Flaširana voda jeftinija u pustinji nego u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.109
Mislim da ljudi još uvek nisu svesni kolike je ovo razmere poprimilo.

Moja firma radi u Kataru. Litar flaširane vode u Dohi, dakle u gradu u pustinji, košta 30% manje nego u Beogradu!!!
(Miloš, 19. oktobar 2008 08:54)

--------------------------------------------------------

sta reci a ne zaplakati :hahaha: :hahaha: :hahaha:

oj srbijo medju sljivama sa demokratskim lopinama na vlasti dosla si dotle da ti VODA bude skuplja nego u sred pustinje :lol:
 
Mislim da ljudi još uvek nisu svesni kolike je ovo razmere poprimilo.

Moja firma radi u Kataru. Litar flaširane vode u Dohi, dakle u gradu u pustinji, košta 30% manje nego u Beogradu!!!
(Miloš, 19. oktobar 2008 08:54)

--------------------------------------------------------

sta reci a ne zaplakati :hahaha: :hahaha: :hahaha:

oj srbijo medju sljivama sa demokratskim lopinama na vlasti dosla si dotle da ti VODA bude skuplja nego u sred pustinje :lol:

To samo znaci da imate visok standard i da mozete da priustite najvise cene :hahaha::rotf:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
nije to isto
ovde je flashirana voda luxuz, tamo je potreba.

ovde i treba da koshta toliko

hahaha kakva demokraDska glupost i nebuloza :lol:

znaci u srbiji gde ima 1000000000000000 puta vise ciste vode nego u arapskoj pustinji - flasirana voda je luksuz a u pustinji nije :hahaha:

po toj logici kubik peska treba da bude skuplji u sahari i saudi arabiji jer ga imaju mnogo :lol:

sta je sledeca genijalna nebuloza?

da kafa treba da bude skuplja u brazilu nego u srbiji, a psenica skuplja u srbiji nego na grenlandu :lol:
 
Mislim da ljudi još uvek nisu svesni kolike je ovo razmere poprimilo.

Moja firma radi u Kataru. Litar flaširane vode u Dohi, dakle u gradu u pustinji, košta 30% manje nego u Beogradu!!!
(Miloš, 19. oktobar 2008 08:54)
--------------------------------------------------------

sta reci a ne zaplakati :hahaha: :hahaha: :hahaha:

oj srbijo medju sljivama sa demokratskim lopinama na vlasti dosla si dotle da ti VODA bude skuplja nego u sred pustinje :lol:


Daj link
 
hahaha kakva demokraDska glupost i nebuloza :lol:

znaci u srbiji gde ima 1000000000000000 puta vise ciste vode nego u arapskoj pustinji - flasirana voda je luksuz a u pustinji nije :hahaha:

po toj logici kubik peska treba da bude skuplji u sahari i saudi arabiji jer ga imaju mnogo :lol:

sta je sledeca genijalna nebuloza?

da kafa treba da bude skuplja u brazilu nego u srbiji, a psenica skuplja u srbiji nego na grenlandu :lol:

Ne u refuzi, ali pakovana DA, jer to se zove LUKSUZ :rotf::hahaha:
 
hahaha kakva demokraDska glupost i nebuloza :lol:

znaci u srbiji gde ima 1000000000000000 puta vise ciste vode nego u arapskoj pustinji - flasirana voda je luksuz a u pustinji nije :hahaha:

po toj logici kubik peska treba da bude skuplji u sahari i saudi arabiji jer ga imaju mnogo :lol:

sta je sledeca genijalna nebuloza?

da kafa treba da bude skuplja u brazilu nego u srbiji, a psenica skuplja u srbiji nego na grenlandu :lol:

ne, to ne znachi to, kao shto i ja nisam ni reko

ovde litar pitke vode u proseku koshta oko 1/100 dinara

a gde cesh manje od toga?

a ako oces pitku vodu skupljanu sa lichca zalfija na planini besna kobila sa prirodnom aromom shumskih jagoda...(a dobijesh cheshmushu sa extraktom od 20 din za 2 tone) plati bre :cool: i treba da te deru
 
nema sta da ti dajem link. nalazim se trenutno u egiptu i litar i po flasirane pepsijeve aquafina vode, znaci najbolje koja se ovde moze kupiti je duplo skoro niza nego u srbiji. a ovo o jeftinijoj vodi u sred arapske pustinje je napisao neki lik na b92....

:D

pa pepsijeja mountain dew
svetski najpoznatija
se tochi u atlanti na gratskom vodovodu :D

priznali. kazu, nije nelegalno ;)

a pomodarski kloshari se loze... koj cesh im djavo...

nego...

eeeeee ljudi, evo ga josh jedan waanaa see inozemstvo :D

sad je u egiptu :rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
pa kad nemaju drugu, moraju da piju flaširanu
kao i u Turskoj, litar flaširane jeftinija nego u Srbiji iz razloga što je ta voda jedina pijaća...
ovde je flaširana voda stvar ukusa, mogućnosti i želje, a ne nasušne potrebe
mene više brinu ove stvari što mi proizvodimo, a u okruženju se prodaju jeftinije, boli me za pepsijevu flaširanu vodu na tezgi u pustinji.
 
I opet glupi srpski narode da izadjete na izbore da glasate za demokratsku stranku i tadica. A onda ce Tadic i njegove demokrate da pomognu bogatim preduzetnicima da postanu jos bogatiji, dok vam obecavaju ulazak u EU kao resenje svih vasih problema. A vama ce za to vreme da poskupljuju struju, telefon, gas, benzin, infostan, komunalije - sve sto mogu za 40-300% pa ce biti rokaj snimaj dok ne crknete....

I istovremeno ce sami sebi da daju cistu peticu za rezultate svoje vlade :lol:
 
pa kad nemaju drugu, moraju da piju flaširanu
kao i u Turskoj, litar flaširane jeftinija nego u Srbiji iz razloga što je ta voda jedina pijaća...
ovde je flaširana voda stvar ukusa, mogućnosti i želje, a ne nasušne potrebe
mene više brinu ove stvari što mi proizvodimo, a u okruženju se prodaju jeftinije, boli me za pepsijevu flaširanu vodu na tezgi u pustinji.

a sto je flasirana voda duplo jeftinija u nemackoj nego u srbiji? :think:

jel i tamo flasirana voda potreba a ne luksuz ko u srbiji? :hahaha:

Zivim u Nemackoj evo vam samo dva primera cene u supermarketu iza coska Milka 100g O,49€ Mineralna Voda 1,5L 0,19€ pa uporedite cene su ukljucujuci 19 PDV Radnicku platu od 2000€(6 radnika) i kiriju koju placa supermarket od minimum 5000€
(Emigrant, 19. oktobar 2008 12:37)

--------------------------

Trenutno sam u Nemackoj, neverovatno je da je gomila stvari ukljucijuci vecinu proizvoda u samouslugama jeftinije nego u Srbiji. Obican Fa dezodorans ovde kosta 59 centi a u Srbiji je 200 dinara.
(Nenad, 19. oktobar 2008 12:33)

-----------------------

vi demokratski biraci ste , bez namere da ikoga uvredim , sto bi nas narod rekao - korisne budale.

vi podrzavate ono sto ide u korist vase stete. to nije normalno ljudsko ponasanje..... to vec spada u patologiju....
 
I opet glupi srpski narode da izadjete na izbore da glasate za demokratsku stranku i tadica. A onda ce Tadic i njegove demokrate da pomognu bogatim preduzetnicima da postanu jos bogatiji, dok vam obecavaju ulazak u EU kao resenje svih vasih problema. A vama ce za to vreme da poskupljuju struju, telefon, gas, benzin, infostan, komunalije - sve sto mogu za 40-300% pa ce biti rokaj snimaj dok ne crknete....

I istovremeno ce sami sebi da daju cistu peticu za rezultate svoje vlade :lol:

vazi ... glasacemo
 
nije to isto
ovde je flashirana voda luxuz, tamo je potreba.

ovde i treba da koshta toliko

slažem se + 35din za pola litre nije mnogo.

+ mi dakle imamo, skoro pa za, DŽ vodu,
iz česme.

naša zemlja je jedna od retkih koja ima
uopšte pijaću i zdravu vodu iz česme.
ima mnogo hlora, ali hlor isparava. pa
ko hoće da ima potpuno super xtra vodu
(koja je skoro pa za dž)...lepo sipa vodu
u flašu, prekrije otvor salvetom i ostavi da
prenoći.
 
pa i u nemachkoj se ne pije sa chesme!

a ovo ostalo
pa to je malo stara
tema

i vec otvorena

i ja to isto pitam poodavno

dodushe ne za Fa, uvozimo ga

al shto reche markoljubac

galeb chokoladu i dijamant zejtin pravimo i izvozimo i svuda okolo jeftinije!

a za to kriv narod
koji nema pojma shta je demokratija
i shta su prava i duznosti gradjana
da zna, nit pod jednom vladom ovo ne bi bilo moguce.

a ovako, bilo krsh pod slobom, krsh sad, a jedino srbija ima milijaredera na ex ju prostorima!
 
tihi,definitivno si u pravu. u inostranstvu je sve jeftinije,bez obzira da li su u pitanju namirnice ili garderoba(pri tom ne mislim na onaj politicki deo posta).sto se tice vode ,meni je bilo smesno kad sam skonatala da ovde za flasicu od pola litre vode na krfu mozes da kupis citav paket od 6 flasa od po litru i po,pa ti vidi. a to sto je flasirana voda ovde luksuz,to samo govori koliko smo s...ani. kod mene je cesmusa ODVRATNA i ima ukus i miris zemlje i kojecega,kad bi smeli to da objave verovatno i nije ispravna,a flasirana je preskupa.
 
kod mene je cesmusa ODVRATNA i ima ukus i miris zemlje i kojecega,kad bi smeli to da objave verovatno i nije ispravna,a flasirana je preskupa.

to je zbog dotrajalih i neispravnih vodovodnih cevi i sa time pojedini delovi grada, neke zgrade...imaju problem već duže vreme, ali to se menja polako. u svakom sl. voda koja se kod nas proizvodi je apsolutno zdrava i oni koji nemaju problem sa vodovodnim cevima uživaju zdravu vodu za smešne pare. a toga u dohi, frankfurtu i tako dalje šta? nema.

i kakve ovo veze ima sa patriotama i demokratama? vi ste bolesni :P
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top