SRBIJA KAD UHAPSI MLADIĆA MORA I DA PRIZNA ŠIPTARSKO KOSOVO

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Srpskoj bruki kraja nema, tako da posle obećanja Tadića Holandskoj vrhuški najvećem neprijatelju Srba na svetu da će sigurno uhapsiti Mladića govori i dokazuje da Tadić zajedno sa Jeremićem znaju gde je Mladić ali samo da čekaju pogodan trenutak, ali ne leži vraže Srpskom poniženju nema nadziranja kraja pa je i sam Ahtisari dobitnik nobelove nagrade kazao da Srbija neće moći izbeći priznanje Šiptarskog Kosova ako hoće u EU.Tadić je idealni saveznik zapada jer je uspeo da sve Srbe dovede u stanje bukvalno kao OVCE PRED KLANJE.Zatim je stvorio situaciju da se mirenjem sa komunjarama svrsta u red zajedno sa njima i Srbe polako ali sigurno ponovo dovodi u stanje brastva i jedinstva i to na štetu samih Srba.Zahvaljujući zapadu radikali su razbiveni u Srbiji kao jedina odbrana Srpskog nacionalizma a nacionalističke snage drugih naroda su dobile podršku ulaskom u vladu Srpske države.
Zato se bez greške može slobodno reći da samo Srpski narod polako ali sigurno ulazi u mat poziciju.
 
Poslednja izmena:
Srpske bruke kraja nema tako posle obećanja Tadića Holandskoj vrhuški najvećem neprijatelju Srba na svetu da će sigurno uhapsiti Mladića govori i dokazuje da Tadić zajedno sa Jeremićem znaju gde je Mladić ali samo da čekaju pogodan trenutak, ali ne leži vraže Srpskom poniženju nema nadziranja kraja pa je i sam Ahtisari dobitnik nobelove nagrade kazao da Srbija neće moći izbeći priznanje Šiptarskog Kosova ako hoće u EU.Tadić je idealni saveznik Zapada jer je uspeo da sve Srbe dovede u stanje bukvalno kao OVCE PRED KLANJE.Zatim je stvorio situaciju da se mirenjem sa Komunjarama svrsta u red zajedno sa njima i Srbe polako ali sigurno ponovo vodi u stanje brastva i jedinstva i to na štetu samih Srba.Zahvaljujući Zapadu radikali su razbiveni u Srbiji kao jedina odbrana Srpskog nacionalizma a nacionalističke snage drugih naroda su dobile podršku ulaskom u vladu Srpske države.
Zato se bez greške može slobodno reći da samo Srpski narod polako ali sigurno ulazi u mat poziciju.

Ako si za ovo u pravu imaš piće:mrgreen::super:
Što se ostalog tiče, kao i sve tvoje teme: :thumbdown:
 
trebao si reci da zahvaljujuci takvim patrijotama kao ti i takvim herojima kao mladic, srbija je odavno u mat poziciji....sada neki moraju previse da se trude i popustaju medjunarodnoj zajednici, da bi koliko toliko ublazili tu nezavidnu poziciju.

Šiptarčiću ja sam srećan što nikad ne dobijam pohvale od takvih kao što si ti OKUPATORA SRPSKE ZEMLJE SA MALJA DECA.:evil:
 
A sta ocekivate o Tadicu FRANCETICA!
Mislim da je vreme da Srbiju Srbi vladaju a ne Crnogorci i po pola Ustasi!
Srbija sa ovom vladom ce priznati kosovo a ono sa UN sudom sto prica Jeremic to je samo velika laz nista drugo!

Čim se igra samo na jednu kartu normalno je da je čista LAŽ jer to ti je kao u šahu kad kreneš svim snagama u napad a pročitan si od protivnika.:otkacio:
 
trebao si reci da zahvaljujuci takvim patrijotama kao ti i takvim herojima kao mladic, srbija je odavno u mat poziciji....sada neki moraju previse da se trude i popustaju medjunarodnoj zajednici, da bi koliko toliko ublazili tu nezavidnu poziciju.



e kikiriki opet moram da ti odgovorim,Mladic jeste heroj za sve norlmalne neudrogirane gradjene ove zemlje,ali *** mi moramo da ga isporucimo a sto se tice Kosova mislim da to od nijednog politicara necete dobiti(priznanje)zato ne *****j po forumu idi procitaj malo vesti sta tvoj koljac radi,gde je sad aktuelna prodaja uha,grla nosa i ostalih delova tela..................
 
Ko je za tebe heroj? (bar 2,3 primera) :twisted:

Tepic , Gavrilovic, Stepa..........a ne novokomponovani smradovi, koji su se posrali po svemu sto je srpski vojnik vekovima i mnogim ratovima cinio da bi bio postovan i ugledan.....i ovde, a bogami i u svetu.........

dosla stoka, magacionerska, shatro lekarska, krojaci , pekari , mesari, propali vojnici, baba sere........i postali generali i narodni heroji...........:dash:

moze.......ali kod maymuna:evil:
 
Ko je za tebe heroj? (bar 2,3 primera) :twisted:

Немој тако, па његов тата је херој, носиоц споменице, првоборац из 1941.
А сад то што су комунисти били Хитлерови савезници све док овај није напао СССР, ма нећемо о томе!
 
Немој тако, па његов тата је херој, носиоц споменице, првоборац из 1941.
А сад то што су комунисти били Хитлерови савезници све док овај није напао СССР, ма нећемо о томе!


kurche besmertni.............njajke.......:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Tepic , Gavrilovic, Stepa..........a ne novokomponovani smradovi, koji su se posrali po svemu sto je srpski vojnik vekovima i mnogim ratovima cinio da bi bio postovan i ugledan.....i ovde, a bogami i u svetu.........

dosla stoka, magacionerska, shatro lekarska, krojaci , pekari , mesari, propali vojnici, baba sere........i postali generali i narodni heroji...........:dash:

moze.......ali kod maymuna:evil:

Lep izbor, samo da su oni ratovali 90ih isto tako bi bili na Haskoj listi za odstrel kao gen. Mladic.

Zasto su u Hagu zavrsili gen. Vladimir Lazarevic, gen. Vlastimir Djordjevic, gen. Sreten Lukic i gen. Nebojsa Pavkovic koji su vodili vojsku i policiju u odbrani SRJ za vreme NATO agresije 1999 ?
 

Back
Top