Koji web browser koristite?

Koji web browser koristite?


  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
Već postoji ova tema, ali smatram da anketu treba proširiti, jer ima novih verzija browsera!
Dakle, koji web browser koristite i zbog čega?

Jeste, bila je tema, ali šta ima veze? Posebno što su neki, možda, u međuvremenu promenili browser. Evo na primer ja sam jedan od tih; nekad sam koristio IE, a sad Operu i mogu vam reći da je sasvim OK.
 
To sam uradio pre par dana. Hvala.

Imam jedno pitanje, tacnije problem. Kada kliknem scroll tockicem na neki prozor u Operi, pojavi mi se Google stranica sa pretragom nekih reci sa sajta.
Npr. sad na ovoj stranici citam sta si ti napisao i to ce, kada kliknem scroll tockicem na prozor, preusmeriti na Google sajt. Iskljucio sam mouse gestures, ali to ne pomaze.
 
Stavio si da anketa istice za 1000 dana...ccccc Editovao sam,istice za mesec dana...i vise nego dovoljno
Ako ti je do statistike onda je logicno da se odradi anketa u ovom periudu,pa kasnije kada bude bilo nekih promena na ovom polju,jos jedna. Tada se moze napraviti poredjenje...

btw i ja se nesto pitam da li je ovo za lock...hm...neka kolega odluci :D ;)
 
^Ovde se otvaraju teme tipa ''Pomozite mi, to i to mi se pokvarilo'' , a jedna najnormalnija tema o web browserima ne moze da ostane u zivotu ni jedan dan, a da se ne nadje neko pametan pa da predlaze za lock?! Ok, drustvo!
--------------------------
On topic:
Firefox 3.0.4 izlazi 28. oktobra!
 
Јашта је него за лок чим почну овакви постови:

nije, opera je mnogo bolja od firefoxa, sigurnija je... ali najbolji je fakat Google Chrome

Mozilla Firefox 3, Opera je krs nevidjeni

и онда почне убеђивање не овај је бољи... Лепо гласаш и напишеш шта кориситиш, а не који је бољи... Мислим да од свих нас који смо одговорили на ову тему ни један није компетентан да каже било шта о бровсерима и њиховом раду, а да то не буде чисто лупање и цитирање туђих речи...
 

Back
Top