Socrat kaže da se ženite

Mislim da nije lose proci brak (zvanicni, nezvanicni), kao iskustvo.

Jos je bolje ako se i pre braka situacija ne gleda kroz ruzicaste cvike jer slogenzi bite onda skoro da ne gine.

Uopste zivot ne treba gledati samo na jedan nacin, onako kao sve ide kao podmazano, mi letimo sa cveta na cvet, kakimo med i ostalo... Nije sve ni crno ni belo, najcesce.

A i nije neka fora biti sam celoga zivota. Dok smo mladi, lepi, pozeljni - jedna prica. Kad se zbabamo, zdedamo, otromboljimo, pijemo sake lekica i sve teze prepoznajemo okolinu - nismo bas ni za izlozbu ni za samocu :D.

Tu ne podrazumevam katastrofalno lose veze u kojima se ne moze opstati i ostati pri sebi :sad2:.
 
Mozda si mogao da napravis anketu: za brak, protiv, mozda, ne znam i sl.

P.S. A za to kako se menjamo sa godinama u braku i zivotu, idealna je predstava Zijaha Sokolovica - Kabare, Kabareis (pozoriste Slavija). Ima izvesnih (isforsiranih) vulgarnijih termina, ali je u globalu urnebesna komedija u kojoj se svako od posetilaca najvise smeje upravo u segmentima gde se pronadje :hahaha:. 2 x sam je gledala (dopunjavana je) i svaki put sam se do suza smejala bas onim delovima koji su licili na mene i moje bliznje. Ko nije gledao - preporucujem.
 
Poslednja izmena:

Back
Top