osuđen na smrt zbog korupcije

kazna je prava za jednog "lopova"


  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
bas volim evo teme u kojima patrijote pronalaze svoje istomisljenike.
mislim da je kazna preostra, da je bolje za drzavu da mu se oduzme sva imovina,da se kazni zatvorom normalno.ovo je ....

Kina: Pomoćnik gradonačelnika osuđen na smrt zbog korupcije
Autor: Beta | 19.10.2008. - 11:45

Kineski sud izrekao je smrtnu kaznu bivšem pomoćniku gradonačelnika Pekinga zbog korupcije u vezi sa izgradnjom sportskih objekata za Olimpijske igre 2008.

Međutim, izvršenje kazne odloženo je na dve godine. Strane agencije javljaju da je Liu Džihua (59) optužen da je primio mito u iznosu od više miliona juana, kao i da je nezakonito davao dozvole za gradnju svojoj ljubavnici.
Liu je osuđen na smrt, sa odloženim izvršenjem kazne na dve godine tokom sudskog procesa pred sudom u gradu Hengšui u provinciji Hebei, blizu Pekinga, javila je Sinhua.
Odlaganje smrtne kazne u skladu je sa kineskim krivičnim zakonom koji daje poslednju šansu osuđenicima da im se, u slučaju dobrog ponašanja, ta kazna pretvori u doživotni zatvor.
Kako navodi Sinhua, Liu je okrivljen da je u periodu od 1996. do 2006. primio mito od gotovo sedam miliona juana (oko jedan milion dolara) dok je bio na funkciji pomoćnika gradonačelnika i direktora jednog naučnog centra.
Agencija dodaje da su mito primali Liu i njegova ljubavnica Vang Ćianrui.
 
A, da, u Kini su izvršili 10-15 takvih kazni na početku Revolucije i, kao što možemo da se uverimo, tamo takve vrste kriminala više nema... Pa što onda svake godine ubiju najviše svojih stanovnika od svih zemalja na svetu!? Je l' su oni malo gluplji nego što bi mi bili, pa im palo na pamet ili te mere ipak ne funkcionišu!?
 
lol
stanovnik jedne od najvecih svetskih crnih rupa shto se korupcije tiche,legla trgovine belim robljem,narkoticima i prostitucijom nam moralishe o prestrogoj kazni za lopovluk u najvishe rastucoj ekonomiji sveta
josh jedan crnjak
 
u ovom slucaju smrtnu kaznu je trebao dobiti i taj sto je dao mito,
pa gradonacelnik jer nije kontrolirao rad svog zamjenika,
pa ta ljubavnica (ona je kriva i sto se mjesala u bracni zivot, za to su oboje mogli dobiti po dozivotnu)

to bi mogao biti pravi pokolj...
 
u ovom slucaju smrtnu kaznu je trebao dobiti i taj sto je dao mito,
pa gradonacelnik jer nije kontrolirao rad svog zamjenika,
pa ta ljubavnica (ona je kriva i sto se mjesala u bracni zivot, za to su oboje mogli dobiti po dozivotnu)

to bi mogao biti pravi pokolj...

..polako bre..des' zapela..onom shto je dao mito odseci ruke..gradonachelnik da se razhaluje u chistacha ulice..a ljubavnicu..hmmm..:rumenko: ponestalo mi ideja..:mrgreen:
 
bas volim evo teme u kojima patrijote pronalaze svoje istomisljenike.
mislim da je kazna preostra, da je bolje za drzavu da mu se oduzme sva imovina,da se kazni zatvorom normalno.ovo je ....

Po cemu ova tema ima veze sa patriotama :dontunderstand:

ili ko unapred zna kakvo misljenje imaju patriote :dontunderstand:


vidis ja bih te zbog ovog karikiranja osudio na streljanje,cisto zbog neke vrste napada na ljude patriotizam u ovoj zemlji i radi ocuvanja morala gradjana.......i posle par streljanih niko se vise nece usuditi da doda J u rec patriota i tako vrsi atak na drzavu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top