da li se osecate...

Ceo dan slusam muziku i lezim na :arrow: podu :!: :!: :!: :!:
Ne mogu da se skoncentrisem ni na jednu jedinu stvar;
Ajd' sto me roditelji, prijatelji itd ne prepoznaju i ne shvataju, nego ni sama sebi uopste nisam jasna.........'ajde sad psiholozi i filozofi :arrow: what's wrong with me :?:

*plus to lezanje na podu........strashno!
 
Black_Swan:
Well,bolje lezati na svom podu nego na ulici.. :roll: but still,na podu? :lol:
Anyway,danas se osecam posebno izgubljeno...mislim,ne znam u koga sam zaljubljena,ne mogu da shvatim sebe,koji od njih trojice?!?...pih :roll:

Da, na podu...... :?
Ja sam isto posebno izgubljena&zbunjena.
Nisam zaljubljena, ali mi se svidjaju 4vorica....(tako da nisi gora od mene :) ).......i kad mi neko spomene nekoga od njih, ja samo :lol: :lol: :lol: pa misle da sam na necemu. A meni samo :lol: :lol: :lol: :lol:
 
QchCK*a:
Black_Swan:
Well,bolje lezati na svom podu nego na ulici.. :roll: but still,na podu? :lol:
Anyway,danas se osecam posebno izgubljeno...mislim,ne znam u koga sam zaljubljena,ne mogu da shvatim sebe,koji od njih trojice?!?...pih :roll:

Da, na podu...... :?
Ja sam isto posebno izgubljena&zbunjena.
Nisam zaljubljena, ali mi se svidjaju 4vorica....(tako da nisi gora od mene :) ).......i kad mi neko spomene nekoga od njih, ja samo :lol: :lol: :lol: pa misle da sam na necemu. A meni samo :lol: :lol: :lol: :lol:

e to,to...Malopre sam videla ovu dvojicu...u parku gore...i pocela da se smejem ko kreten. :lol: :lol: :lol: al' dobro.A najveca fora sto ne znam ni kako se zovu...ma valjda volim ovog treceg
 

Back
Top