A da nisu možda, pomalo, malkice, krivi i Solana i NATO pakt?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RolandOfGilead

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.136
Za RTS nije kriv samo Milanović?
17. oktobar 2008. | 16:29 | Izvor: B92
Beograd -- Porodice poginulih u bombardovanju zgrade RTS-a 1999. traže da se proces obnovi i da se utvrdi istina o tome ko je sve odgovoran za smrt njihovih najbližih.

Posle izjave Vlade Nikolića, bivseg radnika DB-a, koji je u emisiji Insajder rekao da su svi znali da će zgrada RTS-a biti bombardovana, porodice žrtava kažu da je to potvrda onoga što oni tvrde već 10 godina - da je 16 radnika RTS-a koji su poginuli u bombardovanju žrtvovano.

Porodice poginulih traže da se proces obnovi i da se utvrdi istina o tome ko je sve odgovoran za smrt njihovih najbližih.

Majka Nebojše Stojanovića, koji je poginuo u bombarovanju zgrade RTS-a, kaže da se uznemirila kad je gledala epizodu Insajdera u kojoj je bivši radnik DB-a Vlada Nikolić rekao da su svi znali da će RTS, kao legitimni cilj, biti bombardovan.

“Ovo je još jedan dokaz za sve ono što mi govorimo deset godina. Neko još stoji iza toga, neko ko je još moćan u ovoj zemlji i želi da to sakrije”, kaže Žanka Stojanović, majka jedne od žrtava u bombardovanju RTS-a.
 
Za RTS nije kriv samo Milanović?
17. oktobar 2008. | 16:29 | Izvor: B92
Beograd -- Porodice poginulih u bombardovanju zgrade RTS-a 1999. traže da se proces obnovi i da se utvrdi istina o tome ko je sve odgovoran za smrt njihovih najbližih.

Posle izjave Vlade Nikolića, bivseg radnika DB-a, koji je u emisiji Insajder rekao da su svi znali da će zgrada RTS-a biti bombardovana, porodice žrtava kažu da je to potvrda onoga što oni tvrde već 10 godina - da je 16 radnika RTS-a koji su poginuli u bombardovanju žrtvovano.

Porodice poginulih traže da se proces obnovi i da se utvrdi istina o tome ko je sve odgovoran za smrt njihovih najbližih.

Majka Nebojše Stojanovića, koji je poginuo u bombarovanju zgrade RTS-a, kaže da se uznemirila kad je gledala epizodu Insajdera u kojoj je bivši radnik DB-a Vlada Nikolić rekao da su svi znali da će RTS, kao legitimni cilj, biti bombardovan.

“Ovo je još jedan dokaz za sve ono što mi govorimo deset godina. Neko još stoji iza toga, neko ko je još moćan u ovoj zemlji i želi da to sakrije”, kaže Žanka Stojanović, majka jedne od žrtava u bombardovanju RTS-a.

Pa dobro... Kako naci izdajnika? I kakve veze ima NATO sa time... Osim shto su ih oni ubili? Ko je prodao? Koja je to pi*ka namestila smrt Srbima?
 
Chek prvo da se obrachunamo sa unutrashnjim neprijateljima... Pa cemo posle i globalno... Jebesh NATO, oni rade to shto rade... Ali, izdaja svog naroda... To se ne oprashta.

A sto posle? Sta te sprecava da to uradis sad? Zasto se foliras?
A ako cemo o izdaji sta cemo sa Djindjuretinom koji je je pozivao na produzavanje bombardovanja?
 
A sto posle? Sta ce sprecava da to uradis sad? Zasto se foliras?
A ako cemo o izdaji sta cemo sa Djindjuretinom koji je je pozivao na produzavanje bombardovanja?

Sa kime? Ko je bre od nashih pozivao na produzenje bombardovanja?
P.S. Shta je da uradim? Ja mogu samo da se*em, bre... Kao i svi mi, ustalom. Niko od nas u praksi ne moze nishta da uradi...
 
Sa kime? Ko je bre od nashih pozivao na produzenje bombardovanja?

Evo ko: Djindjic i Djukanovic u zajednickom saopstenju pozivaju da se ne prestaje sa bombardovanjem dok Milosevic ne sidje sa vlasti:
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html
With intervention, the West has now taken on part of the responsibility for finding the solution to these problems. The international community must throw its weight behind a program of political and economic reconstruction." The two leaders added that "it is impossible to imagine that democracy can be established in our country without a complete political transition in Serbia and Yugoslavia. If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue." Djindjic and Djukanovic also appealed for free and fair elections, the "isolation of undemocratic forces," and rapid economic development.


P.S. Shta je da uradim? Ja mogu samo da se*em, bre...

Evo sta si malopre rekao:
Chek prvo da se obrachunamo sa unutrashnjim neprijateljima... Pa cemo posle i globalno... .
Dakle govorio si u mnozini.

U svakom slucaju sto bi prvo cekali da se "obrachunamo sa unutrashnjim neprijateljima"? Sto se ne pokrene postupak protiv Solane i NATO pakta?
A daaaa.... sad sam se setio. Solana je bio osudjen a dosovske vlasti su ukinule presudu po dolasku na vlast.
 
..kojih 80%?..dechko ti se stvarno ne vazhish..u staroj grchkoj je bila demokratija, ali su mogli da glasaju samo odrasli i dorasli..:rtfm:

Pa dobro... Od tih shto su glasali... Vishe od 50% je demokrata, to vidish po vladi... A onda i simpatizeri koji nisu glasali... Pa simpatizeri koji josh uvek nemaju pravo glasa.... Nabije se cifra :)
 
Mislish, 80% Srba?

Ne mislim 80% srba daleko bilo.......ako me nisi razumeo a izgleda da nisi.....
50% Ne glasa,a 40% od tih 50% glasa i glasalo je za dos-znaci 20% gradjana........e sada posto znamo dau srbiji zivi 20% nacionalnih manjina,a one najverovatnije sve uvek izlaze na izbore da bi poturali klipove srbiji birajuci takve nalik tadicu.........racunica je prosta 0% srba :mrgreen:
ako te je ovolika matematika zbunila pitaj pa cu opet objasniti.......ALI MALO ZAPANJUJUC PODATAK-da ako izadju onih 20% manjina i izlaznost bude 50%-oni su 40% glasova(iliti 40% biraca)-a svi veoma dobro znamo za koga glasaju,madjari,balije itd
mislite o tome.....................
 
Evo ko: Djindjic i Djukanovic u zajednickom saopstenju pozivaju da se ne prestaje sa bombardovanjem dok Milosevic ne sidje sa vlasti:
http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1999/99-05-10.rferl.html


:eek: :eek: :eek: ??? Da se nastavi sa bombardovanjem? Pogreshili su... Mislim, trebalo je skinuti Slobu, chisto jer je preterao sa mandatom, ali svakao ne treba Srbi da ginu zbog toga :eek: Nisam znao da je Zoran napravio takvu greshku... Trebao je pazljivije da bira metode...



Evo sta si malopre rekao:

Dakle govorio si u mnozini.

U svakom slucaju sto bi prvo cekali da se "obrachunamo sa unutrashnjim neprijateljima"? Sto se ne pokrene postupak protiv Solane i NATO pakta?
A daaaa.... sad sam se setio. Solana je bio osudjen a dosovske vlasti su ukinule presudu po dolasku na vlast.

Pa... Ne mozemo mi njima nishta. Mozemo da ih osudimo ovde, ali kakve to veze ima? E, sa ovim domacim neprijateljima je vec drugachije... Mislim, hajde, osudili smo mi i sve sudije haskog tribunala, pa njih boli ku*ac :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top