Telekom pokrenuo IPTV!!!

pa ne bas.
oni imaju ekskluzivu pa tek kad prodje ta ekskluziva domaci kanali mogu da pustaju hbo serije.
Serija (recimo najnovija sezona neke serije) koja je sad prikazana u USA na HBO-u se prikaze ili istovremeno ili sa zakasnjenjem od par meseci a na nasim kanalima godinu dana posle HBO-a

Evo ti sajt pa pogledaj program

www.hbo.co.yu
 
Poslednja izmena:
Ja imam ADSL, podneo sam zahtev za IPTV, javili su mi se ubrzo i rekli da moja telefonska parica nema dovoljnu brzinu za IPTV, tj. ima 4Mbit/sec umesto 8 i samim tim ne mogu da koristim IPTV. A internet mi radi ok. Mozda sam previse daleko od tel. centrale.
 
Kakvo je vaše mišljenje o tome: može li ovo ugroziti SBB i PTT?

Moje misljenje je da su ta ***** prvo trebala da dovedu na normalan nivo samu telefoniju ( da nema vise dvojnika ,da svako moze da ima fixni telefon ,da je usluga na nekom nivou ) kao i internet koji je najgori u Evropi i jos ih nije sramota da trose pare na reklame kao presli su u brzi kolosek. Presli u brzu traku gde je saobracaj sporiji :D:D:D

Telekom je jedan fantasticni primer kako ova smrdljiva drzava tj olosh na celu iste pljacka narod.

Eto moje misljenje o njihovoj smrdljivoj IPTV.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja imam ADSL, podneo sam zahtev za IPTV, javili su mi se ubrzo i rekli da moja telefonska parica nema dovoljnu brzinu za IPTV, tj. ima 4Mbit/sec umesto 8 i samim tim ne mogu da koristim IPTV. A internet mi radi ok. Mozda sam previse daleko od tel. centrale.

Stvarno si bezobrazan sto si otisao predaleko od centrale pa imas zato samo 4mbps.
Nemas ni malo obzira prema Telekomu a jos trazis IPTV. Budi srecan sto i ADSL imas takav jadan kakav je ali posto ljudi ovde bolji videli nisu a bolji ima i svaka druga zemlja u nasem komsiluku onda se eto ocaravamo ovim nadzvucnim brzinama
 
Moje misljenje je da su ta govna prvo trebala da dovedu na normalan nivo samu telefoniju ( da nema vise dvojnika ,da svako moze da ima fixni telefon ,da je usluga na nekom nivou ) kao i internet koji je najgori u Evropi i jos ih nije sramota da trose pare na reklame kao presli su u brzi kolosek. Presli u brzu traku gde je saobracaj sporiji :D:D:D

Telekom je jedan fantasticni primer kako ova smrdljiva drzava tj olosh na celu iste pljacka narod.

Eto moje misljenje o njihovoj smrdljivoj IPTV.


Aj da se ja i ti negde slazemo :klap::cao:
 
Moje misljenje je da su ta govna prvo trebala da dovedu na normalan nivo samu telefoniju ( da nema vise dvojnika ,da svako moze da ima fixni telefon ,da je usluga na nekom nivou ) kao i internet koji je najgori u Evropi i jos ih nije sramota da trose pare na reklame kao presli su u brzi kolosek. Presli u brzu traku gde je saobracaj sporiji :D:D:D

Telekom je jedan fantasticni primer kako ova smrdljiva drzava tj olosh na celu iste pljacka narod.

Eto moje misljenje o njihovoj smrdljivoj IPTV.

Bravo torrente, u pravu si. Nego uvek narod najebe jer bi svi mi voleli da imamo nesto, a bednici smo pa moze svako da nas j.ebe, jos za nase pare!
 
Ne znam kakva je mogucnost da se tuzi telekom i ostali provajderi posto recimo ko je platio 768 brzinu taj moze da meri gde hoce i milion puta i nikada nece imati izmerenu tu brzinu znaci da nas kradu .
To je kao da na pijacu odes i kupis kilo krompira a ovaj ti da 800 grama.
 
Ne znam kakva je mogucnost da se tuzi telekom i ostali provajderi posto recimo ko je platio 768 brzinu taj moze da meri gde hoce i milion puta i nikada nece imati izmerenu tu brzinu znaci da nas kradu .
To je kao da na pijacu odes i kupis kilo krompira a ovaj ti da 800 grama.

Koga ja da tuzim , kupio sam sijalicu od 100 vati a ona je izgleda 98,8 vati ?
Kineze ili Teslu ? Ma i Edison je tu nesto brljao . A platio sam 100 vati ...:besna:
 
Kakvo je vaše mišljenje o tome: može li ovo ugroziti SBB i PTT?
Apsolutno hoće. Ugroziće SBB,Ptt,Digi TV, jer IPTV ima dvosmernu komunikaciju (uz PAKET na koji imaš pretplatu, možeš da naručuješ šta želiš,možeš da snimaš pa gledaš kada imaš vremena) i sve to plaćaš uz PAKET na koji si se pretplatio a preko telefonskog računa. Lokalne kablovske Tv, pogotovu mislim da će totalno zatvoriti, jer oni jure samo gusto naseljene stambene objekte (solitere) dok IPTV može bez problema da opsluži i privatne kuće koje imaju uvedenu telefonsku liniju. Mislim da je IPTV budućnost kablovske televizije,i u to sam ubeđen.
 
Poslednja izmena:
Ja sam iz cg i kod nas je IPTV na trzistu vec 1 god.Mogu se pohvaliti kvalitetom slike i zvuka i dobro je to sto imamo opciju za widescreen tj format 16:9.......
Mislim da je velika greska sto ce se kod vas naplacivati snimanje,jer je kod nas snimanje besplatno i imamo na raspolaganju oko 90 sati prostora za snimanje,a snimci se ne brisu posle 3 dana kao kod vas.
Od dodatnih opcija tu su vremenska prognoza,pristup internetu preko tv-a(za sada samo site cafedelmontenegro.com),stanje berze,stanje na racunu i jos neke sitnice,postoji i opcija extra zabava gdje imamo u ponudi igrice koje su besplatne,....samo da napomenem da su sve opcije besplatne
Uz Extra TV (tako se kod nas zove IPTV) dobija se i modem sa opcijom za bezicni internet marke speedtouch koji je jedan od najboljih na trzistu,
 
i šta kažu korisnici IPTV-a, vredi il ne vredi.

Korisnik sam Open IPTV 15-tak dana. Još se prilagođavam njihovom programu za korišćenje. To kod mene ide malo sporije (imam 70 godina).Pre toga duže vreme koristio sam totalTV i nemam loše reči za tu kablovsku TV. Ali i pored kratkog korišćenja mislim da Open IPTV ima dobru budućnost: slika skoro savršena bez zamrzavanja,ponuđeni paketi imaju vrlo dobar izbor programa a naročito se to odnosi na Osnovni paket. Relativno je jevtin.Moguća je dvosmerna komunikacija:iznajmljivanje filmova (video zahtev),omogućava snimanje Tv programa... Jedino što je malo komplikovaniji u rukovanju sa programima i kao da ima zastoj pri promeni programa. Ali to je takav sistem i privići ću se.
 
Ja sam uzela na probu paket Open TV jos mi nije isteklo mesec dana i hocu da ga vratim!
Konstantno mi mrzne slika a pritom nemam ni internet a da se pritom nista ne moze uraditi ( to zna da potraje od 10 minuta a trajalo je par sati ). Zvala sam njihov Call centar zalila se medjutim kazu da je momentalni prekid na mrezama, momci su na terenu i popravice se. Ja kazem da je takva situacija kod mene od kad su mi ugradili paket a ona ne zna sta da odgovori.
Zovem ja drugi jedan dan javi se momak i kaze da imaju tih problama sa Pancevom, Kragujevcem i ne znam kojim jos gradom zbog slabog napona struje, ali to nije tacno jer moj komsija stan iznad mene koji mi je preporucio Open TV nema ama bas nikakvih problema.
Ode sestra u postu u njihove prostorije da se raspita i zena joj u poverenju da je i ona uzela pre nekog vremena i kaze da je i kod nje takva situacija, da su je isto tako lagali da ce se popraviti al nista . I tako ona sestru posavetuje da vrati to jer ce situacija nece jos dugo popraviti a mi cemo morati da nastavimo godinu dana da placamo tih 500 kinti OpenTv i 1.700 adsl a nista necemo imati kao sto nema ni sada redovno. I ja idem prekosutra da im vretim to i trazim svoj modem za ADSL nazad, dok me ne istekne probnih mesec dana,za koji dan! :confused:
Mada mi je malo zao sto mi to nije uspelo jer ima zaista mnogo dobrih mogucnosti - ukoliko uopste funkcionise slika.:lol:
 
Ja sam uzela na probu paket Open TV jos mi nije isteklo mesec dana i hocu da ga vratim!
Konstantno mi mrzne slika a pritom nemam ni internet a da se pritom nista ne moze uraditi ( to zna da potraje od 10 minuta a trajalo je par sati ). Zvala sam njihov Call centar zalila se medjutim kazu da je momentalni prekid na mrezama, momci su na terenu i popravice se. Ja kazem da je takva situacija kod mene od kad su mi ugradili paket a ona ne zna sta da odgovori.
Zovem ja drugi jedan dan javi se momak i kaze da imaju tih problama sa Pancevom, Kragujevcem i ne znam kojim jos gradom zbog slabog napona struje, ali to nije tacno jer moj komsija stan iznad mene koji mi je preporucio Open TV nema ama bas nikakvih problema.
Ode sestra u postu u njihove prostorije da se raspita i zena joj u poverenju da je i ona uzela pre nekog vremena i kaze da je i kod nje takva situacija, da su je isto tako lagali da ce se popraviti al nista . I tako ona sestru posavetuje da vrati to jer ce situacija nece jos dugo popraviti a mi cemo morati da nastavimo godinu dana da placamo tih 500 kinti OpenTv i 1.700 adsl a nista necemo imati kao sto nema ni sada redovno. I ja idem prekosutra da im vretim to i trazim svoj modem za ADSL nazad, dok me ne istekne probnih mesec dana,za koji dan! :confused:
Mada mi je malo zao sto mi to nije uspelo jer ima zaista mnogo dobrih mogucnosti - ukoliko uopste funkcionise slika.:lol:

Не журите са враћањем. Ова замрзавања и искључења су резултат што је систем у подешавању. У опцији:ОБАВЕШТЕЊА, за дужа искључења, унапред обавештавају и то раде (искључења) махом ноћу.
И ја користим овај систем ( OPEN IPTV) непуних месец дана. Све сам задовољнији мада сам у почетку мислио да је компликован. Саветујем да га здржите.
 
IPtv je sigurno najbolja kablovska opcija kod nas. Ja u Zrenjaninu imam fantastican prijem i nemam nikakvih smetnji, a i internet veza je besprekorna. Imao sam losa iskustva sa Digi tv i Total tv a nisam jedini, samo kad pomislim na vetar i lose vreme signal je ocajan. Sa IPtv takvih problema nema. Takodje i rezolucija kanala izuzev domacih je na visokom nivou. Gledam ih na 50inch plazmi i IPtv se najbolje pokazao, to i jeste televizija buducnosti. Sve dodatne akcije funkcionisu. Snimanje sadrzaja, i kupovina filmova od 50-150din po filmu. Kada istekne promotivni period u HBO paketu ce se pojaviti jos jedean kanal HBO digital koji ce imati najvecu rezoluciju. Nemojte zaboraviti da gledanje IPtv zahteva gledanje na televizorima LCD i Plasma, tj 500eur+ uredjajima. Ja sam prezadovoljan...:tick:


:vatromet:
 

Back
Top