JA moram

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOOjOOT

Početnik
Poruka
32
Da postavim ovu temu jer gorim od želje za ISTINOM I SAMO ISTINOM. Ova će se tema nadovezati na sledeću
a počinje sa pitanjem: Koliko žena brije svoje MEZIMIZE, MAČKICE, RUPICE, RUČINE PUPOLJKE i da mi ne pođe voda na usta
pitam koliko je to stvarno bitno, a koliko je to samo hir, ako u opšte to kod nas radi NEKA, BEZ NEKI !!!!
 
Pa naravno! :wink:
Mislim, ukusi su razliciti i o njima ne treba raspravljati ali (ako ti ovo moze pomoci) mislim da svi (i mladici i devojke) vise vole obrijane mace.... :D :oops:

:wink:
 
Depilacija "na usko" jednom mesečno je obavezna.
Zašto?
Tako se osećam urednije, poželjnije, sigurnije da će mi svake tange savršeno stajati....i iz svakog ugla izgledati jebozovno.Još u kombinaciji sa izdepiliranim nogama, izmanikiranim noktima i izpedikiranim stopalima, pa još sva namazana mlekom za telo.... pa samu bi sebe poj*bala.
 
pade mi na pamet jedan prilicno kretenski, ali u svakom slucaju praktican razlog :arrow: izdepilirane 'mace' se ne 'linjaju' i ne ostavljaju "tragove" (u vidu dlaka) po kupatilu, i ostalim cudnim mestima , gde se te disgusting things vec mogu naci :lol: ( naravno pored svih ostalih gore navedenih razloga ) :lol:
 
apotekarka:
kojote:
apotekarka:
anakin:
apotekarka:
.... pa samu bi sebe poj*bala.

:lol: :lol:
loodaco...


Pa šta ću kad bih, a prvo bi se polizala! Njam-mljac!
ps:ko je lud, taj nije normalan

...LIZEM SLAG.OVO JE MNOGO SLADJE :!: 8)
MLJAC! :wink:


Nije zdravo unositi puno slatkiša,ali "uneti" u sebe kojotea-mljac:wink:

...sam i ja mislio! :D ODLEPIO SAM SKROZ ZA TVOJOM...
CELOM-CELCATOM :) ...apotekom bre! :wink:
 
Ja to redovno radim, jer kada sam to prvi put uradila posle toga sam uvek morala, sve ostalo mi je bilo odvratno, a naravno i muskarcima se to veoma svidja. :oops: :lol:
 
UF!!! Kako ste mi sve slatke i tačno ste zaslužile SVE !jedan veliki cokčić, na mestu po želji !!!
Veoma mi je drago što vidim da imamo slična mišljenja i što ste SVE jako fine, ali mi ipak živimo na balkanu
pa moram priznati da iz svog, ne hvalim se iskustvom, ipak STE MI SVE mnogo stidljive u tom predelu LATICA.

U većini ste mi odgovorili na naredno mišljenje, a to je da može čak da se desi, da naiđemo i na stanovnike
CARSKE ŠUME, što morate priznati nije ni malo zabavno.

U svakom slučaju tema se proširuje mojim interesom koji je malo intimniji, a svodi se na to:
,,Čime zaista žena može da se uzbudi, i kada se to dostigne da li je znak pravi, kada je MACA VLAŽNA!?!?,,
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top