Maja prešla kod Koštunice!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
MAJA Gojković i njena Narodna partija na naredne parlamentarne izbore izaći će u koaliciji sa DSS Vojislava Koštunice i NS Velimira Ilića - saznaju "Novosti".
Taj dogovor pao je u petak uveče u Novom Sadu, odmah posle promocije Koštuničine knjige "Odbrana Kosova", kojoj je prisustvovala i liderka novoosnovane narodnjačke stranke. Detalji i forma saradnje biće potpuno utanačeni u narednim danima, na sledećem trojnom susretu lidera tih stranaka. Posle toga, nastupiće zajedničke akcije.
Ekskluzivno za "Novosti", Maja Gojković u subotu je potvrdila naša saznanja da će baš ona uskoro pojačati i narodnjačku koaliciju i da političku budućnost vidi u uspešnoj saradnji sa Koštunicom i Ilićem:
- Na lični poziv Vojislava Koštunice prisustvovala sam promociji njegove knjige "Odbrana Kosova". On i ja se znamo 20 godina, a samo nam je nekoliko minuta bilo potrebno da se potpuno razumemo i da dogovorimo blisku saradnju u okviru narodnjačkog bloka - rekla nam je Gojkovićeva.
Ona nam otkriva da su joj Koštunica i Ilić otvoreno i jasno rekli da njena Narodna partija ispunjava sve kriterijume da bude deo opozicionog bloka sa DSS i NS:
- Sada je pravi trenutak da razmišljamo o udruživanju. U nestabilnoj Srbiji uvedena je, posle 18 godina višepartizma, neka vrsta jednopartijskog sistema. DS i njihovi saveznici drže vlast gotovo na svim nivoima. Izbora će biti, verujem, brzo i mi kao ozbiljna opozicija, koja baštini srodne političke ideje i vizije, moramo naći model da se zajednički borimo i za ostvarenje ciljeva. To je potpuno prirodno i to očekuju i građani kojima je bliska naša politika - rekla nam je Maja Gojković.
Na naše pitanje da li očekuje da se na budućim izborima formira i zajednička "narodnjačka" lista, Gojkovićeva nam je odgovorila:
- Naravno da očekujem, a verujem da to očekuju i Koštunica i Ilić. Ideje koje zastupamo vode stabilnosti ove države. A kad država bude stabilna, imaće izbore jednom u četiri godine, što je moja želja. Ova vlada teško da može izdržati mandat - kaže nam Maja Gojković.
Novim, iznenadnim političkim potezom, i Koštunica i Ilić odgovorili su posredno na pitanje koje im se danima postavlja u javnosti - da li su za Šešelja ili Tomu. Njihov odgovor je - za Maju.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=130637&datum=2008-10-19
 
Koštunica strikes back!

Evo šta se dešava, na sledećim izborima imamo 3 podjednako jake desničarske stranke, koje možda naprave vladu koja će biti nestabilna, jer su razlike u osnovnim principima pomenutih stranaka prevelike, kako na ličnoj, tako na statutnoj osnovi.
Kao opozicija, ova vesela skupina, kao što vidimo, nije baš najfunkcionalnija.

Dakle, ostajem pri svome, Maja je pogrešila što nije otišla Nikoliču koji je u ovom trenutku najperspektivniji.
Ne mogu da verujem kako taj Koštunica uspeva sve ovo...
 
Koštunica strikes back!

Evo šta se dešava, na sledećim izborima imamo 3 podjednako jake desničarske stranke, koje možda naprave vladu koja će biti nestabilna, jer su razlike u osnovnim principima pomenutih stranaka prevelike, kako na ličnoj, tako na statutnoj osnovi.
Kao opozicija, ova vesela skupina, kao što vidimo, nije baš najfunkcionalnija.

Dakle, ostajem pri svome, Maja je pogrešila što nije otišla Nikoliču koji je u ovom trenutku najperspektivniji.
Ne mogu da verujem kako taj Koštunica uspeva sve ovo...

E,kako?
Tiha voda breg roni!!!;)
 
Koštunica strikes back!

Evo šta se dešava, na sledećim izborima imamo 3 podjednako jake desničarske stranke, koje možda naprave vladu koja će biti nestabilna, jer su razlike u osnovnim principima pomenutih stranaka prevelike, kako na ličnoj, tako na statutnoj osnovi.
Kao opozicija, ova vesela skupina, kao što vidimo, nije baš najfunkcionalnija.

Dakle, ostajem pri svome, Maja je pogrešila što nije otišla Nikoliču koji je u ovom trenutku najperspektivniji.
Ne mogu da verujem kako taj Koštunica uspeva sve ovo...

lični animoziteti moj brate
radikali, što bivši, što još oni pre bivših se mrze na nož i grlo
ne mogu očima da se vide
ja tvrdim da se Vjerica i Toma mrze do iznemoglosti,...
a ne sumnjam da je tako između Maje i Tome, a i kod Tome su neki koji su Maji uvalili dok je bila gradonačelnik onako, baš drugarski
 
lični animoziteti moj brate
radikali, što bivši, što još oni pre bivših se mrze na nož i grlo
ne mogu očima da se vide
ja tvrdim da se Vjerica i Toma mrze do iznemoglosti,...
a ne sumnjam da je tako između Maje i Tome, a i kod Tome su neki koji su Maji uvalili dok je bila gradonačelnik onako, baš drugarski

Pa iz tog razloga mogu samo da proklinju i čupaju kose što su DS i SPS shvatili neke stvari koje oni nisu.
 
pa Maja je otisla sa Kostunicom zato sto su joj tako rekli shefovi Pajtic i Bota , mislim zna se ko je nju napravio i finansirao u poslednje dve godine , tako da je verovatno procenjeno da je najbolje za vlast da ona ode sa DSS-om a ne sa Tomom ,sto i ima neke logike
 
onomad sam mislio da se "opametila"... ali sada nakog ovog njenog pripajanja najvecem gubitniku u srbiji, sumnjam da sam imao pravo onomad
zaista je ova politika qrvetina belosvetska... ja bas ne vidim nikakvu racunicu za ovaj njen potez:???::???:
 

Back
Top