NAJDUZE I NAJKRACE

Evo meni teme, gde mogu da se propuvavam, a da pritom, budem iskren! I sto je prednost, nisam morao da je sam pokrenem, sto mi kao 8) i lencugi, pogotovo, odgovara! Ovako : najkraci, ali pravi sex, pri tom mislim na komplet-semu, trajao je 10-15 min. a najduzi 4-5 sati! Najkrace je, uglavnom, zavisilo od situacije, ( u vozu, haustoru, na ratistu, itd. ) kao i od adrenalina, bas zbog tih spoljnih okolnosti, pa je zato bilo kratko ali ludo! Za najduzi je vec potrebno sire objasnjenje! To se uglavnom, desavalo kod kuce ( moje ili gde sam vec " gostovao " ) i prvi put je bilo pola sata-sat, ( to zovem " fizioloski ", kad zanemarujes poze i te stvari, znaci predigra pa ili ja ili ona gore-zavisi od ugla posmatranja :lol: ! ), drugi put 2-3 sata, i to bez vece pauze od prvog, a treci i cetvrti po 4-5 sati, ali sa cigar-pauzama, zapiranjem, pijenjem soka ili vode, itd. Da ovo ne bi izgledalo kao s*nje i gluma moram reci da sam generacija, kad su se pojavile one novine " Cik " " Adam i Eva " " Start" gde smo, kao klinci, gutali textove kako je partnerki, sem neznosti, potrebno duze da svrsi, pa smo smisljali kako to da postignemo. Moj je metod prilicno jednostavan, ali delotvotan! Sastoji se u tome, da, pogotovo prvi put, kad osetis da " dolazi", pocnes da mislis na sasvim nesto destimulativno, ( ja, na primer o nekom matematickom zadatku ili tako nesto! ), pa, ustvari " preskocis " da svrsis! E, tu ima " kvaka 22 ", tj. moze da ti se spusti ili da partnerka oseti da si " odlutao mislima ", pa pocne da gnjavi : " Sta ti je! Ti mene vise ne volis! Vise te ne interesujem! " i tako to. Tu pomaze, da ne primeti, ili da gledas kako je luster prljav ili saru na tepihu, bojler, ili sporet ( zavii od poze, i od lokacije! ), a da se, pritom isto ponasas, dises ili sta vec! Eto, to je to, da skodi ne moze, a mladjima... :lol: pozdrav :) !
 
Ej! Lepo vam covek rece da budete iskreni! Kao svima najkrace 10 minuta?! Meni je najkraci sex trajao 1 "ubod"! tek izasao iz uniforme u ratu pa... Najduzi? Sa pauzicama za pivce i hvatanje daha 2-3 sata... Eto, toliko!
 
yusatch:
Ej! Lepo vam covek rece da budete iskreni! Kao svima najkrace 10 minuta?! Meni je najkraci sex trajao 1 "ubod"! tek izasao iz uniforme u ratu pa... Najduzi? Sa pauzicama za pivce i hvatanje daha 2-3 sata... Eto, toliko!

Svaka cast prijatelju, to cenim, veliki pozdrav. Sex od 5 sekundki je sasvim normalan, ali je mnoge sramota da to priznaju. Ne ustrucavajte se, opustite rucicu po NumLock-u!!! Pozdrav za sve koji su odgovorili na temu, nadam se da ce ih biti jos mnogo!
 
symbad:
Koliko vam je trajao najkraci, i naravno koliko vam je trajao najduzi sex? ALI ISKRENO I BEZ FOLIRANJA!!!!!!!!!
10sec-30min! Ja sam iskren!
Koja vrsta sexa sine?

Penetrativni sex? Ili možda sex gde se računa maženje, petting, felacio i cunniculus...?

Penetrativni sex: 30 sekundi naj kraće, 20 minuta naj duže

Kompletan sex: 1min 30 sek naj kraće, 3 sata naj duže.
 
U pocetku jednom mi se desilo da sam ga otpozadi jednom zavukao i odmah svrsio.. sada mi se vec (na svu srecu) ne desavaju takve stvari.. a najduzi (samo penetrativni sex) trajao je oko 1.5 - 2 sata.
 
Iako znam da se orgazam desava u glavi u covekovom umu a ne na njegovom polnom organu, ipak mislim da posle neprestanog 5-satnog 'zuljanja' 'jadnik' bi ceo poplaveo, i to na kraju vec ne bi licilo na sex vec na skripanje neke zastarele pumpe.
 
Najkraće nešto manje od 1 minuta,a najduže...pa recimo jednom prilikom kad mi je nakon 3 sata sexa idalje ostao ukrućen,a devojka će na to:-želim ja idalje ali shvati da nemogu,jel' si mi razvalio jajnike...i tako,posle odredjene pauze nastavimo dadje dok ja nisam uspeo da svršim.Šta da ti kažem kad neznam koliko je sve ukupno trajalo,ali znam da je već počelo da sviće.Možda će ti zvuiti sve ovo preterano ,ali zaista je tako i bilo.
 

Back
Top