Kupovao neko nešto od Kortefilda?

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Samo pitanjce. Moja prijateljica je pre dve nedelje kupila ćerki ZIRIN mantilić, šuškav, crni, kao sako, i platila ga 7.000 dinara. Posle doslovce dva dana, OP! ode nitna, posle nedelju dana OP! - probušena postava na džepu. Pitam iz vrlo prostog razloga što meračim jednu suknju u Kortefildu, preko puta (Beograd, Kneza Mihaila) ali nemam pojma kakva je to marka i koji kvalitet. Cene ko ZIRINE, ima i da je skuplje, pa da ne prođem isto i sa kvalitetom. Inače, pristalica sam onoga Nisam dovoljno bogata da kupujem jeftine stvari, ali nisam ni francuska sobarica.
 
Koji je brand Zira?

Sve sto sam kupila u Zari se ostetilo veoma brzo na neki nacin. Jednom sam kupila 2 pocepane stvari u jednom cugu, pala mi roletna, otisla sam im na crtu i pobila se sa menadzerkom, prodavacicom i prodavcem i ne pada mi na pamet da ikada vise tamo krocim. (naravno nisu mi zamenili stvari, samo sam im upropastila dan...i noc).
 
Samo pitanjce. Moja prijateljica je pre dve nedelje kupila ćerki ZIRIN mantilić, šuškav, crni, kao sako, i platila ga 7.000 dinara. Posle doslovce dva dana, OP! ode nitna, posle nedelju dana OP! - probušena postava na džepu. Pitam iz vrlo prostog razloga što meračim jednu suknju u Kortefildu, preko puta (Beograd, Kneza Mihaila) ali nemam pojma kakva je to marka i koji kvalitet. Cene ko ZIRINE, ima i da je skuplje, pa da ne prođem isto i sa kvalitetom. Inače, pristalica sam onoga Nisam dovoljno bogata da kupujem jeftine stvari, ali nisam ni francuska sobarica.

Zirin?
 
Samo pitanjce. Moja prijateljica je pre dve nedelje kupila ćerki ZIRIN mantilić, šuškav, crni, kao sako, i platila ga 7.000 dinara. Posle doslovce dva dana, OP! ode nitna, posle nedelju dana OP! - probušena postava na džepu. Pitam iz vrlo prostog razloga što meračim jednu suknju u Kortefildu, preko puta (Beograd, Kneza Mihaila) ali nemam pojma kakva je to marka i koji kvalitet. Cene ko ZIRINE, ima i da je skuplje, pa da ne prođem isto i sa kvalitetom. Inače, pristalica sam onoga Nisam dovoljno bogata da kupujem jeftine stvari, ali nisam ni francuska sobarica.
cortefiel valjda a ne cortefild :eek:

ja imam par stvari,bolje su nego zarine...
 
Imam nekoliko stvarcica kupljenih u ZARI,i nisam imala problema,zadovoljna sam.Inace ZARA je u svetu brend za srednju klasu i one koji su manje kupovne moci (citaj:zato i nije neki kvalitet),a to sto su kod nas podigli cene i precenili tu istu robu,to je vec posebna prica...

To dosta objašnjava. Ali, na žalost, kod nas je ta praksa i sa ostalim brendovima. ako Srbin ne zaradi 100 % ništa nije uradio.
 
Ja redovno u Zari kupujem garderobu za dete. Naravno, uglavnom gledam da je na rasprodaji. Nekoliko puta sam kupila i obucu, takodje deciju, i mogu vam reci da je sve jako dobrog kvaliteta. Deca obucu uglavnom brzo uniste. Sve je ostalo u jako dobrom stanju tako da sve to cuvam za dete koje to tek treba da nosi posto se omanji starijem.
 

Back
Top