VOB files
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: VOB files

Suk
    Guest

Podrazumevano VOB files

Imam video snimke zapisane kao VOB files. Sada imam problem sa pregledanjem snimaka.
    Naime, u VideoLAN-u bez problema mogu da gledam zapise, ali brojac vremena u samom VideoLAN-u je nesto vise od dva puta sporiji od ralnog vremena (za snimak koji realno traje 45min VideoLAN-ov brojac izbroji svega 20ak minuta). Ne treba da pominjem da mi je realan prikaz vremena vrlo bitan, a da nisam primetila opciju u samom programu u kojoj nesto mogu da promenim u tom smislu.
    Moj drugi pokusaj je bio da preimenujem VOB fajlove u AVI. Posle toga sam mogla da ih pustim i gledam u RealOnePlayer-u sve sa realnim merenjem vremena, ali sada klizac na vremenskoj skali ne radi i ne mogu da se prebacujem u zeljene time frames. Jedino mogu da koristim opcije Stop/Pause/Play, ali to mi mnogo ne znaci ako ne mogu da se prebacim vremenski unazad.
    Nadam se da ce neko znati da mi da pravi savet kako da odgledam ove fajlove, a da ne susrecem pomenute probleme.
    Hvala mnogo.

bata djora
    Guest

Podrazumevano

probaj da ripppppujes sa SUPER DVD RIPER-om! negarantujem da ces uspeti ali probaj!!!!????

SON
    Guest

Podrazumevano

RADLIGHT+KLITE CODECPACK

Slične teme

1. dll. files
    Autor volfram u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.06.2006., 21:49
  2. X-Files na HD?!
    Autor Spieler u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 8