Mletačka republika Kosovo?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 121

Tema: Mletačka republika Kosovo?

Ističe se Glupachica (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    ženski
    nije vazno odakle sam sve dok znades kuda putujem:)
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Mletačka republika Kosovo?

KO JE REŽIRAO "NEZAVISNOST" KOSOVA?

Ovo pitanje muči svakoga ko se bar jednom zapitao: kako je moguće da jedan tako primitivan i polupismen (uglavnom nepismen) narod, kao što su Albanci (i na Kosovu i u Albaniji), može da izdejstvuje, bez jake vojske, ekonomije i rata, nezavisnu državu i to samo veštim lobiranjem po najuticajnijim zemljama sveta? Zapravo sve što su "hteli" kosovski Albanci odradile su za njih najmoćnije sile sveta i takozvana Međunarodna zajenica. Šta je to što su Albanci znali i mogli, a glupi Srbi nisu?

Odgovor je - NIŠTA!
    Ne postoji ništa što kosovske Albance čini uticajnijim i moćnijim na svetskoj političkoj sceni nego što je to Srbija. Bolje reći ni Srbi ni Albanci nisu faktor koji može o bilo čemu odlučivati. Oba naroda, u svim državama u kojima žive, obezglavljena su i prepuštena stranim vlastelinima - već vekovima. Albanci moćnu vlastelu nikada nisu ni imali, i zapravo su kao narod dovedeni na prostore Balkana u režiji rimokatoličke crkve krajem prvog milenijuma nove ere za potrebe moćne evropske vlastele i njihove geopolitičke kombinatorike. Najvažnije je bilo da prihvate islam ili katoličku veru. Kasnije su po potrebi prevedeni u ateiste, pa opet u islam.

http://www.ivonazivkovic.net/Mletacka%20republika%20Kosovo.htm
    Biti isti, biti poseban, biti slobodan, biti samo svoj.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mletachka republika Kosovo?

Ovo pitanje muči svakoga ko se bar jednom zapitao: kako je moguće da jedan tako primitivan i polupismen (uglavnom nepismen) narod, kao što su Albanci (i na Kosovu i u Albaniji), može da izdejstvuje, bez jake vojske, ekonomije i rata, nezavisnu državu i to samo veštim lobiranjem po najuticajnijim zemljama sveta
    ali zato ne muci one koji nikada nisu pomislili da je taj narod primitivan, polupismen [uglavnom nepismen]
    ps. nesto tu ne stima, ili ti nisi pametna kao sto nislis, ili je onaj mnogo pametniji, ali ti to ne shvatas

Nov član vlllada (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Glupachica Pogledaj poruku

Ovo pitanje muči svakoga ko se bar jednom zapitao: kako je moguće da jedan tako primitivan i polupismen (uglavnom nepismen) narod, kao što su Albanci (i na Kosovu i u Albaniji), može da izdejstvuje, bez jake vojske, ekonomije i rata, nezavisnu državu i to samo veštim lobiranjem po najuticajnijim zemljama sveta? Zapravo sve što su "hteli" kosovski Albanci odradile su za njih najmoćnije sile sveta i takozvana Međunarodna zajenica. Šta je to što su Albanci znali i mogli, a glupi Srbi nisu?

Odgovor je - NIŠTA!
    Ne postoji ništa što kosovske Albance čini uticajnijim i moćnijim na svetskoj političkoj sceni nego što je to Srbija. Bolje reći ni Srbi ni Albanci nisu faktor koji može o bilo čemu odlučivati. Oba naroda, u svim državama u kojima žive, obezglavljena su i prepuštena stranim vlastelinima - već vekovima. Albanci moćnu vlastelu nikada nisu ni imali, i zapravo su kao narod dovedeni na prostore Balkana u režiji rimokatoličke crkve krajem prvog milenijuma nove ere za potrebe moćne evropske vlastele i njihove geopolitičke kombinatorike. Najvažnije je bilo da prihvate islam ili katoličku veru. Kasnije su po potrebi prevedeni u ateiste, pa opet u islam.

http:///Mletacka%20republika%20Kosovo.htm
    uuuhhh!!!mislim da je ovo treca

Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    ali zato ne muci one koji nikada nisu pomislili da je taj narod primitivan, polupismen [uglavnom nepismen]
    ps. nesto tu ne stima, ili ti nisi pametna kao sto nislis, ili je onaj mnogo pametniji, ali ti to ne shvatas
    Adem,nisi prochitao post do kraja,prochitaj lepo,i pogledaj link.

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ajde ademe reci nam ko to na svetu to ne misli,iliti sta tu ima da se misli.........hoces da kazes da iko na svetu ceni albance.......ma ajde,nema ni 1 jedini razlog,pa i da ima na taj 1 ima barem milion zasto bi pre cenio srbe.(tvrdim da 9/10 sveta nikad nije culo za albance)
    to da li su albaci primitivni i nepismeni zna ceo svet tu nema sta da se misli.
    Jednostavno ne mozes tvrditi da je jedan smecar iz bg preduzeca najpismeniji na svetu,to je tako i sa albancima.......ajde da vi imate odredjen broj pismenih,nacinalnih junaka ili ista slicno ali nijedan vas lider nema sta da ponudi iliti sarmira nekoga.........pa kada su jednu ljudinu od milosevica demonizovali a jednog kriminalca,decoubicu i raspalog dilera tachija primali kod sebe stvar je vise nego jasna.

stvar je u tome da je ok to da je napisao hrvat ili slovenac ali vi ste u tolikoj zaostalosti da je to strasno.
    pa vi samo pocev od naseg milosevica,preko djindjica i tadica a izmedju njih do sada bezbroj politicara nikada necete imati nijednog doraslog njima(ili niste imali)

ajde da ste imali jednog lika koji zna da igra fudbal ili slicno-ALI VI STE JEDNOSTAVNO NAROD KOD KOJEG JE VIZIJA ZNATI DA OTVORIS KONZERVU(sa otvaracem)

zato ademe uz svo duzno postovanje prema tebi mani se gluposti,vi sada ste slabiji nego srbija 1300-te
    Poslednji put ažurirao/la olympiakos : 20.10.2008. u 01:16

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Adem,nisi prochitao post do kraja,prochitaj lepo,i pogledaj link.
    ako je nekome potrebno da procita bilo sta osim citiranog da sazna sa kim ima posla onda... mi je zao te osobe...
    ps.izuzimam osobe koje rade sa takvim pacijentima, njima je to obaveza

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio olympiakos Pogledaj poruku
    Ajde ademe reci nam ko to na svetu to ne misli,iliti sta tu ima da se misli.........hoces da kazes da iko na svetu ceni albance.......ma ajde,nema ni 1 jedini razlog,pa i da ima na taj 1 ima barem milion zasto bi pre cenio srbe.(tvrdim da 9/10 sveta nikad nije culo za albance)
    neko nije razuemo tekst. mislim da autor nije mislio na svet vec na srbe. znaci ovaj deo pada u vodu.
    to da li su albaci primitivni i nepismeni zna ceo svet tu nema sta da se misli.
    gore tvrdis da niko nije za nas cuo, sada tvrdis da nas svi znaju kao... no comment
    Jednostavno ne mozes tvrditi da je jedan smecar iz bg preduzeca najpismeniji na svetu,to je tako i sa albancima.......ajde da vi imate odredjen broj pismenih,nacinalnih junaka ili ista slicno ali nijedan vas lider nema sta da ponudi iliti sarmira nekoga.........pa kada su jednu ljudinu od milosevica demonizovali a jednog kriminalca,decoubicu i raspalog dilera tachija primali kod sebe stvar je vise nego jasna.

stvar je u tome da je ok to da je napisao hrvat ili slovenac ali vi ste u tolikoj zaostalosti da je to strasno.
    pa vi samo pocev od naseg milosevica,preko djindjica i tadica a izmedju njih do sada bezbroj politicara nikada necete imati nijednog doraslog njima(ili niste imali)
    o tome koga mi imamo je bilo vise tema... uzaludnih. ako zaboravimo proslost, a pogledamo trenutno stanje, moze se shvatiti imamo li mi uticajne osobe ili ne.
    ajde da ste imali jednog lika koji zna da igra fudbal ili slicno-ALI VI STE JEDNOSTAVNO NAROD KOD KOJEG JE VIZIJA ZNATI DA OTVORIS KONZERVU(sa otvaracem)

zato ademe uz svo duzno postovanje prema tebi mani se gluposti,vi sada ste slabiji nego srbija 1300-te
    i kao sto rekoh, zamisli da te neko zahebe, a on je na nivou koji si ti imao sa sedam-osam godina.... na kojem li si ti nivou sada ako je to tako..

i da dodam, nisam procitao ceo tekst teme..samo pocetak

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

a ako te fudbal interesuje, potrazi ovo ime

Lorik Cana

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Imate i par Svajcaraca...
    A sto se tice ko je koga zaj.ebao, nature ti je to najbolje rekao (bez obzira sto ste u "vrh" odnosima ). Kurcite se dok mozete. I mi cemo jednog dana, bar se nadamo.

Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    64

ako je nekome potrebno da procita bilo sta osim citiranog da sazna sa kim ima posla onda... mi je zao te osobe...
    ps.izuzimam osobe koje rade sa takvim pacijentima, njima je to obaveza
    Poshtujem,ne morash da chitash ali takodje ni da donosish brze zakljuchke
    Tvoj izbor u svakom sluchaju
    A pacijenti...hvala adem,poshto je od tebe shvaticu kao komplimet

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    Imate i par svajcaraca...
    jedan je najbolji reprezentativac svajcarske

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Behrami, pretpostavljam
    Ali to nije za pohvalu...

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Poshtujem,ne morash da chitash ali takodje ni da donosish brze zakljuchke
    Tvoj izbor u svakom sluchaju
    A pacijenti...hvala adem,poshto je od tebe shvaticu kao komplimet
    nisam ni ocekivao da ce to drugacije shvatiti osoba koja cita takve tekstove.
    trebao bih reci da mi je zao sto sam ti ovako odgovorio, ali posto ces i ovo shvatiti kao komplimenat, onda nema potrebe

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    Behrami, pretpostavljam
    Ali to nije za pohvalu...
    zato sam i boldovao, ali pogresnu rec

Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    64

nisam ni ocekivao da ce to drugacije shvatiti osoba koja cita takve tekstove.
    trebao bih reci da mi je zao sto sam ti ovako odgovorio, ali posto ces i ovo shvatiti kao komplimenat, onda nema potrebe
    Kakave textove adem?Ne znash uopshte shta je svrha teme,nisi prochitao do kraja a tvrdish da sve znash po prvoj rechenici,
    Nishta ovde ne dozhivljavam lichno pa ni to da me je neko nazvao pacijentom ako se neko vec spusti tako nisko da nekog koga ne poznaje tako naziva ja samo skidam kapu i kazhem hvala

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Odgovor je - NIŠTA!

http://www.ivonazivkovic.net/Mletacka%20republika%20Kosovo.htm
    Odgovor leži u prosečnom amerikancu
    Da malo pazljivije proucis njihove plitke mozgove, shvaticesh kako njihov svet funkcionishe

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

samo jedno pitanje, jel ova ivona ona koja je recitovala one pesme onom predcedniku

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ratove nikad nisu vodile male zemlje... Uvek samo velike

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a ako te fudbal interesuje, potrazi ovo ime

Lorik Cana
    znam ko je cana igra u lionu,eksta je fudbaler ali 1 u celoj istoriji,nemojmo biti bukvalisti.

Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    64

samo jedno pitanje, jel ova ivona ona koja je recitovala one pesme onom predcedniku
    Idi prochitaj link Adem...samo to..i toliko.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Ja se secam kad su Rusi sprecili nezavinost Hrvastske.....
    Pa se secam kad su sprecili nezavinost Kosova.....
    Pa mleci mleci, sin ti se omleci
    Sad idemo na sisanje motke
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

BTW, Ivona je kreten.....citao sam njene tekstove i krstio se nogama....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

neko nije razuemo tekst. mislim da autor nije mislio na svet vec na srbe. znaci ovaj deo pada u vodu.

gore tvrdis da niko nije za nas cuo, sada tvrdis da nas svi znaju kao... no comment
    o tome koga mi imamo je bilo vise tema... uzaludnih. ako zaboravimo proslost, a pogledamo trenutno stanje, moze se shvatiti imamo li mi uticajne osobe ili ne.

i kao sto rekoh, zamisli da te neko zahebe, a on je na nivou koji si ti imao sa sedam-osam godina.... na kojem li si ti nivou sada ako je to tako..

i da dodam, nisam procitao ceo tekst teme..samo pocetak
    ademe kao 1-nemoj mi izvlaciti reci iz konteksta,a sve reci citirane 1 po 1 jesu to.

to za svet ide ovako 9/10 sveta nije culo za vas,a ostali ceo svet to misli o vama......svako je ovo shvatio pa i ti i ne pravi se blesav

naravno da nemate uticajne osobe,generalno gledam.
    mada je vasha mafija najjaca na svetu i to se prikriva i tu leze vase uticajne osobe.

pa ne vidim da je neko ovde neko nekoga zaebo,sto se toga tice ademe postavicu ti samo jedno pitanje pa da zavrsim sa tobo-DA LI TI VERUJES(NADAS) DA SU ALBACI(BILO KOJI ALBANAC NA SVETU ILI SVI) IMALI MAKAR I 1% VEZE SA NEZAVISNOSHCU KOSOVA?

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Idi prochitaj link Adem...samo to..i toliko.
    htedoh, cisto objektivnosti radi, ali zaista ne mogu da citam takav stil pisanja. previse je mrznje za moj ukus.
    ajde u kratkim crtama, sta sam propustio. ili daj taj kratak citat

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio olympiakos Pogledaj poruku
    ademe kao 1-nemoj mi izvlaciti reci iz konteksta,a sve reci citirane 1 po 1 jesu to.

to za svet ide ovako 9/10 sveta nije culo za vas,a ostali ceo svet to misli o vama......svako je ovo shvatio pa i ti i ne pravi se blesav

naravno da nemate uticajne osobe,generalno gledam.
    mada je vasha mafija najjaca na svetu i to se prikriva i tu leze vase uticajne osobe.

pa ne vidim da je neko ovde neko nekoga zaebo,sto se toga tice ademe postavicu ti samo jedno pitanje pa da zavrsim sa tobo-DA LI TI VERUJES(NADAS) DA SU ALBACI(BILO KOJI ALBANAC NA SVETU ILI SVI) IMALI MAKAR I 1% VEZE SA NEZAVISNOSHCU KOSOVA?
    pitanje ne razumem, ponovi ga, a pretoga, ajde ti meni objasni odakle tebi taj podatak da svi misle o albancima kao sto ti tvrdis. nemoj molim te samo kao sto to cesto ovde neki rade, "pa to svi znaju, sta imam da ti dajem dokaze za..." bas bih voleo neki odkaz.

Slične teme

1. Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 11.04.2013., 04:05
  2. Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 01:00
  3. Kosovo = Republika Srpska
    Autor kaai79 u forumu Politika
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 26.02.2009., 19:58
  4. Republika Crna Gora priznala Kosovo
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 1280