Atlas - Svet na dlanu

Ideja o edukativnim časopisima je...?

  • Odlična

    glasova: 18 72,0%
  • Onako/Nemam mišljenje

    glasova: 6 24,0%
  • Bacanje para

    glasova: 1 4,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .

Адриан

Ističe se
Poruka
2.767
Pre par dana je izašao novi časopis Svet na dlanu, uz prvi broj dobijate odličnu političku kartu sveta, kao i nalepnice država kartu. Prvi broj košta 49 dinara. U narednom broju se dobija besplatna fascikla koja služi za skupljane edukativnih časopisa.
atlas-za-web.jpg


Evo informacije sa Global Press sajta:
Global Press je početkom oktobra započeo generalnu distribuciju časopisa vodeće partwork izdavačke kompanije DeAgostini - Atlas, Svet na dlanu.

Kompanija DeAgostini Group proslavila je stogodišnjicu postojanja 2001. godine. Osnovana kao izdavačka kuća, prerasta u kompaniju aktivnu u različitim industrijskim sektorima. Danas DeAgostini izdaje partwork časopise u 30 zemalja širom sveta.
Ovi časopisi obradjuju jednu temu kroz sve brojeve, sakupljaju se i čuvaju.

Atlas-Svet na dlanu predstavlja kompletnu geografsku enciklopediju, vodič kroz savremeni svet. Bogato ilustrovan fotografijama i mapama, Atlas-Svet na dlanu Vam svake srede donosi uzbudljive priče o novim destinacijama!
 
U tekstovima pise sve o drzavama, morima, znamenitim mestima. Npr. u jednom od prethodnih brojeva bio je Japan, i na stranama posvecenim Japanu pisalo je o stanovnicima, verama, zanimljivostima, obicajima, mape gradova, flora i fauna u Japanu...

Najbolje cete se upoznali sa sadrzajem ako kupite casopis...
 
Koliko ukupno brojeva ima? Da li ima iko tu informaciju?
Mislim, imam sve brojeve do 19, kad 20-i broj nova fascikla...
To znaci da ima barem 40 brojeva. Cuo sam da ce da ima oko 200.
Da li je to tacno? Ne planiram da za godinu dana dam celu platu za atlas,
koji cu otvoriti kad budem u penziji.
 
Koliko ukupno brojeva ima? Da li ima iko tu informaciju?
Mislim, imam sve brojeve do 19, kad 20-i broj nova fascikla...
To znaci da ima barem 40 brojeva. Cuo sam da ce da ima oko 200.
Da li je to tacno? Ne planiram da za godinu dana dam celu platu za atlas,
koji cu otvoriti kad budem u penziji.

...I mene zanima odgovor na ovo pitanje,jer sam dosla do istog zakljucka,pa ako bi mogao da odgovori neko od ovih sto daju informacije o ovom casopisu vidim da su upuceni,da odgovori i na ovo kljucno pitanje...unaprijed hvala
 

Back
Top