalna drzava?:cry:

Pa dobro ti si samo primer kako inace zive oni kojima je kao bolje bilo u zadnje vreme a bilo im je bolje zahvaljujuci kreditima tj trosenju para koje nemaju i sve tako dok ne dodje vreme naplate.
 
pa sada, kada je lichna ekonomska situacija u pitanju rekao bih da je isto dobra kao i ranije, dakle ne osecham ovu ekonomsku krizu. :mrgreen: generalno naravno da je sve bolje i bolje, jer da nije tako chemu onda bilo shta? i to nema veze samo sa skalom loshe-dobro izrazhenoj u nekoj valuti.
 
najbolje je kad je mir u drzavi

sad, tesko je reci licno,
da zamislimo prosecnog forumasa - odraslog, zena nezaposlena (firme traze samo do 35 godina starosti), djilas oce da poskupi ionako skup vrtic malo mu 2*7.500 (dvoje dece), auto skoro punoletan, posao sa izgledom da se mladi mladja umesa (ode onda mas u propast)... jel treba jos
 
najbolje je kad je mir u drzavi

sad, tesko je reci licno,
da zamislimo prosecnog forumasa - odraslog, zena nezaposlena (firme traze samo do 35 godina starosti), djilas oce da poskupi ionako skup vrtic malo mu 2*7.500 (dvoje dece), auto skoro punoletan, posao sa izgledom da se mladi mladja umesa (ode onda mas u propast)... jel treba jos

hihihih o kome ti pricas..o tebi ili o meni ili o vecini..:think::think:
 
hihihih o kome ti pricas..o tebi ili o meni ili o vecini..:think::think:

zurim, imam hitnu intervenciju

licni uspeh ili neuspeh, pa i finansijski zavisi od mnogo faktora pa i malo srece, tako da je tesko vezivati za neki odredjeni rezim. moze neko da bude vadikal a da je sposoban privatnik ili dobar majstor kog svi traze i zime nema.
isto tako moze neko da bude rezimski aktivista i da mu bas ne ide dobro ako npr firma se privatizuje, radnici otpustaju, deca porasla dstalno nesto traze(pare) a jedu, da su zivi i zdravi ko mecave u svako doba dana i noci. minus koji raste pa kad dovoljno poraste preci ce u revolving. ko ima zna.

mozda je najbolje kad ti politicki angazman dodje onako, polusportski, pa nije ni vazno ako malo tvoji odu u opoziciju, valja se, mozda postanu bolji (ljudi)

zurim, odoh
 
Moram da priznam da jeste! Hvala Bogu

Zašto? Pa ako gledam npr. od rata '99, što bi rako Slavko Štimac, svakog dana u svakom pogledu sve više napredujem. Menjao sam poslove, automobile od "ubi bože" do "srednje žalosnog", ali sad sam u jednoj fazi gde mogu da živim relativno opušteno.

Imam stan... NIje neka kvadratura(54m[SUP]2[/SUP])... Imam auto...Nije neki (corsa).... Solidan poso, još solidnija primanja.... Porodicu, svi smo živi i zdravi... Nisam nezadovoljan....

Samo neka ide tom uzlaznom putanjom, ja se ne žalim.

P.S. Neuporedivo bolje nego 90tih!!!:rtfm:
 

Back
Top