pomoc oko kupovine agp kartice

Sada bi Vi rekli: `Otkud se ti pojavi covece da trazis agp kartu krajem 2008, alo svi furaju PCIE, vrati se u pecinu iz koje si izasao i bla bla bla bla .... uh`. Elem da predjem na stvar, prvo sve da Vas pozdravim i nadam se da ce te mi pomoci.
Moja masina od koje jos ne zelim da se rastajem (najvise zbog procesora sa kojim sam prosao sito i reseto):

MB-asrock k7upgrade600
ddr2 1.5gb pqi
cpu amd athlon(barton) 2500+ xp koji prede na 2.35 ghz (malo sam ga klokovao he)
grafika krsh msi 5200
napajanje cheafteck 400W u fullu.
hdd sata maxtor 160gb i ata maxtor 60gb

Zapala mi je za oko sledeca grafika MSI NX7600GT-TD256Z 256MB DDR2 gpu na 560mhz
memorija na 800mhz sa pasivnim hladjenjem
Da li je neko posedovao ovu grafiku i kakva su iskustva sa njom budzet mi je ogranicen na 6500 din.
A i ova karta je zanimljiva samo sam malo rezervisan posto je u pitanju atijev gpu (losa iskustva sa sapphire 9600xt 128 stalno su mi pucale igre posle 5 do 10 min igranja, VPU recovery)
ASUS AH3650/Silent/HTDI/512MB GDDR2 gpu na 750mnz a memorija na 1ghz planiram da uzmem i kuler 8cm da nabudzim na jednu od ovih.
I ova je zanimljiva samo opet ati ASUS AH2600PRO/HTDP/512M 512MB DDR2
UNAPRED SE ZAHVALJUJEM NA POMOC
 
Mozda ja mogu da pomognem, jer ovih dana razmisljam da prodam svoju Sapphire Ati Radeon X1950pro 512mb DDR3 AGP sa CoolerMaster cool viva proSE hladnjakom na njoj , ali ne znam da li su ovde dozvoljeni oglasi i razgovori o prodaji, pa posalji privatnu poruku ako si zainteresovan ili se javi na yahoo email koji stoji u mom profilu...

Ovo je sjajna agp grafika, posle 3850agp najaca agp graficka, uz 2gb rama sve nove igre i u poslednje 2 godine (Stalker, Prey, Call of Duty4, Airborne, Bioshock, Hellgate London, , Oblivion, Gothic3, Assasins Creed, Fear i slicne) koje izasle rade na 1280X1024 i sve na max+AA+AF (osim .Crysis, naravno ali i on radi dobro na samo malo nizim podesavanjima), zadovoljan sam ali razmisljam o prodaji jer bih presao na 4 jezgra procesor, kupio kompretno novu masinu...

Pozz
 

Back
Top